Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Angelowa

Nowy wątek dla dziewczyn oczekujących na okres/ zrobienie testu!

Polecane posty

I jeszcze sie czyms z Wami podziele. Wczoraj rozmawialam z siostra kolezanki (jest dr uniwersyteckim, dokladnie nie wiem po czym ale cos tam z biologia) no i powiedziala mi ze u mlodej, zdrowej kobiety ktora regularnie ma owulacje standardodo na 4 uwolnione jajeczka tylko jedno jest plodne i udaje sie je zaplodnic. Dlatego lekarze dopiero po roku bezowocnych staran zaczynaja jakiekolwiek leczenie... po 35 roku zycia przy regularnej owulacji ta srednia spada nawet do 1 jajeczka na rok! widzicie wiec ze czasem te nasze nerwy sa niepotrzebne. Moze byc wszystko ok, wystepuje owulacja itd tylko to jeszcze nie "to" jajeczko... Mi sie wydawalo ze skoro czulam owulacje, bylo wspolzycie to ciaza murowana... a tu widzicie ile czynnikow sie musi zgrac. no.. to tyle mojego naukowego wywodu :) glowy do gory i polujemy na plodne jajeczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
malaczarna tez mojego wyniku nie moge sie doczekac ja pituje...2tyg jak wiecznosc jejci,zeby @nie przyszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi sie udalo przy 1 cylku ale moze dlatego ze mi gin na wizycie powiedzial kiedy mam sie starac bo akurat zblizala sie owulacja a ja bylam pewna ze bedzie pozniej i bym przegapila swoja szanse, jednak mam obawy bo poronilam ponad 2 mies temu i za kazdym razem jakide siku to sie obawiam czy krwawienia nie dostane jak tamtym razem, ale wierze ze musi byc dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andi ty to masz dzisiaj dzień nauczania.............a 1 września dopiero jutro heheheheeh:) Ale zdecydowanie pisz jak cos będziesz wiedziała. Tylko czemu tak się zdarza, że osobom które nie chcą jeszcze mieć dzieci uwalnia się właśnie te jajko płodne heheh co za los:) Ja testuje za ponad tydzień, ale kurde teraz nie wiem, czy w związku z tą moją złą cytologią chcieć braku ciąży czy jednak na nią liczyć. Troszkę się boję. Małaczarna a ja wiem, że jest wszystko ok i będzie, jestem czarownica i wiem wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Moje gratulację:). Bedzie dobrze nie smutaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wizyta z usg dopiero w nastepnym tyg bo wczoraj mi powiedzial inny lekarz ze jest jeszcze za wczesnie i mam isc na usg kolo 10 ale dzieki za pamiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli małaczarna nie robisz usg w piątek? A już miałam nadzieję, że fasolke zobacze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Ktoras Z Was brała wogole Clo? czy bez w spomagaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa.. jakis medrzec sie dzisiaj we mnie obudzil... oby te moje madrosci czemus sluzyly :) Mi moj gin. powiedzial ze jesli bede podejrzwac ciaze to przede wszystkim test zrobic a na wizyte umawiac sie po ok.6 tyg. zeby zarodek mial juz wtedy ok.2 miesiecy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co slyszalam to najpierw by dobrze bylo podleczyc tamto zeby juz cytologia wyszla dobrze a potem sie brac za dzisiusia, ale wiesz co najlepiej zapytac swojego lekarza bo kazdy przypadek jest inny i on bedzie wiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Co j dzis piszę jakas rozkojażna jestem. Mialam napisac czy ktoras z Was brala tabletki Clo? bolaly Was jajniki i brzuch po nich? gien powiedzial,ze bardzo dobrze bo zaczelo sie cos ruszac a bym postój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mialam isc dzis prywatnie, ale wczoraj musialam isc na kase chorych bo mi sie na podtrzymanie skonczyla luteina, i mi powiedzial ze za wczesnie na usg i dopiero w nast tyg pojde, a lekarz sie okazal nawet w porzadku to bede do niego chodzic zawsze zaoszczedze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poki co bez wspomagaczy, biore tylko kwas foliowy od kilku tygodni. a Wy bierzecie jakies witaminki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem małaczarna, tak sie tylko zastanawiam lepiej podleczyć bo nie wiedomo co się z tego wykluje. Kule jajnik mnie nawala co jakiś czas lewy. Tak jakby uciska dziwnie...i drażni mnie to bo mogę to porównać do takiego bardzo delikatnego ciągłego bólu zęba, który jak najbardziej da się wytrzymać a strasznie męczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bralam witaminy pharmaton matruelle jak sie dowiedzialam o 1 ciazy i nawet po poronieniu je bralam potem zaczelam brac prenatal complex ale moj gin powiedzial ze na razie sam kwas wystarczy a od 12 tyg zeby brac juz te witaminy i tak robie jak dla mnie te 1 sa najlepsze maja duzo witamin mineralow kwas moega3 jak dla mnie maja wszystko co trzeba, koszt u mnie 30tabl niecale 40zl, za to te 2 maja cos przeciwwymiotnego zawarte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie, po ostatniej owulacji, jak podejrzewalam i mialam nadzieje ze bede w ciazy pobolewal jajnik, takie klucie... dostalam @, minal stres i jajniki sie uspokoily.. zaloze sie ze po owul. znow zaczna bolec bo wtedy kazda z nas jest bardziej wyczulona i czeka na TEN znak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Agata mnie tez bolal lewy jajnik klucie jakby ktos szpilka mi tak grzebal heh...kurcze 2tyg tak dlugo...Agatko a jak sie wogole czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Kobitki powiedzcie mi w sobote robiony zastrzyk Ovitrelle w niedziele taki bol brzucha i jajnikow ,ae masakra momentami nie szlo wytrzymac chyba to byla owulacja...w sobote w dzien zastzryku wspolzycie i w poniedzialek tez wspolzycie...co myslicie o Tym wszystkim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo dobrze, nie mam żadnych objawów typu mdłości, zawroty głowy itp itd. Bo teoretycznie przypuszczam że nie jestem w ciąży:) Jedynie od wczoraj mnie bolą piersi bo jestem troszkę ponad tydzień przed okresem no i ten cholerny jajnik mnie tak męczy. Wkurza mnie to bo jakbym nawet nie chciała myśleć to nie mogę bo go czuję. Jak ma przyjść @ to niech lepiej wcześniej przyjdzie żebym się tak nie męczyła ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foka nie wiem za bardzo jak to jest przy tych zastrzykach ale jeżeli miałas wtedy owulacje to są bardzo duże szanse:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie nowa ja
No ból ustał...Tak się rozpisałyście.Mały biega po dworze to mam chwilę czasu. Co do poronień to ja się zastanawiam nad majową @.Spóźniała się test mi wyszedł pozytywny(słabo ale widocznie) a jednak dostałam @.A już się cieszyłam że będę miała 2 maluszka ze stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z Agata.. jak byla owulacja to szansa jest duza :) Agata... wiem co czujesz... dokladnie tydzien temu bylam na tym samym etapie, najgorsze jest to czekanie po owulacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Hmmm.....jestem moze glupia, ale czasem wierze ,ale czasem nie heheh:)ogolnie to slyszalam,ze zachodzi sie w ciaze data meza na 2 czerwiec 2+6(czerwiec)= 8 czyli sierpien porod maj...kurna czy to bzdury ktos mnie rozumie co napisala? chyba jestem jakas ...dziwna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
owulacja czyli bol jajnikow i podbrzusza tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×