Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość KinjaOlczak

Skuteczne wybielanie zębów

Polecane posty

Gość gość
przy białej perle to chyba nie zobaczysz, ona dobrze czyści ale raczej nie wybiela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie zobaczysz efektu dopóki nie umyjesz zebów soda z domieszka wody utlenionej,polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytając ten temat kupiłem hollywood smile - trochę wybieliło, ale nie za dużo no i co najważniejsze jedna tubka nie starcza na 2 tygodnie nie ma szans - mi starczyło na 7 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co z wrażliwościa zębów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli o to chodzi to jest ok, żadnej nadwrazliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wiem, że w niektórych gabinetach strasznie zdzierają a rezultaty marne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedrogo tzn ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybielisz, a i tak musisz zmienić styl życia, aby to było trwałe, więc pytam po co bulić taką kasę? Zacznijcie od metod podstawowych, fajki, kawa, mocna herbata - to nie pomaga. Radzę za to wprowadzić pastę ajona, optymalne mycie to 3 razy dziennie, do tego miękka szczoteczka i działacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 999sayysa
Ja wybielałem martwy ząb. Niestety jest to dość drogi zabieg, ale po nim ząb wygląda jak zdrowy :) Jeżeli szukasz jakiś konkretnych namiarów to zerknij sobie na stronę kliniki Dental-Design Jaworska, tam możesz więcej o tym zabiegu poczytać i zapoznać się z cennikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was, ja się skusiłam na wybielanie w white&beauty lampą beyond, efekt był dosłownie przez minutę po zabiegu. Babka sprawdzała mi kolor przed i po. No niby różnica 6 odcieni, ale w ogóle tego nie widać, bo jeden odcień od drugiego prawie jest niezauważalny. Teraz nie ma go wcale :/ pieniądze wyrzucone w błoto... NIE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś w końcu poda jakąs cenę za to wybielanie w gabinecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jallara
ja tez jestem bardzo zainteresowana ceną za wybielanie zębów w gabinecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie skuteczne wybielanie to wybielanie w gabinecie, sama byłam w Galerii Uśmiechu i jestem z zabiegu bardzo zadowolona. Poza tym jeśli się wybiela zęby w gabinecie to się ma pewność o skuteczności zabiegu i o tym, że zęby będą bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamykwwodek
mam podobnie, zależy mi na bezpieczeństwie zębów i na efektach. Dlatego nie stosuję domowych sposobów tylko wolę iść do dentysty na wybielanie. Sama robiłam w dental Services. Przyznam, że warto było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beethaany
Ja będę wybielać zęby w przyszłym tygodniu, mam nadzieję, że efekt będzie spektakularny :) Już nie mogę się doczekać!!! Będę robić zabieg w stomatologia jarzębina www.stomatologiajarzebina.pl z użyciem lampy beyond. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wybieliłem w Łodzi na piotrkowskiej ale nie pamietam nazwy la beauty klinik czy cos takiego.Myslalem,ze nie bedzie efektu ale jest super!! kupilem tam tez taki mazak do wybielenia zębów i mam prawie białe zeby :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to za mazak? ten hollywood smile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko normalna codzienna pielęgnacja i dbanie o dietę daje efekty. Czyli powiedzcie nie fajką, kawie, mocnej herbacie, a wprowadźcie sobie ajonę, porządną szczoteczkę. Wiadomo, że na efekt się czeka, ale będzie bez porównania lepszy niż przy zabiegach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gadaj sobie, a ludzie i tak będą chodzili na zabiegi. Wali ich to, że niszczą sobie zęby, bo przecież przez kilka tygodni są one białe. Ale podobne podejście nie tyczy się wyłącznie zębów, dotyczy także wielu innych aspektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja uwazam, ze jesli wybielanie jest przeprowadzone przez specjaliste jest ok. Sama wybielalam w eskulapie http://www.cs-eskulap.eu/zakres-uslug/stomatologia-estetyczna i mam teraz ladne biale zeby. Oczywiscie ze nie powinno sie spozywac az nadto herbaty czy palic papierosow bo efekt juz nie bedzie taki sami, ale i tak uwazam ze warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam biała perła jutro impreza łatwa w użyciu i efekt bieli utrzymuje się, zakupiłam na stronie apteki czerwonej. jest tam jeszcze pasta himalaya używał ktoś, bo nie wiem czy kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam taką sytuację, że kupiłam groupon i po zabiegu żadnych rezultatów nie widziałam. Poszlam potem tam gdzie moja ciocia - do Bamedu, gdzie porządnie mi pani wyczyściła i wypiaskowała i wtedy wiedziałam, za co zaplaciłam. Jesli kupujecie groupon to poczytajcie wcześniej o gabinecie, który go oferuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irek433
ja wybielałem ostatnio zęby w centrum vita medica w Sulejówku, lampą beyonf, bardzo szybki zabieg, oczywiście bezbolesny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak kosztowny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a taki zabieg w gabinecie to nie uszkadza szkliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz na pewno w jakimś stopniu uszkadza, ale nie jest to znacząca różnica i nie powoduje bólu, nadwrażliwości ani podobnych dolegliwości. Ja wybielałam tu: http://www.viscardi.com.pl/ i nie ma żadnych skutków obocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezpiecznie i najlepiej wybielisz zęby u stomatologa. efekt utrzymuje się najdłuzej. Ja miałam raz wybielane zęby w gabinecie , teraz stosuję raz na pół roku system biała perła. tez efekty są bardzo fajne ostatnio kupiłam na stronie apteki czerwonej w super cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollla25
tydzień temu wybieliłam zęby lampą beyond w centrum Vita Medica w Warszawie, zabieg bardzo szybki, nawet całkiem przyjemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×