Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Angelowa

Nowy wątek dla dziewczyn oczekujących na okres/ zrobienie testu!

Polecane posty

Gość Taka sobie nowa ja
Miejmy nadzieję że tak!!!Teraz za nią będę trzymała kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie nowa ja
Taka sobie nowa ja STARAJĄCE SIĘ: .......NIK ................CYKL ..... TESTOWANIE ......WYNIK TESTU niecierpliwaJa............4.... ......31.08.2011........negatywny.... Taka sobie................4?...........2.09.2011................Y ES,YES .. ....... agata_08..................2..........10.09. 2011...............?.......... Foka100............... ...2.......ok14.09.2011................?.......... andi 2011 ................ 2... . ok. 23.09.2011................?......... SZCZĘŚLIWE PRZYSZŁE MAMY: .........NIK ........ILOŚĆ CYKLI.... 2 KRESECZKI .....TERMIN PORODU każdy nik zajęty.......12.................tak..............24.01 .2012 Madlen ...................2..................tak..............25 .03.2012 Malaczarna06...........1..................tak........ .....27.04-3.05.2012wg moich obliczen blizsza date bede znala po usg pewnie Arszenika*...............1.................tak........... . ..25.04.12-01.05.12 Taka sobie......4...........tak.......Coś ok.12 maj 2012 tak myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie nowa ja
Dobra ja lecę bo coś mi się mój Robaczek złości że nie idę do niego tylko na laptopie siedzę-a myślałam że śpi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No do twojego męża jakoś jeszcze chyba nie dotarło:) Jutro wstanie się ogarnie to dopiero wtedy skojarzy :) Mężczyźni mają spóźniony zapłon heheh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie nowa ja
Cześć dziewczyny.Boże ale ja głupoty pisałam wczoraj hehe.Jak do tej pory bolał mnie brzuch z rana mocno jak na @ tak dzisiaj zero bólu.Taka zadowolona on samego rana jestem. Mierzyłam sobie tą temperaturę.Z 2 mies temu jak mierzyłam cały cykl to w dzień @ miałam 36,8 a dzisiaj jest 37,2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Witaj Ryba:) ja pituje ,ale Tobie zazdroszcze GRATULEJĘ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje taka sobie !!!!! coraz nas więcej :D jeżeli chodzi o becikowe co wcześniej pisałam to wiem ze od 10 tyg ale tu ide do znajomej i ona mi wpisze ze byłam u niej własnie tak wczas więc nie ma problemu pozatym u nas musze wybrać kartke na becikowe i wtedy lekarz ja wypisuje podpisuje i daje pieczątke a karta ciazy nie jest potrzebna wtedy ..więc akurat tym to ja sie niemartwie kupie jej dobre winko albo koniak i po sprawie :D i znowu głowa mnie od wczoraj boli to jets niemożliwe 2 dni przerwy po 3 tyg :( to jest coś okropnego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie nowa ja
Dziękuję;) Ja się obudziłam w nocy o 2:45 z takim głodem,że aż strach!!!Niedobrze mi aż było od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
kurde Dziewczyny dzis zauwazylam lekko czerwona brodawki,ale mnie nie bola!!!!i od srody odkad biore luteine gazy mam:( ale nie takie wielki co to moe byc od luteiny?????testuje 13-14wrzesnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sobie _ ja mam głód co 2 godziny tyle jem że szok a jak nie zjem to mi nie dobrze jest ;/ w nocy też sie budze z głodem i musze zjeść cokolwiek inaczej nie zasne maż kupił mi sucharki na noc ;d i zawsze mam je koło łóżka by nie wychodzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Zawsze pare dni przd @ rwie mnie lewa noga ,i wlasnie tak mam teraz wiec dupa w Tym cyklu:( nastepne starania, ale suchar nie sprawiedliwe pijaką rodza sie co po chwiel ,a ten kto chce to stara sie dlugi czas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foka, ale zostaly Tobie jeszcze dwa tygodnie do testowania wiec moze @ nie przyjedzie.. glowa do gory... mnie widzisz w tym miesiacu zaskoczyl przed terminem i tez mi smutno bylo bo myslalam ze juz moze akurat... w tym miesiacu tez mierze temp. ale jeszcze za wczesnie na cokolwiek, 8 dzien cyklu ale do przodu.. za jakis czas bede juz czekac na test :) Gratuluje nowego bobaska w brzusiu :) tez juz bym chciala do drugiej tabelki przeskoczyc... pozdrawiam Was dziewczyny!! odezwe sie dopiero po weekendzie bo wyjezdzamy... Piszcie co tam u Was... Agata.. a u Ciebie jakies objawy, odczucia? Pozdrowionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: .......NIK ................CYKL ..... TESTOWANIE ......WYNIK TESTU niecierpliwaJa............4.... ......31.08.2011........negatywny.... Taka sobie................4?...........2.09.2011................Y ES,YES .. ....... agata_08..................2..........10.09. 2011...............?.......... Foka100............... ...2.......ok14.09.2011................?.......... andi 2011 ................ 2... . ok. 23.09.2011................?......... SZCZĘŚLIWE PRZYSZŁE MAMY: .........NIK ........ILOŚĆ CYKLI.... 2 KRESECZKI .....TERMIN PORODU każdy nik zajęty.......12.................tak..............24.01 .2012 Madlen ...................2..................tak..............25 .03.2012 Angelowa.................1...................tak..............26.03.2012 Malaczarna06...........1..................tak........ .....27.04-3.05.2012wg moich obliczen blizsza date bede znala po usg pewnie Arszenika*...............1.................tak........... . ..25.04.12-01.05.12 Taka sobie......4...........tak.......Coś ok.12 maj 2012 tak myślę Hej hej gdzie autorka w tabelce? Wciaz zaglada i wam kibicuje ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen :)
Nowa ja serdecznie gratuluj! Angelowa tobie również! Ileż tu nowości ! Głosik na śliczna Haneczkę oddany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo kochane:) Andi ja nie mam wogóle żadnych objawów, nawet nie myśle że się w tym cyklu udało, piersi mnie bolały przez ostatnie 4 dni a dzisiaj już prawie wogóle, no ale mówi się trudno. Już nawet ten jajnik co mi tydzień od owulacji dawał popalić też już ucichł:) W poniedziałek idę do ginekologa z wynikiem cytologii, zobaczymy co mi powie. Jeszcze tydzień do okresu i nowy cykl rozpoczynamy:) Może sobie testy owulacyjne kupie żeby zobaczyć czy wogóle wiem kiedy mam owulacje. Angelowa wreszcie sie odezwałaś, napisz tylko jak się czujesz kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madlen a tobie humorek widzę wrócił:) Bardzo się cieszę. A co wszyscy śpią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen :)
To ty nie wiesz czemu wrócił :D?? Dzisiaj piątek jest !! Widziałam moich cudnych synów w każdym bądź razie ja mam synów:P Zresztą wiecie co to znaczy :) Łzy... radość... ehh cudo! A i mam za sobą pierwsze zakupki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee no widzisz faktycznie dzisiaj piątek, ale nic się wcześniej nie pochwaliłaś a ja całkiem zapomniałam. No to super twoje przypuszczenia się sprawdziły, jeszcze raz gratuluję. A co dzisiaj kupiłaś?? I w końcu wybraliście imiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen :)
Nie chwaliłam sie bo nie miałam czasu:) O dziwo dobrze się czułam... Popatrzyłam sobie na fasoleczki ahh cudne ':) A z zakupów wróciłam z pierwszymi bucikami oczywiście niebieskimi ! :D Bodziakami z napisem ,,I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Hej malaczarna. To obrze,ze masz takie objawy myslala,ze ja jetem jakas inne... marwi mnie jeszcze zawsze przed @ rwią mnie nogi Moja Mama tez tak ma...wczoraj wlasnie mnie rwaly bardzo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Foka niemartw sie na zapas musisz byc cierpliwa, pamietaj ze objawy ciazyniezawsze sie pojawiaja, poza tym nie ma pewnosci kiedy dokladnie byla owulacja i czy sieudalo,badz cierpliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×