Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość DecoRoom

Aranżacja i wykończenie wnętrz

Polecane posty

Gość gość
Dla mnie prace wykonała firma Perfect Construction i wszystko jest solidne i bez fuszerki, więc mogę polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam serdecznie dla zainteresowanych tematem firmę www.petrex-olsztyn.pl, która to posiada usługi budowlane, w której skład usług wchodzi remont oraz wykończenie mieszkań. Mają w swoich usługach kompleksowe wykończenie wnętrz, bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w kwestii wykonczenia pod klucz to mi i moim znajomym robila to firma Perfect Construction - super robota i super efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się zgodzę że Perfect Construction to dobry wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli interesują was nowoczesne i dobrze wyglądające wnętrza to polecam wam skontaktować się z firmą www.btb-radzymin.pl Oni zajmują się wytwarzaniem i obróbką betonu architektonicznego, który świetnie nadaje się na nowoczesne wykończenia wnętrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek

Robiliśmy rok temu remont mieszkania, urodziło nam się drugie dziecko i trzeba było trochę pozmieniać ;). Świetna firma All Concept Jakub Dalkowski zajęła sie tym znakomicie. Firma godna polecenia 10/10 ! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Wykończeniówką genialnie zajmuje się firma GreenStep, korzystaliśmy z ich usług parę lat temu i byliśmy/jesteśmy zadowoleni. Jak obserwujemy ich na Facebooku to ich nowe projekty są świetne, aż szczęka opada 😮 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w planie poprowadzić kable Ethernetowe do wszystkich większych pomieszczeń w domu (pomijając oczywiście takie jak np. łazienka czy spiżarnia)

I to od razu lepszym kablem (Cat. 6 a nie Cat. 5), żeby w przyszłości można było w dowolnym miejscu dać access pointy i mieć szybki internet

Koszt naprawdę niewielki (np. 500-2000 zł zależnie od wielkości domu, ilości gniazdek itd.) a przynajmniej w przyszłości nie trzeba się już martwić, że gdzieś w domu jest słaby zasięg i przerywa połączenie

Jesli chodzi o meble to też sobie przeglądaliśmy co jest w poszczególnych skleapch i pewnie zamówimy tutaj

https://meblearkadius.pl/male-narozniki-200x140/

Widziałem dobre ceny na narożniki. Może ktoś kupował w tym sklepie? Jak wrażenia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to mamy dwie możliwości jeżeli chodzi o stworzenie aranżacji: zapłacić za taką usługę lub szukać inspiracji w internecie. Zdecydowana większość z nas wybiera opcję numer dwa. Nie ma się co dziwić ponieważ daje to dość duże oszczędności w zakresie finansowym. Na dobrą sprawę to osoba potrafiąca obsługiwać w miarę komputer, będzie w stanie skorzystać z darmowych programów do tworzenia aranżacji. Taki prosty szkic z pewnością da nam lepsze wyobrażenie o naszej wizji. Jest to bardzo przydatne gdy mamy w planach remont łazienki. To pomieszczenie z jakiego korzystamy każdego dnia więc musi spełniać dwa warunki: prezentować się bardzo nowocześnie i być praktyczne. Warto zobaczyć jak do tego tematu podchodzą profesjonaliści. Ważne też jest skupienie się na takich dodatkach jak dozowniki na mydła ponieważ higiena jest najważniejsza. Często wybierane do nich jest mydło w piance - https://higiena24.com/109-mydla-w-pianie ze względu na wysoką wydajność oraz skuteczność mycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×