Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Angelowa

Nowy wątek dla dziewczyn oczekujących na okres/ zrobienie testu!

Polecane posty

Gość foka100
Witaj . Jestem pewna,ze sie nie udalo :( jedna dziewzyna mnie wystarszyla,ze te rwania nog przed miesiaczką moga byc powane jakos to nazwala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doooooooooooooooooooo
foka100 jak ktos sie stara dlugi czas przecez ty sie starasz 2 cykle to jest dlugo???? hahahahha jak nie bedziecie schizowac ,mierzyc gadac non stop i myslec to napewno sie nie uda zdrowe pary staraj ise nawet rok lub wiecej wiec bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Dzis w nocy klucie jajnikow raz lewy raz prawy po okolo 20min przeszlo. Czy po luteinie chce sie wiecej jesc????nigdy sniadania nie jadalam,a teaz musze bo az mnie skreca piersi mnie wogole nie bolą:( nic a nic...dodam ,ze 28sierpna raczej mialam owulacje 27 i 29wspolzylam dzis 21 dzien cyklu nie mam regularnych miesiaczek ,ale od brania Clo w siepniu 14do dostalam regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
doooooooooooooo ogolnie staram sie 2lata o dziecko,ale tak naprawde w czerwcu trafilam do dobrego gina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doooooooooooooooooooo
to idz do ginekologa dziewczyno na co ty jeszcze czekasz? za duzo myslisz o tym wszystkim i schizujesz wyluzuj bo to dopiero 2 cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Jak bys dobrze czytala to bys wiedziala....narazie biore Luteine 13-14wrzesnia mam testowac czytaj dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doooooooooooooooooooo
mąz badal nasienie? jakie milas badania wogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Tak badal. Wszystko ok. Ja mam PCOS jebane:( eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doooooooooooooooooooo
no ale jest to sens testowac przed@??? jak starasz sie dwa lata juz a to jednak troche czasu jest jakby nie bylo nie myslalas nad klinika leczenia nieplodności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doooooooooooooooooooo
PCOS spokojnie i przy tym udaje sie duzo kovietom zajsc w ciaze kolezanka ma to samo tylko sie staal 4 lata:/ ale udalo sie i ma córeczke 4 miesięćzna cierpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
ufff....dooooooooooooooo 2lata u jakies baby jebnietej sie leczylam co wizyte co innego mówiła...w czerwcu trafilam do kliniki nieplodnosci !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
A pZED NIE MA TESTOWAC JAK BIORE LUTEINE DOPOCHWOOW CHYBA POMYLILAS FORA...NIE ZNASZ SIE JAK WIDZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foka ja tez mam stierdzony zespol policystycznych jajnikow, wykryto to u mnie w lutym,jednak badania hormonalne wyszly ok, jakie Ty mialas robione badania przy tym schorzeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooooooo przy pcos da sie zajsc w ciaze jesli sie ma hormony w normie jednak jesli brakuje progesteronu to ciaza sie nie utrzyma i dojdzie do poronienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
malaczarna moze zabrzmi to dziwnie,ale z rok temu mialam badania moczu krwi ,tarczycy, cukrzycy, i cytologie!!!nic wiecej!!!w czerwcu jak poszlam pierwszy raz do Tego gina do ,ktorego chodze teraz to pytal mi sie czy mialam wymaz robony powiedzialam,ze dostalam namiary z polecenia od teh lekarki jebnitej co do niej chodzilam oni sie znają...tez z Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Hmmm chyba bede musiala mu powiedziec teraz jak pojde ,zeby zrobic badania hormonow. Pobieraja krew tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to jest mozliwe ze przy zespoe policystycznych jajnikow nie mialas skierowania na progesteron, estriado,testosteron i prolaktyne? ja miala skierowanie na te badaniazeby sprawdzic czy wsytepuje u mnie wogole owuacja, jednak wyszly ok a luteine dlaczego Ci dali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
No widzisz pewnie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kochana to z krwisie robi ja za te4 hormony ktore wymienilam zaplacilam w luxmedzie80zl jednak co miasto to pare zl roznicy w cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
No wlasnie nie mam owulacji:( kochana Ty Moja tak jak juz pisalam 26go sierpnia bylam u ginek zoabczyc czy pecherzyk urosl tak mial20mm w sobote 27 serpnia maz mi zrobil zastrzyk Ovitrelle....we wtorek 30sierp poszlam i mowi ,ze jak sie nie pojawi od 30sierp za 2tyg miesiaczka , to mam zrobic test ,a luteine zapisano mi na wspomagane tak mi mowione nie wiem malaczarna ja nie lekarz uwierz mi,ze odechciewa mi sie chodzic juz do Tego lekarza w swoim zyciu troche sie nachodzilam stres czas i pieniadze stracone ile mozna wytrzymac masakra zalamana jestem z nowu jakas dolina mnie dopadla:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Dzieki malaczarna. Jak pojde do niego to mu powiem!!!zobzcymy co odpowie babol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
moze myslal,ze bez bdan uda sie eh.h...masakra mowie Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli Ci dali luteine to dobrze bo to jest jeden z tych hormonow jednak nie rozumiem jak mozna podjac leczenie bez badan hormonalnych, wiesz ja lekarzem nie jestem , ale moze problem nie jest w progesteronie tylko inny hormon masz nie w normie, jak Ci nie dadza skierowania na te badania to mozesz je sama wykonac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Zebys wiedziala tk zrobie chyba...ale najpier mu powiem o Tym zobaczymy co powie dziekuje za odpowiedzi malaczarna jestes kochana:)wiecej takich dziewczyn...co nie ktore takie nie mile,ze az sie nie chce pisac dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co po prostu sluze pomoca bo wiem ze jest to potrzebne przy staraniach, kto nas lepiej zrozumie niz my same?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen :)
Ale ja dzisiaj senna jestem :) Normalnie szok :) I wzięło nie na owoce... Całe dnie bym mogła jeść owoce i pić soki :) A co do imion to na pewno będzie Adaś... ale drugiego jeszcze nie wiemy :) Dla córeczek byłoby łatwiej bo mam wybrane 3 i one mi się podobają : Kasia, Kalinka, Kornelka... Na drugie może Lenka czy Gabrysia :) Ale dla syncia większy problem... Zastanawiałam się nad tym Adamem i dzisiaj się przekonałam :) Byłam u fryzjera z siostrą bo idzie dzisiaj na wesele i był tam też przesympatyczny malutki może 2letni Adaś :) A tak sie darł... Bardzo go obcinanie włosków bolało ale był cudny :) I się przekonałam co do Adasia... Ale drugiego nie wiem... Podoba mi się imię Jędrzej :) Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zalezy czy bedzie pasowalo do nazwiska a o tym to juz samamusisz zadecydowac:) mnie zaczynaja mdlosci coraz bardziej sie nasilac jeszcze nie wymiotuje ale cos czuje ze to wszystko przede mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×