Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość KinjaOlczak

Skuteczne wybielanie zębów

Polecane posty

Gość gość
a ja wypowiedzi ludzi na temat ich doświadczeń z wybielaniem zębów, faktycznie każdy widzi coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jedyny skuteczny środek jaki znam na wybielanie zębów i który stosuje to profesjonalny system domowego wybielania zębów PureLite Home. Jest rewelacyjny, pierwsze efekty widać już po 3 dniach stosowania. Jest wygodny w użyciu, a przede wszystkim Nie powoduje nadwrażliwości zębów i jest bezpieczny dla zdrowia. Więcej informacji uzyskacie na www.purelite.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzychu86
ja zdecydowałem się na wybielanie żelem i lampą. Doktor Henschke wykonała zabieg bardzo szybko – mniej niż 1 h i potem tylko się musiałem odżywiać twarożkami itd. Efekt bardzo pozytywny. Zastanawiam się tylko czy jak bym poszedł niedługo jeszcze raz to mogę osiągnąć lepszy efekt? Jak sprawdzić czy poziom wybielenia zębów osiągnął swoje maximum? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi to w ogóle nie pomogło, nie polecam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie wybielili zęby przy pomocy aktywnego tlenku w http://www.hercka.pl/ i w końcu moje zęby mają ładny kolor, zawsze mi zależało na ładnym uśmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biała perła tez pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można też soda wybielać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najskuteczniejsze jest wybielanie laserowe – żadna pasta mi jak do tej pory nie pomogła, nawet te niby specjalistyczne. To wszystko, co sprzedają w sklepach po prostu nie jest skuteczne :( W gabinecie kliniki (http://www.borczyk.pl/) masz pewność, że zrobią to profesjonalnie i nie stracisz pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprawdzone12d
Sprawdźcie środki, które można znaleźć na tej stronie:http://jakmozeszwybieliczeby.com/ Środki te są niedrogie, łatwe w zastosowaniu, a efekty są zauważalne już po kilku dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaneta z Rogowa
Sprawdźcie tą stronę: http://jakmozeszwybieliczeby.com/ Znalazłam tutaj środek do wybielania zębów, który pomógł mi zmienić kolor moich zębów nawet o dwa tony. Środek ten jest bezpieczny, w przystępnej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sssamsung
Domowe sposób są do bani. Ja próbowałam wszystkiego, past wybielających, pasków, żułam nawet jakieś zielsko :P Nic nie dawało efektów. Odżałowałam kasę i wybieliłam zęby w gabinecie dentystycznym. Wybielałam metodą nakładkową, w klinice Dental-Design, kawałeczek od Warszawy. Te nakładki dostałam do domu, więc nie musiałam tam siedzieć, a efekt powalający ;) Szkoda tylko, że takie nakładki można "nabyć" tylko u stomatologa, ale cóż, według mnie warto zapłacić i mieć wreszcie białe ząbki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domowe sposoby nie działają. Ja od zawsze mam fisia na punkcie zdrowych, białych zębów. Nie miałam ich nigdy bardzo żółtych, ale też nie były takie jak bym chciała. W końcu spytałam swojego stomatologa. Zaproponowała mi wybielanie lampą. Pomyślałam, że spróbuję (nie jest to tani zabieg, zapłaciłam 1300 zł), efekt - piorunujący. Wciąż chodzę i się im przyglądam. Wybieliły mi się bardzo. Z doświadczenia wiem, że domowe wybielanie nie da nigdy takiego efektu co u lekarza. Jestem z Warszawy i robiłam ten zabieg w klinice w której od kilku lat leczę się u jednego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiadomo jak takie wybielanie zaowocuje za rok albo dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oglaszajcie sie dalej ze swoimi oszukanczymi reklamami, w dodatku klamiecie, ze domowe sposoby nie dzialaja, co jest nieprawda. zaden cwaniaczek pracujacy w danej klinice nie powie, ze sa domowe sposoby, ktore w dodatku nie niszcza zebow. tylko idiota odcina galaz, na ktorej siedzi, im przeciez zalezy na waszej kasie, a ze wybielanie niszczy zeby... pal licho... wazne, ze interes sie kreci. nigdy bym nie poszla do gabinetu, ktory sie oglasza na kafeterii, bezczelnie podajac sie za zadowolonych pacjentow. pustki w klinice, to hop na kafeterie i a nuz jakis naiwny sie nabierze, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również mam wrażenie, że dużo tu reklamy gabinetów dentystycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dentystawsieci
Jeśli chcecie poczytać więcej na temat wybielania zębów, wyboru odpowiedniej metody i dodatkowo porównać ceny różnych gabinetów, zapraszamy na pierwszą w Polsce porównywarkę cen usług stomatologicznych dostępną pod adresem: www.dentystawsieci.pl Serdecznie pozdrawiamy, zespół dentystawsieci.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skassaaq
Ja też wybielałam zęby metodą nakładową w Dental-Design. Zgadzam się z opinią poprzedniczki. U mnie efekt też jest powalający, wszystkie pasty, paski nic nie dawały, a teraz mam po prostu bialutkie zęby. POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam hollywood smile w sztyfcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosowałam i jest niezły ale wizyta w gabinecie skuteczniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak ale tez duzo duzo drozsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie najwygodniejszą formą wybielania zębów okazał się marker Mint Cosmetics Teeth Whitening Pen super sprawa. Przenośny, szybko się aplikuje, a efekty są fantastyczne, ząbki są olśniewające. Na pewno można na niego trafić na vitalab.pl o ile się nie mylę to jest teraz w promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matko zapamiętałaś tak długa nazwę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra pamięć albo reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam zaufania do takich specyfików. Wolałam iść do dentysty, żeby mi coś zaproponował, bo mam nadwrażliwość na zębach i na takie pasty bardzo źle reagują. W moim przypadku sprawdziło się wybielanie światłem UV. Tutaj można sobie poczytać o innych sposobach wybielania: http://www.vipdental.pl/Laserowe-Wybielanie-zebow---slaskie,m2,s15.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile takie wybielanie światłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś używałam białej perły i byłam zadowolona z efektu a teraz skończyłam sztyft hollywood smile i efekt jeszcze lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×