Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dreamliner787

Czy warto zostać kosmetyczką/wizażystką?

Polecane posty

Gość gość
Tutaj co wazne wszystkie szkoły są za darmo, bez ukrytych opłat, bez kar za frekwencje dla wszystkich uczniów. Jesli chodzi o zaoczne szkoły policealne (okres nauki od 1,5 do 2 lat) -i one są bezpłatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoły o takim profilu są np. http://fam-makeup.pl/kierunki Ale to jaką wiedzę zdobędziesz zależy od ciebie, bo jak sie uczysz tylko dla dyplomu, to wiele to tobie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że warto, bo to jest zawód, który nie wymaga lat na studiach, a przede wszystkim pozwala nieźle zarobić i raczej zawsze będzie miał zainteresowanie. Nie kojarzę takiego momentu od kiedy jestem w branży, żebym nie miała co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellena23
jesli chcesz się nauczyć zawodu wizazysty mogę polecic kurs Intense PRO w pro make up academy w Warszawie-sama go skonczylam (w trybie dziennym, 3 tyg), jest tez tryb zaoczny (sb-niedziela). Konczylam tez kurs w mubu i NOVA i tamtych szkol nie polecam-szkoda kasy, czasu i nerwow (w nova nawet kosmetykow nie bylo i pokazow makijazu!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat dojście do zawodu kosmetyczki nie jest takie trudne, jednak trzeba mieć do tego talent. Ja w zasadzie wszystkiego nauczyłam się przez szkolenia zawodowe i to mi wiele dało, przy czym jednak również nie działo się to natychmiast. Musiałam trochę popracowac, ale duża rola wyboru odpowiedniego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoleniami - zdecydowanie. Do mojego salonu przychodzą dziewczyny po kosmetologii. Mają sporą wiedzę teoretyczną, ale taką, która mnie nie interesuje i dla mnie znaczenie ma wyłącznie praktyka. Po co mi zatem ta ich wiedza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beauty lux, tam robicie szkolenia zawodowe, wszystko jest łatwo do ogarnięcia. Ogólnie ten zawód wymaga ciągłego rozwoju, wiedzy, nowych doświadczeń, bo też klientki absolutnie nie pozwalają na to, aby stać w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, Beauty lux, ale nie myślcie sobie że zostaniecie kosmetyczkami z dnia na dzień. Ten zawód również wymaga ciągłej pracy nad sobą i rozwoju. Nie jest tak, że nagle z niczego staniecie się mega fachowcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beauty lux i szkolenia zawodowe są drogą do tego zawodu, ale bez zdrowego podejścia, żadne szkolenie efektów nie przyniesie. Żeby dojść do czegoś sensownego zawodowo, trzeba stale nad sobą pracować, a każda usługa musi być idealnie dopieszczona. Czy potraficie to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagódkaLeśna
Dobra kosmetyczka zawsze znajdzie pracę, to jest niewątpliwy plus. Ale nie bez celu napisałem "dobra", bo nie każda taka jest. Jeżeli ktoś ma talent do swojego zawodu, niekoniecznie kosmetyczki, to zawsze sobie poradzi. Warto pójść w kierunku tego co nas interesuje, do czego się przyłożymy i co będziemy chcieli robić. http://www.belkowski.pl/dobrze-przeprowadzony-kurs/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Interesuje Cię wizaż i kosmetyka? Nie czekaj! Już dziś zwiększ swoje kwalifikacje i nabierz nowe umiejętności! Technik Usług Kosmetycznych trwa 2 lata i jest bezpłatny. Wizażystka/Stylistka trwa rok i jest teraz za jedyne 119zł miesięcznie. Zapewniamy wszystkie materiały na zajęcia. Współpracujemy z takimi firmami jak Bielenda, Pierre Rene i Apis. Mamy ograniczona liczbę miejsc, więc serdecznie zapraszamy do sekretariatu NOVA na ul. 3 Maja 26. W razie jakikolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerami: 32 253 90 60, 534 099 129.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beauty lux - pewnie, ale pamietajcie, że szkolenie zawodowe oznacza wiele zagadnień do opanowania w krotkim czasie. Zatem po prostu - trzeba się do tego nadawać. Nie każdy może zostać kosmetyczką, mylę się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie warto, ale wtedy, jeśli tym zawodem się faktycznie pasjonujecie i chcecie realnie w nim coś osiągnąć. Jestem kosmetyczką od 5 lat, bazuję na szkoleniach, każdego roku robię nowe. Czy cenię ten zawód? Tak, bo można na nim normalnie żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten zawód jest dosyć dobrze płatny i można na nim zarobić, ale wszystko w praktyce zależy od was. Jeśli chcecie coś osiągnąć zawodowo, to musicie działać. Docelowo zaangażowana kosmetyczka może zarobić naprawdę bardzo dobre pieniądze. Trzeba jednak działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomożemy Ci zawodowo! U nas rekrutacja trwa cały rok! Wystarczy 1 rok by zostać specjalistą ! Nie wymagana matura. TOP kierunki: Asystent nauczyciela przedszkola, dekorator wnętrz, instruktor fitness, filolog języka nowożytnego, grafik komputerowy multimediów, instruktor terapii uzależnień, rejestratorka medyczna, specjalista ds dietetyki, wizażystka/ stylistka, technik elektryk i wiele wiele innych! Zapisz się do NOVA Centrum Edukacyjne ul. Dworcowa 39/1, Zielona Góra,mail: @ lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beauty Lux - pewnie że najłatwiejsza droga do zrobienia zawodu. Tam wszystko ogarniecie, na spokojnie się nauczycie. Przede wszystkim musicie się bezgranicznie zaangażować w temat, wtedy sobie poradzicie. Zawód kosmetyczki wymaga nieustannego rozwoju. Po prostu inaczej się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie. Szkolenie zawodowe w Beauty Lux. Popracujesz z porządną prowadzącą, na solidnych kosmetykach i dosyć szybko sobie poradzisz. U nich te szkolenia są faktycznie nastawione na jakość. Do tego program jest naprawdę bardzo długo. Jeśli podejdziecie do tego jak należy, to efekt na pewno będą. Po prostu - postawcie na zaangażowanie. Wszystko będzie OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Ja również uczyłam się wizażu przez Beauty lux, na szkoleniu zawodowym. Było ono dla nas mocno wymagające, ale dałam sobie radę. Najważniejsze, że w krótkim czasie nauczyłam się maksymalnie wiele. Duże znaczenie ma to, że oni działają na super kosmetykach i ogólnie widać nastawienie na jakość działań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beauty Lux OK, ale najważniejsze jest takie dopasowanie szkolenia, żebyś dała sobie radę. To wcale nie jest takie proste - na zawodowym szkoleniu w krótkim czasie przerabia się szereg zagadnień, program jest bardzo długi i wcale nie każdy musi dać sobie radę. Warto się wcześniej do tego przygotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beauty Lux. Tam robisz szkolenie zawodowe, oni cię przygotowują do pracy. Owszem - nad wszystkim trzeba się napracować, szkolenie jest wymagające, zaawansowane, ale to jednak zdecydowanie najłatwiejsza droga do zdobycia zawodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto, ale jeśli masz do tego talent. Nie każdy się do tego nadaje. Kosmetyczka musi mieć odpowiednie podejście, stale się rozwijać, angażować w to co robi. Co do szkoleń w Beauty Lux to się zgadzam, ale to trzeba ponawiać, robić kolejne. Nie jest tak, że jedno szkolenie załatwi wam całą sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz talent, nadajesz się do tego, to czemu nie? Pewnie, że można tak dużo zarabiać. Plus tego zawodu jest taki, że przygotowanie do niego jest naprawdę bardzo łatwe. Szkolenie zawodowe w Beauty Lux, a dalej to już praca nad swoimi umiejętnościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie również wszytko wynika z Beauty Lux i ich szkoleń zawodowych. Czy jest łatwo? Nie, trzeba się mocno napracować, ale też bez przesady - wszystko jest do zrobienia. Pod tym względem wiele się zmieniło. Wystarczy kilka miesięcy na to, żeby realnie przygotować się do zawodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasters

Beauty Lux ma szkolenie zawodowe z wizażu i właśnie tym radzę się zainteresować. Działam w tej branży dosyć długo, radzę sobie, nie mam problemów. Przede wszystkim - kosmetyczka musi pracować nad swoimi umiejętnościami, stale się rozwijać, bo jedynie tak może cokolwiek osiągnąć. Z dnia na dzień nie ma efektów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też nie mam zbyt wielkich zdolności manualnych ale makijaże akurat mi wychodzą. zresztą jako kosmetyczka nie musisz się zajmować malowaniem, można też robić zabiegi pielęgnacyjne albo depilację, to jest chyba dobra droga dla mniej uzdolnionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamkor

Potwierdzam Beauty Lux - oni mnie nauczyli zawodu i do wszystkiego przygotowali.

Dobrze sobie radzę, wszystko zrealizowałam zgodnie z planem.

Ale wejście na naprawdę fajny poziom, to nie jest kwestia chwili. 

Zatem - porządnie do przepracujcie, to wtedy zrealizujecie również swoje cele.

Praca, praca i jeszcze raz praca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena

Moim zdaniem warto. To pewna praca i całkiem dobrze płatna. Ja podobnie jak koleżanka wyżej robiłam kurs zawodowy w Beauty Lux. Popracowałam trochę u kogoś w salonie, a po roku otworzyłam swój. Doszkalam się regularnie 😉  Swoją pracę bardzo lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×