Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Takie pytanie

Stringi, figi czy bokserki damskie?

Polecane posty

Gość pa pati
mój chłopak zawsze mówi że gdy pod spodniami mam stringi to rewelacyjnie wyglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresssa
Widzę że kafeteria to najlepsze forum o stringach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazyna1977
Oj już długo noszę stringi pierwsze kupiłam 2003 . Jestem zdrową kobietą nie wiem skąd ludzie biorą te głupoty na temat stringów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudussaia
ludzie co wy macie z tymi majtkami ? Ja noszę stringi bokserki i figi . Stringi do obcisłych rzeczy a do szerokich inny typ bielizny . Przecież do wszystkiego trzeba dopasować bieliznę tu się zgodzę że stringi są najbardziej uniwersalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veronikaLL
Ja również stringi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriannn
tylko pasztety noszą figi i szorty w lecie . Fajne laski noszą stringi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna 88
Ja najczęściej stringi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danielll
bardzo lubię stringi na pupie mojej dzieczyny . Figi i szorty niszczą kształ każdej pupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fresh pad
moja dziewczyna jak chce mnie nakręcić zakłada cieniutki obcisłe spodnie i białe stringi z wyraźnym trójkątem z tyłu. Pupkę ma pięknie opaloną więc trójkąt stringowy bardzo się wyróżnia i podkreśla piękne seksowne pośladki. EKSTRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamusss
Ja poszedłem na całość . Moja dziewczyna nie chciała nosić stringów bo sama nie wiedziała dlaczego lol Ja jej kupiłem 10 sztuk stringów na urodziny . Zaczeła nosić ;) Jakbyście zobaczyli jej minę to heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina 91
Ja stringi traktuje jako bielizne na co dzień . Zgadzam się że najlepsze są z szerokim paseczkiem z tyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol pp
maja laska nosi stringi ;) mi to bardzo odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1beatta
bawełniane stringi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateusz s
@fresh pad Masz super laske ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fresh pad
Pewnie że fajna. W ogóle lubi frywolne przejrzystości. Przewrotne, niby wszystko przyzwoicie, żadnego dużego dekoltu czy braku stanika. Np takie coś: cieniutki śnieżnobiały stanik - siateczka z delikatnym wzorkiem, do tego gładka cienka bluzeczka/ sukienka tak że wyraźnie widoczna jest opalenizna pod spodem. Żeby to wszystko nadawało się do wyjścia na sutki nakleja silikonowe nakładki. Jak np. wyjście się przedłuży, jest ekstra atmosfera, towarzystwo po paru drinkach i w podobnym klimacie albo na drogę powrotną (np. w taksówce) dyskretnie zdejmuje silikonowe nakładki i wtedy wygląda skrajnie obłędnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubert1991r
@fresh pad opowiadaj dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vefff
Mój facet lubi mój tyłek w stringach . Stringi nie są niczym nowym . Może 5 lat temu dzieczyna która nosi stringi to było zjawisko a teraz to normalne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fresh pad
tyle mogę dodać, że trzeba umiejętnie mobilizować swoją kobietę do odwagi i frywolności. Trzeba zadbać żeby: miała odpowiedni strój na odpowiednie okazje, żeby miała okazje go zakładać jak już wystąpi to należy jej się odpowiednie uznanie najlepiej też udokumentować to zdjęciami lub filmami moją babkę bardzo kręci oglądanie siebie we frywolnych sytuacjach. nie chodzi tylko o wygląd, np tylko fotografowanie jej dupki w stringach ale też reakcji obserwatorów. Co ciekawe szczególnie kręcą ją zazdrosne spojrzenia i reakcje kobiet. Stosuję czasem triki - np lampa błyskowa powoduje że niektóre materiały ulegają "prześwietleniu" a niektóre wyglądają bardziej przyzwoicie niż w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barteekks
Kobiety są bardzo zazdrosne o to że inne kobiety są fajnie ubrane . Najbardzie śmieszy mnie ich reakcja . Facet popatrzy się na kobiete i pomysli fajna laska a kobieta to jak by mogła to by taką laske zabiła . Kiedyś moja dzieczyna ubrała się elegancko w spodnie biurowe (obcisłe czarne ) i stringi. tyłek wyglądał bardzo ładnie bo nic się nie oznaczało itp . Szła za nami taka kobieta i widziałem u niej zazdrość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pro pad
zakładanie stringów do strojów obcisłych na biodrach to sprawa podstawowej estetyki. Odciśnięty brzeg majtek w połowie pośladka nie wygląda dobrze nawet na zgrabnym tyłku. W przypadku trochę większego efekt może być katastrofalny, a w stringach nawet większy tyłeczek z regularnymi okrągłościami jest ładny i seksowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pro pad
ta podstawowa estetyka dotyczy strojów nieprzejrzystych - wtedy założenie stringów powoduje że majtki są praktycznie niezauważalne. Jak już trójkącik stringowy prześwituje albo odciska się na wierzchnim stroju to już jest frywolny akcencik. Im wyraźniejsza widoczność, nietypowy kształt lub zdobienia tym frywolność silniejsza. Zazwyczaj przyjmuje się że wystawanie stringów ponad spodnie jest obciachowe ale ja widziałem babkę w praktycznie przezroczystych biodrówkach i stringowym body z wysokimi łukami ponad biodra. Wyglądała obłędnie seksownie. Nie ma więc sztywnych reguł, po mojemu bielizna wysokiej jakości na zgrabnej dziewczynie broni się w każdym zestawieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddsfdfdfsdf
Jestem kobietą ale się wypowiem :D Osobiście preferuję figi, ew. stringi. Tak naprawdę im więcej zakryte, tym bardziej jest to kuszące, szczególnie, kiedy dziewczyna ma ładne kształty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddsfdfdfsdf
Miało być figi, ew. damskie boskerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrekk krk
dobra ale ja dalej wolę stringi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciu miciu mua mua
sringi to wies! Seksowne? Jak w 'slonecznym patrolu', kiedy mialo sie wrazenie ze jej te stringi piczke przepolowia. ALbo jak wystaja ze spodni. Wies tanczy i spiewa. Najlepsze sa koronkowe, dopasowanie pol bokserki - takie brazylijki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrekk krk
heh ty najpierw naucz się pisać bo jak na razie to wieś tańczy i śpiewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×