Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość KinjaOlczak

Skuteczne wybielanie zębów

Polecane posty

Gość Jorguk
Trzeba się dobrze zastanowić nad wybielaniem. Jest wiele metod, ale nie każda jest skuteczna. Ja ponieważ miałem mega zaniedbane zęby to zrobiłem wybielanie laserowe w klinice borczyka w katowicach. Efekt średnio utrzymuje się kilka lat. Oczywiście trzeba zachować higienę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi osobiście pomaga taka pasta wybielająca http://www.shop-dent.pl/pl/p/WhiteWash-Innowacyjna-wybielajaca-pasta-do-zebow-z-mikropolerujacymi-czasteczkami-srebra125ml/429 używam jej z 2-3 tygodnie i wszystkie przebarwienia z zębów zniknęły :) Wiadomo, że pasta nie "wybieli" ale efekt jaśniejszych zębów jest i to za małe pieniądze ;) a o to przecież chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam metodę nakładkową, miałam wybielane zęby w ten sposób u http://j-dent.com.pl/ Gdynia, bardzo się sprawdziła ta metoda, zęby teraz są b. ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkaa91
Ja przez długi czas czekałam na zbawienne skutki wybielającej pasty, niestety za wiele z tego nie wyszło. Może dlatego, ze pije dużo herbaty? po długich namyslach zdecydowalam się na wybielanie. Znalazłam akurat jakieś vouchery do neodentica na wybielanie lampą. Dentystka fajnie podeszła do sprawy, wszystko dokładnie wyjasnila, wiedzialam co może mnie czekac. Faktycznie na początku zeby były troche przewrażliwone, ale dość szybko to ustąpiło, jestem bardzo zadowolona z efektów :) niestety przez jakiś czas musiałam zrezygnowac z herbaty, było cięzko, ale jakoś podołałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze to nie dać się skusić na domowe sposoby, typu soda oczyszczona i sok z cytryny, bo można zostać bez zębów;) ta mieszanka może zniszczyć szkliwo;) ja osobiście do wybielenia używam co jakiś czas pasty Blanx lub supersmile. Dowiedziałam się o nich z tego fanpagea https://www.facebook.com/pages/Like-My-Smile/1544568615809814?ref=hl można znaleźć wiele przydatnych rzeczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ajona jest ok, wystarczy systematyczność, rozsądne podejścia do wszystkiego co robicie i powinno być ok. Dobra dieta, eliminowanie używek. Przywrócenie zębom normalności wcale nie jest takie trudne o ile tylko się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze można systematycznie myć zęby to jest najlepszy sposób. Czyszczenie nitką dentystyczną czy płukanie płynami różnego rodzaju też bardzo pomaga więc mamy rozwiązać sporo i to sprawdzonych. Jeżeli wybielanie nie wychodzi to zapisać się do dentysty na wybielanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybielałam laserowo lampą Beyond w White&Beauty w Gdańsku i jestem bardzo zadowolona! Efekt widoczny już po pierwszym zabiegu, dobra cena i miła, profesjonalna obsługa :) wszystkie informacje znalazłam na stronie: wybielaniezebow-gdansk.pl polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie warto ryzykować i wybielać na własną rękę! Najlepiej udać się do specjalisty, ja osobiście polecam White&Beauty w Gdańsku. Profesjonalnie, bezboleśnie i w dobrej cenie! Szczegółowe informacje na ich stronie: wybielaniezebow-gdansk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odereczka22
A właśnie w ostatnim czasie czytałam,ze lekarze nie polecają tak wybielania zębów lampą beyond. Z uwagi na to,że ma kiepskie działanie na szkliwo. Dodam również,ze nie każdego stać na wizytę w gabinecie stomatologicznym szczególnie,że ceny ostro powędrowały w górę. Ja stosowałam domowe paseczki wybielające i powiem Wam,że u mnie efekt był. Zamawiałam tutaj: http://www.dentway.pl/ Jak porównałam sobie z metryczką to wybieliłam w taki sposób o 5 odcieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanszok
Proszę tutaj - http://idealnyusmiech.pl/ To w Warszawie, ale faktycznie miejsce w którym do takich tematów podchodzą zdecydowanie drobiazgowo. Bo wybielanie zębów to nie jest jednorazowy zabieg, tylko mnóstwo pracy jaką należy również wykonać później!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak teraz zapisze sie do Dentist to własnie zrobie te zabiegi po kolei jak piszecie. A dawno już tez nie miałam usuwanego kamienia, wiec czas rzeczywiscie coś z tym wreszcie zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kardyska
Ja akurat jestem właścicielką ładnych zębów, ale zrobiłam to bez zabiegów - to była zmiana używek, wprowadzenie ajony i poprawa jakości higieny zębów. Diametralnie sobie te zęby zmieniłam i w końcu to jakoś wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaa277
Nie zawsze lekarz może pomóc w usunięciu osadu, jasne skaling itp., ale nawracanie osadu to raczej kwestia higieny – udało mi się do tego dojść po długim czasie i rozmową z dentystką. Najpierw wyrobienie w sobie dobrych nawyków, potem skaling, wybielanie zestaw wybielający eWhitening czasem dostępny jest na allegro lub eBayu potem już dbanie o zęby regularnie. I tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haszna
Ajona, zdrowa dieta, odpowiednie szczotkowanie. Tak właśnie stopniowo zębom przywraca się zdrowie. Nie od razu efekt będzie zadowalający, wymaga to czasu, ale zdecydowanie da się je poprawić w kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy najpierw trzeba wyleczyc zęby zeby potem mozna było własnei poddac sie takiemu zabiegowi ? Jak to własnie wyglada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najskuteczniejszą metodą wybielania jest laser i żel. Korzystałam z usług White&Beauty w Gdańsku i jestem bardzo zadowolona. Nic nie czułam, wszystko trwało tylko godzinę i mam dużo jaśniejsze zęby. Wielu informacji dowiedziałam się z ich strony internetowej: wybielaniezebow-gdansk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem najlepsze rezultaty dają zabiegi skojarzone, robione w gabinecie dentystycznym (http://www.vipdental.pl/). Laser i lampa dają naprawdę bardzo dobre wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo czytałam na temat wybielania, zastanawiałam się nad najlepszą metodą, porównywałam różne oferty i w końcu, mimo obaw o ból i nadwrażliwość zębów zdecydowałam się na White&Beauty w Gdańsku. Byłam nieco przestraszona i dość sceptycznie nastawiona, ale Pani, która wykonywała mi zabieg wszystko mi wcześniej wytłumaczyła i uspokoiła. Tak jak zapewniała zabieg okazał się też bezbolesny, trwał tylko godzinę a po nie wystąpiła nadwrażliwość. Zęby rozjaśniły się o 8 odcieni, widzę dużą różnicę i teraz chętniej się uśmiecham. Polecam wszystkim, którzy się zastanawiają nad szybką i bezpieczną metodą. Ja spróbowałam i nie żałuję. Na pewno jeszcze skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam paste Blanx white shock jest rewelacyjna, a z tańszych opcji colgate maxwhite one,choc ta jest mniej skuteczna i troche podraznia dziąsła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wierzę w wybielanie za pomocą pasty do zebów, bo to się tylko można nadrważliwości nabawić. Ja wole zdecydowanie sprawdzone sposoby, tj jak wizyta u stomatologa (http://www.popkoadam.pl/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skuteczną metodą jest laserowe wybielanie. Metoda na bazie żelu organicznego jest bezpieczna, bezbolesna, daje super efekty i ma konkurencyjną cenę! Więcej na: www.wybielaniezebow-gdansk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle produktu mozna tera kupic w polsce trzeba sie speszyc bo za komuny tego nie bylo 333 www.youtube.com/watch?v=_3Ml9TpYjcU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
A słyszeliście o tym zestawie do wybielania zębów http://ibright.pl/ ? Ja trafiłam na niego całkiem niedawno i zastanawiam się nad zakupem. Dużo czytałam jak wybielić zęby i ta metoda wydaje mi się najkorzystniejsza dla mojego portfela i szkliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandraaaa
Ostatnio wybrałam się do salonu Perli Smile Spa, serdecznie polecam, efekt widać natychmiast. Białe zęby w rozsądnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pokusiłam się ostatnio o zakup profesjonalnego systemu do wybielania zębów (sklep.atosmm.com.pl/Sklep/291_218_oferta/8851_wybielanie/Produkt/34360_white-kiss-system-wybielajacy-zeby.aspx) Muszę przyznać, że efekt widoczny jest już na początku kuracji, także nie mogę doczekać się efektu finalnego. Wszystko zaplanowane pod kątem mojego wrześniowego ślubu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie nie wejde, ta sama hamska reklama tego gooowna. taaa slub....:o wszystkie watki obskoczylas/les z tym samym idiotycznym spamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na wybielaniu zębów, ale to jakiś czas temu w klinice Vip Dental (http://www.vipdental.pl/) i teraz niedługo też sie wybieram, bo siostra wychodzi za mąż i jakoś trzeba się prezentować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×