Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dreamliner787

Czy warto zostać kosmetyczką/wizażystką?

Polecane posty

Gość annajarisz
Dziewczyny, a czy od całkowitego zera również można startować przez szkolenia? Jeśli tak to w jaki sposób? Zaczynać od podstawowych szkoleń, a dalej przechodzić do szkoleń zawodowych? Czy od razu na zawodowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto być kosmetologiem po studiach albo kosmetyczką po studium. Reszta, tzw.samozwancze kosmetyczki po kursikach powinny mieć zakaz wykonywania zawodu! Klientki przez to tracą zaufanie do profesjonalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawód bardzo opłacalny ale i wymagający stałego dokształcania się, nie wiem, czy drugi raz bym się zdecydowała ;) ale na szczęście jest dużo szkoleń, warsztatów dla kosmetologów, np jak tu http://pimik.pl które pomagają być na czasie z technologiami i trendami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek mrozik
Warto. Tylko to jest zawód wymagający ciągłego rozwoju. Wiele można się nauczyć, dobrze zarobić, szczególnie pracując na swoim. A generalnie zawód kosmetyczki jest fajny również dzięki temu, że można go zdobyć po samych szkoleniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile realnie potrzebuję czasu żeby porządnie rozwinąć się w zakresie wizażu? Czy dobra wizażysta potrzebuje lat doświadczenia? Ile można zarobić będąc kimś na prawdę dobrym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będąc rzeczywiście dobrą w danym zawodzie rzeczywiście można fajnie na tym wyjść i tak samo jest w branży kosmetycznej. Najlepsze kosmetyczki zarabiają fajną kasę - szczególnie jeśli pracują dla bogatych ludzi, tak więc potencjał jest spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja pilarek
Również chcę pracować jako kosmetyczka, ale zabieram się za to od września. Zaczynam od dwóch szkoleń zawodowych - wizaż i stylizacja paznokcia. Później będę chciała ze dwa miesiące spędzić za darmo na praktykach. Jeśli wszystko się powiedzie, to w tym roku powinnam już pracować w zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelkos
Zrób sobie od razu rzęsy i depilację woskiem. To bardzo krótkie i proste szkolenia, a na 100% ci się przydadzą. Nie mówię, że od razu będziesz to wykonywała, ale na pewno w salonie to wykorzystasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia m
Również się to przyda, te szkolenia nie są jakoś specjalnie drogie, są krótkie i czegoś się można dzięki nim nauczyć. Dobra kosmetyczka powinna umieć robić to wszystko - po prostu będziesz miała klientki, które będą tego oczekiwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda kielczyk
Mnie wystarczyła zawodowa stylizacja paznokcia i wizaż, później jeszcze robiłam rzęsy i depilację woskiem. Te usługi wykonywałam i na tych usługach zdecydowanie się znam. Piękna sprawa, bo zawód poznałam dokładnie w ciągu kilku miesięcy, później to już było dopracowanie usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna kalecka
Dziewczyny - najpierw dobre szkolenie, później trochę zaangażowania w pracę i rozwój, a w zasadzie efekty macie w pełni zapewnione. Nie twierdzę, że prawdziwy sukces osiągniecie z dnia na dzień, bo tak nie jest - tutaj trzeba ciężko pracować, ale efekty - będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania marlik
Zdecydowanie warto i to jak najbardziej po samych szkoleniach - o sukces nie jest trudno. Moja kariera rozpoczęła się od szkoleń, teraz mam już własny salon. Tak więc wszystko w istocie zależy tutaj od was samych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila barcis
Dziewczyny - początek nie jest łatwy, trudno zaistnieć, ale jeśli jesteście w tym dobre, to doskonale sobie poradzicie. Tutaj decyduje jakość pracy i zaangażowanie. Jeśli wszystko jest na odpowiednim miejscu to efekty powinny być rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgiata
Zdecydowanie warto. Mnie się udało na prawdę wiele uzyskać - zarabiam więcej niż moje koleżanki w bankach, a nie muszę się codziennie ubierać tak jak one - ogólnie jestem zadowolona z obranego kierunku. Nie wiem co pokaże przyszłość, ale marzę o własnym biznesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Cosinusie jednak się najwięcej chyba mówi, chociażby dlatego że to jednak bezpłatna szkoła. A w czasach kryzysu to raczej dla młodzieży jest bardzo ważną rzeczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kampoziak
Zdecydowanie warto, ale wymaga to oczywiście czasu - z tym, że tutaj można pracować będąc wyłącznie po szkoleniach, nie mając studiów. Sama nigdy na uczelni nie byłam. Po szkoleniach dużo praktyki i efekty na prawdę szybko nadeszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majannasa
Warto, bardzo perspektywiczna praca pozwalająca całkiem nieźle zarabiać. Ja właśnie w taki sposób się wszystkiego nauczyłam. Kosmetyczka pozwala zapomnieć o wielu sprawach i faktycznie się rozwinąć, przy okazji dobrze zarabiać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosmetyka to moja najwieksza pasja, wiec jak dla mnie - oczywiscie że warto! Ja zrobilam kurs w http://www.zdz.lodz.pl/ i obecnie pracuje w dwoch prywatnych salonach pieknosci, a tez przyjmuje klientki w domu. W niedalekiej przyszlosci planuje otwarcie wlasnego salonu, nawet mam juz upatrzony fajny lokal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bardzo ciekawy kierunek. Przyznam ze nie widziałam go w zadnej innej szkole policealnej. Mysle ze wiele osób własnie sie na niego zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnarek
Warto, bo to bardzo ciekawy zawód, na którym można fajnie zarabiać. Ja robiłam szkolenia w Beauty Lux, poświęciłam na to kilka tygodni, później już praktyki i budowanie doświadczenia - to nam dało ogromną przemianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta wyrosz
Dobra kosmetyczka a teraz świetne pieniądze - kwestia odpowiedniego podejścia i zaangażowania. Bo jeśli na prawdę potrafisz pracować, chcesz się rozwijać to ten zawód będzie dla ciebie idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepkos
W kosmetyce podobnie jak w każdej innej branzy - jesteś dobra to zarabiasz fajne pieniądze, ale w takich wypadkach wszystko zależy od was. Dobrze zarabiają ludzie, którzy chcą się uczyć i rozwijać, to podstawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarkosik
Praca kosmetyczki jest bardzo ambitna jak dla mnie. Oczywiście, że sukcesy wymagają czasu, zaangazowania, ale prawda jest taka, że kto się stara, ten docelowo cele realizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie warto, sama skonczylam niedawno roczną szkołę wizażu w Artystycznej Alternatywie, wcześniej kończyłam pojedyncze kursy po jakimś czasie zauważyłam, że mam więcej klientek, potrafię zrobić ciekawsze rzeczy i pewniej czuje się w swoim zawodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto :) www.sklep-biustonosze.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chyba też jakbym miala wybierac szkołę, to równiez zdecydowałabym się dokładnie na taką. Mam wielu znajomych którzy ją skończyli i pozytywnie się na jej temat wypowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja połączyłam szkołę + różne kursy. Ostatnio byłam tutaj http://miu.com.pl/ na kursie wizażu. Mogłam dopasować program szkolenia do swoich możliwości co mi bardzo odpowiadało, może kogoś to zainteresuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie to chyba najwazniejsze jest to aby wybrać dobra szkołe- zgodna z naszymi zainteresowaniami i do tego jeszcze właśnie taką dzięki której bedzie nam łatwiej znalezc prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×