Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Angelowa

Nowy wątek dla dziewczyn oczekujących na okres/ zrobienie testu!

Polecane posty

Gość foka100
kurna po tej luteinie ciagle głodna chodzę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod pacha wogole nie... ale w pochwie jest naprawde ok, na poczatku troche dziwnie ale potem spko, najwygodniej chyba... kiedys mierzylam w ustach i mialam wlasnie problem zeby trzymac go w jendym miejscu a ruch jezykiem tez moga zafalszowac wynik. Tylko rob to codziennie i o podobnej godzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foka, bo czasem sie gubie... Ty teraz tez 2 cykl staran masz nie? ale bylas wczesniej juz w ciazy czy nie? (bo nie jestem pewna, musialabym znowy wszystkie strony doczytac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Tak Ryba drugi cykl starań nigy nie byłam w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
STARAJĄCE SIĘ: .......NIK ................CYKL ..... TESTOWANIE ......WYNIK TESTU niecierpliwaJa............4.... ......31.08.2011........negatywny.... Taka sobie................4?............2.09.2011.........YES,YES ....... agata_08..................2...........10.09.2011............ ...?.......... Mitka89....................1.............10.09.2011......... ...?........... Foka100............... ...2.........ok14.09.2011................?......... andi 2011 ................ 2........ok.23.09.2011................?......... SZCZĘŚLIWE PRZYSZŁE MAMY: .........NIK ........ILOŚĆ CYKLI.... 2 KRESECZKI .....TERMIN PORODU każdy nik zajęty.......12.................tak..............24.01 .2012 Madlen ...................2..................tak..............25 .03.2012 Malaczarna06...........1..................tak........ .....27.04-3.05.2012wg moich obliczen blizsza date bede znala po usg pewnie Arszenika*...............1.................tak........... . ..25.04.12-01.05.12 Taka sobie......4...........tak.......Coś ok.12 maj 2012 tak myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle kochane cicho tu :) Przyszłe mamusie może napiszą jak tam samopoczucie w pierwszych tygodniach ciąży:) Andi jeżeli przypuszczasz, że masz mieć jutro owulację to działajcie dzisiaj tym bardziej, że mąż wyjeżdża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedziemy :) ale i tak szanse maleja... a ja wlasnie zrobilam ten kolejny test owul. i pojawila sie blada kreseczka ale sama nie wiem.. w zeszlym miesiacu ten test inaczej reagowal, te sa jakies dziwne, nie wierze w nie i nie nakracam sie... miesiac temu jak mi wyszla owul. na tescie to uwierzylam na 100% a potem sie rozczarowalam a teraz obserwuje swoj organizm, wydaje mi sie ze owul. sie zbliza a test jakis dziwny... bardziej sugeruje sie temp. a testy zrobie juz do konca z ciekawosci, nastepnym razem kupie w aptece... wogole te z allegro sa takie cienutkie.. zastanawia mnie czy ktos ich na pol nie przecial (sa dokladnie o polowe ciensze niz apteczne) zeby sprzedac 2 razy wiecej.... (?) ale sprzedawca niby byl sprawdzony, mnostwo komentarzy itp... no ale ja sama wystawilam mu pozytyw bo paczka ekspresowa, kontakt super a nie czekalam z komentarzem na pozytywny test, jak wiekszosc pewnie... eh.. rozpisalam sie ale chcialam podzielic sie odczuciami, Was tez to moze spotkac wiec tak na wszelki wypadek. Agata... fakt,,, Ty tez 2 cykl, dobrze ze jest ta tabelka bo mi sie czasem miesza :) Jak sie czujesz? jakies znaki czy nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest aktualna tabelka: STARAJĄCE SIĘ: .......NIK ................CYKL ..... TESTOWANIE ......WYNIK TESTU agata_08..................2...........10.09.2011......... ...?......... Mitka89...................1............10.09.2011...... ... ...?......... Foka100............... ...2.........ok14.09.2011.............?......... andi 2011 ................ 2........ok.23.09.2011.............?......... niecierpliwaJa............5.... .......08.10.2011.............?......... SZCZĘŚLIWE PRZYSZŁE MAMY: .........NIK .............ILOŚĆ CYKLI.... .....TERMIN PORODU każdy nik zajęty...........12......................24.01 .2012........ Madlen ........................2......................25 .03.2012........ Malaczarna06................1.....................27.04-3 .05.2012wg moich obliczen blizsza date bede znala po usg pewnie........... Arszenika*....................1................. . ..25.04.12-01.05.12 Taka sobie....................4............Coś ok.12 maj 2012 tak myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz ja.. jak siedzicie w domu wlacznie na "Rozmowy w toku" (nie komentuje czy program dobry czy nie ale odcinek jest o kobietach ktore NIE chca miec dzieci....)... masakra jakas.... :-S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andi może pokazała ci się słaba kreska bo zbliża ci się owulacja i powoli rośnie tam jakiś hormon? No nie wiem właśnie bo nie znam się na tym za dobrze. Może jak jutro znowu zrobisz to pojawi ci się wyraźniejsza kreska A jeśli chodzi o te testy to może masz rację. Jesli sa o połowę węższe to jakies lewe chyba:) Ludzie kombinują jak mogą żeby tylko sprzedać. Ja nic nie czuję.....no chyba niestety.....bo mogłabym coś przynajmniej czuć na okres a nawet mnie piersi nie bolą :( Najwcześniej okres mogę dostać jutro a najpóźniej w sobotę, ponieważ mam cykle od 28 do 31 dni. Ostatni miałam właśnie 31 dniowy a przeważnie mam tak 30 lub 29 dni. Więc tak mi sie delikatnie waha. Dlatego testowac jak co będę w sobotę:) Teraz sobie siedzę sama w domu, moje kochanie poszedł do pracy:) Pije kawke i wcinam babeczke, upiekłam dwa dni temu więc trzeba ją zjeść, za oknem pogoda melancholijna a u was jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez jest taka opcja dlatego bede robic dopoki mam te testy i zobaczymy.... ja tez siedze w domku sama bo maz jeszcze w pracy.... jutro popoludniu tez bede sama bo on juz wyjedzie :( ta laska to jakas masakra... takie to wlasnie w ciaze zachodza bez problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten brak objawow moze jest dobrym znakiem? @ przeciez powinien sie nie pojawic wiec moze stad brak bolu piersi? mnie w zeszlym miesiacu strasznie bolaly na tydzien przed, zawsze tak mam wiec kto wie Agatka.. moze pozegnasz sie z @ na jakis czas a objawy ciazowe pojawia sie pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tu masz racje...taka to ma to szczęście...ale z drugiej strony bardzo się cieszę, że przynajmniej jest tego w pełni świadoma, że nie byłaby dobrą matką i na świat nie sprowadza dzieciątka które by potem cierpiało, że ma taka wredną matkę, jednak taka osoba powinna sobie powiązać jajniki żeby nie miała już wogóle możliwości bo takie są najbardziej płodne. Mój ma teraz cały tydzień na południe więc samotne wieczorki nas czekają hehe:) Dobrze, że przynajmniej nakafe nie jestem sama;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, andi oby oby, w tamtym miesiącu jak staraliśmy się pierwszy raz to objawy miałam już po owulacji a zwłaszcza ból (nie sutków) a całych piersi no i ból jajników co jakis czas, a teraz nic kompletnie, dzisiaj jedynie mnie zaczęła z lewej strony pachwina boleć po sprzątaniu mieszkania ale nie wiem z czego, może z wczorajszych igraszek hihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jutro sie "widzimy" :) Mi sie wydaje ze takie szybkie objawy ciazowe typu bol piersi, brzucha, jakies bardzo wczesne nudnosci to ma zaledwie maly procent kobiet a u wiekszosci pierwszym znakiem jest po prostu brak @ wiec czasem nie warto doszukiwac sie na sile objawow... u Ciebie jest pozytywne ze nie ma objawow okresowych :D trzymam kciuki :D no i obejrzyjmy kolejna laske... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha.. mnie po pierwszym miesiacu od razu bolaly piersi i myslalam ze to "to" a po 8 dniach byl @ wiec zglupialam... teraz tez czekam do @ ale tak jak pisalam szanse beda mniejsze przez ta delegacje... chociaz ja ostatnie 3 miesiace mam takie wahania ze czasem ta owulacja moze byc w weekend (a wyjezdzamy wiec bedzie milusio :)... moge ja miec najwczesniej jutro a najpozniej to nawet w niedziele takie mam teraz wahania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to macie tydzień bardzo pracowity:) Najważniejsze jest to, że twój mąż nie wyjeżdża na cały tydzień ponieważ nie byłoby wogóle możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona jest obrzydliwaaaaaaaaaaaaa:) Okropna i wogóle jak ona mówi o ciąży masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt... zobaczymy co z tego bedzie.. ta laska co jest teraz to akurat ma troche racji... my tak bardzo chcemy ze tez sobie objawy wmawiamy a potem rozczarowanie a ona nie chce i ma podobnie tylko w druga strone... czyli glowka najwazniejsza mimo wszystko i to co sie w niej dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe masz rację, niektórzy rzeczywiście nie powinni mieć dzieci, ona woli zwierzęta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczyny to wszystkie chyba bardzo zapracowane są dzisiaj:) Nikt do nas nie zagląda foka też uciekła. Andi w sumie to jest jeden objaw na zbliżający się @ Wysypało mnie na twarzy masakra, zawsze tak mam a w tamtym miesiącu jak byłam pewna ciąży to nic mi nie wyszło...psychika płata figle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapracowane a potem zajrza a tu na 2 strony relacja z "Rozmow w toku" i sie zalamia :) Przyszle mamy moze zalozyly sobie jakis osobny watek bo faktycznie coraz mniej pisza... ale to zrozumiale bo teraz testowanie juz je nie interesuje tylko poranne mdlosci i rozwoj malenstwa :) no ale dobrze ze Ty jestes... kurcze.. jestem ciekawa czy Ci sie udalo.. mysle ze przed okresem powinny te piersi bolec... eh.. Ty juz za tydzien bedziesz wszystko wiedziala... a ja oczekiwanie dopiero rozpoczne.. to chyba najgorszy etap...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×