Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość KinjaOlczak

Skuteczne wybielanie zębów

Polecane posty

Gość gość
Http://j.gs/4Xlw tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Http://j.gs/4Xlw tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszędzie reklama tego dziadostwa a tu nawet dwa razy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem naprawdę tyle tego,że nie wiadomo, co wybrać, fakt, sama zastanawiam się teraz nad wybielaniem, niby nie sa te moje zęby jeszcze jakieś straszne, ale wiadomo... słyszałam o metodzie wybielania zębów nakładkami, moja dentystka mi wspominała ostatnio - www.bezbolesnie.pl/specjalizacje-2/stomatologia-estetyczna - chodzi o te nocne nakładki na zęby. Może ktos w praktyce korzysta i potrafi ocenić skuteczność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najskuteczniej u dentysty, ja sama nie chcialam ryzykowac, że kupie jakiś nieskuteczny preparat i niepotrzebnie wydam kase wiec u swojego dentysty w http://www.as-dent.pl/ poszłam na zabieg wybielania metodą nakładkową, wg mnie efekt super bo ta biel jest bardzo ładna, nie sztuczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a laser nie zniszczy szkliwa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalra89898
Moim zdaniem wybielanie skuteczne = wybielanie w fachowym gabinecie stomatologicznym. Sama się na takie zdecydowałam (robiłam w gabinecie Indexmedica) i moje zęby są teraz naprawdę śliczne. Najchętniej śmiałabym się cały czas, żeby się nimi pochwalić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybielałam zęby w gabinecie stomatologicznym http://top-dent.katowice.pl. Wg mnie to jest najlepsza i najskuteczniejsza metoda. Przynosi trwałe i natychmiastowe efekty. Na szczęście zabieg nie kosztował dużo wiec się cieszę, że niskim kosztem mam białe zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie,m ja tez nie uznaje, ze tak to nazwę "samowolki" w tym temacie, po tym, jak kolezanka zniszczyła sobie domowymi sposobami szkliwo. Siostra miała wybielanie zębów lampą beyond w gabinecie w tychach http://www.esdentica.pl/stomatologia-elastyczna i efekt wow. także po co próbować. Słyszałam też że nakładki na zęby sprawdzają się dobrze,ale nie testowałam sama (mam zamiar)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie najskuteczniejsze jest wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym. Sama się kiedyś zapisałam na wybielanie szybkie w gabinecie http://www.viscardi.com.pl i moje zęby są białe, a uśmiech w końcu cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pod warunkiem, że gabinet jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybielanie zębów Witam. Czytam sobie ten wątek i dochodzę do wniosku, że również wypowiem się na temat mojej przygody co do wybielania zębów. Zadecydowałem się na wybielanie zębów tuż przed swoim weselem. Jestem z Kielc. Klinika w jakiej postanowiłem dokonać zabiegu wybielania zębów mieści się w Kielcach na ulicy Nowy Świat 21. Klinika nazywa się Platinum Dent ( www.platinumdent.pl lub +48535111000). Podałem wszystkie dane, ponieważ jesteśmy wraz z żoną bardzo zadowoleni z zabiegu wybielania zębów. Koszt jaki ponieśliśmy to 500 zł od łuku zębowego. Czyli w porównaniu z innymi placówkami w moim mieście cena ta jest bardzo atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli o mnie chodzi to spokojnie mogę polecic własnie Dentist w Krakowie. Nie ma to jak po prostu w sprawdzonym i profesjonalnym miejscu wykonac taki zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odu.pl/2qgg sexowne lesbijki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja kupiłam hollywood smile i zamierzam sprawdzic czy faktycznie jest skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie pasty do zębów wybielające nie zdają egzaminu. Najpierw najlepiej pozbyć się u stomatologa kamienia, a później można się pokusić o nakładki, które się wypełnia żelem wybielającym. Stosuję tę metodę już od 5-6 lat - za mną 3 cykle i efekty są naprawdę widoczne. Wystarczy raz zrobić wycisk u dentysty, a później dokupuje się sam żel. Tutaj można doczytać o domowym sposobie wybielania zębów: http://smilemakers.com.pl/stomatologia-estetyczna/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie ta pasta jest beznadziejna, nic nie pomogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam podobne zdanie, że najlepszym sposobem na to, żeby się cieszyć pięknym i białym uśmiechem jest wizyta w dobrym gabinecie. Ja byłam na wybielaniu w Galerii Uśmiechu. Pani Ela zrobiła mi super białe ząbki. A wcześniej też szukałam różnych innych sposobów, to pasta, to jakieś inne specyfiki, ale jakoś efekty były takie mizerne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co katować się domowymi sposobami i wydawać pieniądze na niby specjalistyczne pasty do zębów. Efekty są mizerne i tylko powierzchniowe. Lepiej wysupłać trochę więcej pieniędzy i wybielić zęby u dentysty :) Ja osobiście polecam wybielanie zębów metodą Beyond. Naprawdę dobre efekty daje. Poczytajcie i obejrzyjcie sobie filmik z zabiegu - http://sujka.com.pl/wybielanie-zebow-beyond-dent/ (maszyna wygląda trochę jak z kosmosu :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale trzeba trafić na naprawdę dobry gabinet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo, u każdego działa co innego, szkliwo różni się przecież i rózne środki mogą pomóc, choć fakt,chyba lepiej by dobierał to dobry stomatolog w Lublinie u nas mama miała wybielanie zębów robione tutaj - www.przychodniadental.pl/uslugi-2/wybielanie/ - efekt jest, więc myślę,że to najlepsza metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzi999
myślę, że warto przeczytać ten artykuł: http://www.medi-tour.pl/623,0,wybielanie-higiena-zebow-w-domu.html - wybielanie zębów samemu nie jest niebezpiecznie, jak ktoś wcześniej pisał, tylko trzeba się dobrze przygotować. No i efekt może być różny, bo jak ktoś z żółtyhc chce śnieżnobiałe, to się rozczaruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale z żółtych śnieżnobiałych to nawet w gabinecie Ci nie zrobią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×