Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość KinjaOlczak

Skuteczne wybielanie zębów

Polecane posty

Gość kamila

Również uważam, że wybielanie w gabinecie jest najlepszym rozwiązaniem. Ostatnio byłam w Centrum Stomatologicznym Grunwaldzka w Pruszczu Gdańskim i jestem bardzo zadowolona z efektu wybielania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A próbował ktoś może węglem aktywnym ? 😉 słyszałam o takich domowych sposobach i jestem ciekawa... sama chcę spróbować ale może ktoś już ma doświadczenie z tym 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja polecam 🙂 Jest to dobra inwestycja. Chodzę już długo na wybielanie do JokoDent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubi

Domowych sposobów na własną rękę nie polecam. Jeśli nie chcesz zabiegu w gabinecie, to polecam wybielanie nakładkowe. Taką specjalną nakładkę wypełnia się preparatem o odpowiednim stężeniu i wieczorem się to aplikuje. Oczywiście preparat przygotowuje stomatolog. Ja chodzę do Varsovia Dental i stosuję tę metodę. Efekt jest, więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula

Ja zdecydowałam się na wybielanie zębów w gabinecie Dental Arts Studio w Krakowie. Efekt mnie powalił, stomatolodzy bardzo profesjonalni i mili, jestem bardzo zadowolona i napewno będę dalej korzystała z ich usług. Warto zobaczyć ich stronę sztukastomatologi. pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nattiii

Jeśli chodzi o wybielanie to polecam Eurodental. Szybko, profesjonalnie. Efekty są super 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choryzabek
Dnia 12.11.2019 o 15:38, Gość Paula napisał:

Ja zdecydowałam się na wybielanie zębów w gabinecie Dental Arts Studio w Krakowie. Efekt mnie powalił, stomatolodzy bardzo profesjonalni i mili, jestem bardzo zadowolona i napewno będę dalej korzystała z ich usług. Warto zobaczyć ich stronę sztukastomatologi. pl

Mega! Dzięki! Jestem zadowolona. A w sumie, to moja córka. Wyszła z pewnością z większym uśmiechem, niż wchodziła. Okropnie bała się wizyty. Ale specjaliści są znakomici. Pani przyjęła ją miło i wszystko tłumaczyła ciekawie. Nawet sama się czegoś dowiedziałam hehe... Dzięki za rekomendację i sama daję 5/5 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ergo

Zawsze stawiajcie na profesjonalizm, domowe sposoby wybielania zębów nie są skuteczne, tylko dentysta zrobi to porządnie. Ja bardzo jestem zadowolony z wybielania w Margo we Wrocławiu margo-stomatologia.pl to porządny gabinet, dobrze zajmują się pacjentem i będziecie mieć tam dobre efekty leczenia czy też stomatologii estetycznej. Ceny bardzo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłka

Wybielałam zęby wielokrotnie w krakowskim Enel Medzie. Mają specjalistyczny sprzęt i bardzo doświadczonych lekarzy. Poza tym posiadają swoje gabinety w całej Polsce więc nie jest problemem aby się do nich dostać! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paski crest są łatwe w aplikacji, niedrogie i szybko uzyskuje się efekt białych zębów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wybielałam zęby w gabinetach stomatologicznych Lux Med. Dzięki nim mogę się cieszyć, pięknym białym uśmiechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, ze domowe sposoby nie są tak bezpiecznze bo powodują

ścieranie się szkliwa

przebarwienia 

jak również mogą powodować nadwrażliwość zębów   ( u mnie powodowały co jednak nie było niczym przyjemnym....)

Potem zdecydowałam sie na wybielanie w gabinecie stomatologicznym i jednak różnica spora na rzecz gabinetu.... 

https://urodaizdrowie.pl/lepiej-wybielic-zeby-w-domu-czy-w-gabinecie-stomatologicznym

Zarówno jeśli chodzi o skuteczność jak również i o bezpieczeństwo zabiegu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domowych sposobów jest wiele, z tym że efekty nie są jak dla mnie za wielkie. Dlatego zdecydowałam się na wybielanie zębów w Eurodental w Warszawie. Teraz mam naprawdę fajny biały uśmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wybielałam swoje ząbki w Stomatologii dr Cichonia - super fajnie zrobili, mam piękne białe i równe zęby dzięki ich piece! wiec na prawdę jest to dobre miejsce na tego typu rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fakt! oni doskonale zajmują się uśmiechem - wybielają i równają! ja w końcu mogę dobrze i bezproblemowo sie uśmiechać! mega zadowolona jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja z kolei zdecydowałam się na wybielanie u dentysty i bylam w stomatologii cichonia . nie mogę narzekać, bo ja się cieszę mam równe i białe zęby! dobre miejsce i sprwadzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z doświadczenia mogę powiedzieć, że tylko wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym jest skuteczne. Ja wybrałam ofertę gabinetu Lux Med w Krakowie i jestem mega zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Ja wybielam żelem i lampą w Villa Nova, zdecydowałam się profesjonalnie bo tradycyjne domowe sposoby nic nie dawały, a teraz jestem zachwycona! super klinika z podejściem do pacjenta, indywidulane podejście, ja przed wybielaniem musiałam jeszcze niektóre zęby doleczyć. Więc stomatolog sprawdza zęby przed wybielaniem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×