Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość KinjaOlczak

Skuteczne wybielanie zębów

Polecane posty

Gość lennkowska
Jesli chodzi o klinikę Dentist to fajnie własnie ze taka jest takie miejsce w Krakowie w którym można na najwyższym poziomie wyleczyć swoje zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2000 to nie koszt fluoryzacji tylko wybielania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciuffa
a to sorry, źle zrozumiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam hollywood smile, kupiłam go na początku grudnia, zęby pięknie się wybieliły - akurat na sylwestra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja szukam jakiegos dobrego gabinetu w Wa-wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazala
nie wybielałam zębów w gabinecie a w święta wszyscy zachwycali się moim uśmiechem i bielą zębów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, w gabinecie dentystycznym wybielanie zębów może i nie jest najtańsze, ale efekt za to utrzymuje się długo. Tylko po zabiegu przez tydzień-dwa trzeba unikać picia herbaty, kawy, ale tak to wszystko ok. Ja wybielałam w klinice herckiej w Gliwicach metodą aktywnego tlenu. Metoda dużo mniej inwazyjna niż laser, więc nie niszczy szkliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a koszt jaki takiego zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odradzam od razu wybielać zęby, można na początku spróbować metodę tańszą i równie skuteczną w wielu przypadkach. Chodzi mi o piaskowanie, dopiero jak ono nie poskutkuje można myśleć nad wybielaniem. Polecam gabinet Rojek dental w Olsztynie. Jeden dzień i po krzyku;) Cena piaskowania to jakieś 160 zł, wszystko zależy od tego, ile jest osadu i kamienia do usunięcia. Wybielanie pewnie droższe jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam wybielam zeby soda oczyszczona z dodatkiem wody utlenionej koszt bardzo fajny i nie trzeba nigdzie chodzić,i płacic kupe kasy za mechaniczne usówanie kamienia,polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam kliniki Dental Fraternity w Warszawie. Oszukali mnie mówiąc, że zabieg wybielania i nakładki będą kosztować tyle a później jak przyszło do płacenia okazało się, że cena jest wyższa. Sam zabieg wykonany w pustym gabinecie jakby nikt tam nie pracował, nie polecam STANOWCZO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam wybielam zeby soda oczyszczona z dodatkiem wody utlenionej koszt bardzo fajny i nie trzeba nigdzie chodzić,i płacic kupe kasy za mechaniczne usówanie kamienia,polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o rany nie, lepiej nie sodą i żadne domowe sposoby, może i zęby będą białe, ale niestety można je uszkodzić, więc lepiej nie ryzykować. Najlepiej jest, jak się chce mieć białe zęby wybrać się do dobrego dentysty, żeby je wybielił. Ja byłam w Dental Services, efekty super i wiem, że nikt mi ich nie uszkodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tu o to chodzi zeby zeby były białe i to tanim kosztem ,o szkliwo sie nie martw,dentysta jak Ci kamieniem traktuje szkliwo to dopirero jest jazda,i jeszcze musisz słono za to płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadnij_kotku_co_mam_w_srodku
Witam forumowiczów. Postanowiłem wybielić zęby. Zastanawiam się nad 2 metodami. Wybielanie przy pomocy lamp BEYOND lub LED. jaka metoda jest lepsza? Wiem że Beyond jest nieco droższa. Ale dla lepszych efektów jestem w stanie zapłacić. Jeżeli natomiast różnica jest niewielka lub korzystniejsze okazałoby się np wybielenie lampami LED a następnie zabieg podtrzymujący zdecydowałbym się na LED. Na groupon'ie można znaleźć oferty wybielania zębów. lampą LED - 99zł lampą BEYOND - 299zł czy droższe zawsze oznacza lepsze? nawet 3-krotnie lepsze (patrząc na cenę)? Jakie są Wasze opinie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa123
byłam dzisiaj w white&beauty w bydgoszczy i szczerze nie widzę efektów wybielania :( szkoda kasy jutro zamawiam markera ze stronki PrzystanekPiękno.pl zobaczymy co z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy może ktoś przesłać link którego Hollywood Smile używacie bo znalazłam dwa dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie ze szkoda kasy ja czyszcze zeby soda z dodatkiem wody utlenionej i sa wspaniałe efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem wybielanie zębów sodą oczyszczoną i wodą utlenioną to nie najlepszy pomysł. Można sobie bardzo zniszczyć szkliwo. Ja bym nie ryzykowała takich eksperymentów. Moim zdaniem dobre efekty wybielania daje tylko wizyta u stomatologa, ja byłam tu: http://www.bochinska.pl/ i jestem bardzo zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tą sodą to jak czyścicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo wygodna w użyciu jest biała perła jutro impreza, nie podrażnia dziąseł, niedroga, kupowałam na stronie apteki czerwonej, jest chyba najtaniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam ochotę wypróbować ten hollywood smile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to go wypróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajllara
od tygodnia używam Biała Perłę ale efektów jakoś nie widać ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie jeszcze za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno stosowanie odpowiednich past i preparatów nie zaszkodzi, ale jednak jak się chce mieć piękne i białe zęby lepiej jest moim zdaniem wybrać się do dobrego gabinetu. Ja byłam w Galerii Uśmiech, efekty po wybielaniu naprawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajllara
nadal nie widzę efektu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×