Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dreamliner787

Czy warto zostać kosmetyczką/wizażystką?

Polecane posty

Gość AngelikaGro

Uważam, że zawód kosmetologa czy też kosmetyczki jest dobrze płatną pracą. Kobieta zawsze będzie korzystała z usług kosmetycznych by się upiększyć chociażby te podstawowe zabiegi paznokcie, rzęsy.... Jedynie tylko nadążać za tym postępem, który idzie tak szybko do przodu. 🙂 

Ja sama poszłam do szkoły Cosinus na kierunek technik usług kosmetycznych. Zdecydowałam się, ponieważ sama chciałam zobaczyć to to moja droga... i TAK! W szkole zaszczepili we mnie tą chęć by iść w tą stronę. Jednak co ważne jest to praktyka! Ćwiczyć, uczyć się i łączyć to z teoria. 😉 No ja mam tą możliwość to wykonywać w szkole, bo mamy dużo godzin praktycznych. Następnie nauczyciele też są ważni w naszej edukacji, my mamy samych właścicieli gabinetów kosmetycznych, którzy są po kosmetologi dla mnie to świetna możliwość by otrzymać jak najwięcej wiedzy. 😄 

Jeśli właśnie lubisz malować twarze czy paznokcie, interesujesz się kosmetykami.... to warto sprawdzić szkołę policealną Cosinus. Doradzam Ci, bo tam stawiają na praktykę, a to jest ważne w tym zawodzie by wykonywać chociaż jedną rzecz, ale dobrze i tam dzięki nauczycielom uda Ci się i to całkiem za darmo. Ja sama widzę po sobie, że zostanę przygotowana do zawodu kosmetyczki, gdzie otworzę własną działalność. Widzę po moich koleżankach jak są zadowolone z pracy kosmetyczki czy kosmetologa i przekłada się to na zarobki. 😉 

 

Pozdrawiam, 

AngelikaG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×