Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Angelowa

Nowy wątek dla dziewczyn oczekujących na okres/ zrobienie testu!

Polecane posty

takie wpisy sa niezle,ja na drugim formu napotykam sie na takie, ze sie pytaja po kilka razy czy jak maja hcg ok 1 lub 2 czy na pewno nie sa ciazy i nawet jak im sie podaje normy to sie dopytuja czy na pewno a przeciez normy sa podane przy wyniku badan,ale niektorym ciezko to wytlumaczc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie Wy robicie te testy BETA? u siebie w zwyklej przychodni czy jezdzicie do jakiegos labolatorium? ile taki test kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Medlen, no właśnie pomyliłam się, to ty masz mieć usg w piątek hehe tyle wiadomości że już się mylę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja je robie w luxmedzie bo mam blisko punkt pobran , ale i mam obok sibie przychodnie w ktorej m.in.przyjmuja lekarze rodzinni, ginekolodzy i tu tez moge zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen :)
A ja chyba będę chora :( Coś mnie trzęsie dziś... I chyba objawy się pojawiają... Cały dzień ryczę :P Bez powodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja taki poranny ptaszek widze jestem :D mam dylemat i zastanawiam sie co zrobić więc: ja do swojego ginekologa jeżdziłam po 30 km w jedną stronę wszystko było ok ale teraz od 3 tyg nie umie sie dodzwonić;/ to znaczy dzwonie a ona se odkłąda słuchawke i mam tego dość;/ wczoraj zauważyłam że mam ginekologa u mnie i dosłownie 5 minut pieszo ;d zadzwoniłam tam i bez żadnego problemu odebrały i zapisały mnie na 8 września :) teraz nie wiem co zrobic powiedzieć lekarce że mam już karte ciąży i że chce zmienic lekarza ....czy poprostu udać że nic nie wiem ....;/tylko nie wiem jak to sie ma potem do becikowego itp... czy w czasie trwania ciąży można zmienić lekarza prowadzącego ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwaJa
Dziewczyny pewnie Was rozczaruję, ale straciłam nadzieję. Przestają mnie boleć piersi. Wczoraj w kąpieli to zauważyłam, a dziś już prawie wróciły do normy. Nie mam pojęcia o co chodzi? Co to było? Test dzisiaj negatywny, @ nie ma. Normalnie z tych emocji opadłam z sił i już mi wszystko zwisa. Odpuszczam sobie testy i czekam na @. Akurat jutro mam urlop i wyjeżdżam na weekend na wesele do koleżanki więc nie będę myśleć. Mieszkam na podkarpaciu a wesele jest we Wrocławiu, więc czeka mnie dłuuuga wycieczka. I dobrze, bo już odchodzę od zmysłów. Nic z tego nie rozumiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwaJa
STARAJĄCE SIĘ: .......NIK ................CYKL ..... TESTOWANIE ......WYNIK TESTU niecierpliwaJa............4.... ......31.08.2011........negatywny.... Taka sobie................4?...........2.09.2011................?.. ....... agata_08..................2..........10.09. 2011...............?.......... Foka100............... ...2.......ok14.09.2011................?.......... andi 2011 ................ 2... . ok. 23.09.2011................?......... SZCZĘŚLIWE PRZYSZŁE MAMY: .........NIK ........ILOŚĆ CYKLI.... 2 KRESECZKI .....TERMIN PORODU każdy nik zajęty.......12.................tak..............24.01 .2012 Madlen ...................2..................tak..............25 .03.2012 Malaczarna06...........1..................tak........ .....27.04-3.05.2012wg moich obliczen blizsza date bede znala po usg pewnie Arszenika*...............1.................tak............ ..25.04.12-01.05.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj niecierpliwa jak juz wczesniej mowilam los nam czasem plata figle i daje zludne nadzieje ale nie trac jej moze sie uda w tym cylku a jak tak to bys urodzila malenstwo latem o pieknej porze roku beda dlugie spacery na swiezym powietrzu:) obydwoje bedziecie leniuchowac na piasku albo w parku na laweczce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Dzień dobry Dziewczyny:) jak samopoczucie? dziś się zle czuje slabo jakoś napewno na pogode:( rano wylalam kawe opryskalam sciane i myslalam,ze zbije szklanke ze zlosc wszystko mnie wkurzalo,ale juz nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry ja takie humorki mam codziennie ze ciezko ze mna wytrzymac, ale mi sie wydaje ze to ja mam racje, mam nadzieje ze wkrotce te hormony sie unormuja bo nie wiem kto to przetrzyma hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
hehe:) kurcze dzis wsadzialm luteine rano i chyba za szybko wstalam poszlam do lazienki, i mi wyleciala,ale troche sie rozpuscila co ja mma teraz zrobic jeszcze jedna wsadzic? czy lepiej nie? biore rano 1 i wieczorem 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez rano i wieczorem tylko ja na podtrzymanie wiec to inna sprawa mozesz wziac pol albo poczekac do nastepnej dawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
No wlasnie t inna sprwa. W takim razie poczekam do wieczora...powiedz mi Kochana w którym tyg ciazy mialas jakies objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ranne ptaszki, ja jak wczoraj siedzę sobie przy śniadanku hehe. Dzisiaj też mam wolne więc trochę czasu z wami spędzę ;) Każdy nik zajęty, ja nie wiem jak to jest ale moja siostra była u ginekologa na początku ciąży założyła karte ale jej się ten ginekolog nie spodobał to poszła do innego i nic mu nie mówiła, że już gdzieś karte zakładała....becikowe dostała. Ale to było tak jak mówie na początku ciąży a ty jesteś już w tak można powiedzieć bardziej zaawansowanej :) Ale ja był powiedziała, że chce zmienić ginekologa może poprostu nie będzie problemu z zabraniem swoich badań z tamtej przychodni. Foka ja ogólnie jestem osobą niezdarną więc wiem co czujesz heheheehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Witaj Agatko:) eh...masakra z samego rana bu...jakis pechowy dzien dzis mam...kurczak pieczony chyba te nerwy na okres...:(szszszszszs by to szlak trafił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Po tej Luteinie momentami mnie boli brzuch jakbym miala zaraz dostac @ co to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
hmm,ale jak bralam Clo to tez mnie brzusio bolal czy to normalne Dziewczyny? o co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojęcia foka, może małaczarna się wypowie bo jest bardziej obcykana w tych sprawach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Rozumiem Agatko:) malaczarna jestes tam??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niecierpliwa póki co jeszcze @ nie dostałaś więc mała nadzieja jeszcze jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Agatko palisz fajki? ja tak ciezko zucic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mam te szczęście że nie palę próbowałam nieraz ale wogóle mi nie podchodzą, nie lubię ich:) Ale za to mój facet pali, nie tak dużo bo jak ze mną sidzi w domu to wypali na cały dzień góra 3, 4 fajki też mówię żeby rzucił ale on jakoś nie potrafi, on tego musi chcieć a nie tylko ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
A NO TAK...TO NIE PAL:) FAJNIE TEZ BYM CHCIALA NIE PALIC HEH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Kurcze Dziewczyny dzis bol jajnikow lekki mam chyba cos zemna jest nie tak :( zawsze cos jak nie urok to sraczka hehhe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foka, u mnie leci 6tydzien, od poczatkow ciazy zaczela mnie meczyc sennosc, zmeczenie, bol piersi potem doszlo czestsze sikanie, slinotok metaliczny posmak w ustch, krecilo mi sie w glowie bol plecow na dole i mdlosci, wiekszosc mi do tej pory towarzyszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po luteinie bolibrzuch, bardziej kuje dlatego ze zatrzymuja ona wode w organizmie,kiszki sa przewodnione , czuje sie pelnym, wzdetym i dlatego boli tak mi powiedzial ginekolog we wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
a...takie buty od wczoraj gdy zaczelam brac luteine czesto mi sie pic chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×