Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Takie pytanie

Stringi, figi czy bokserki damskie?

Polecane posty

Gość małgoska n
heh Pwowiedz to mojemu męzowi lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateuszzz31
Stringi kiedys mi sie podobały a teraz jakoś czuję niechęć do paska w odycie. Zwłaszcza u starych 40 letnich bab w białych prześwitujących spodniach :o Masakra taki widoczny pasek... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomekkkd
40 letnai kobieta to nie jest stara baba . moja mama ma 42 lata i się za nią chłopaki oglądają . Jesli chodzi o stringi to często nosi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateuszzz31
dla mnie 40 letnia kobieta jesli ubiera sie stosownie do wieku może być atrakcyjna, w innych przypadkach jest to stara nieapetyczna baba . Stringi zarezerwowane są dla 18 -30 latek. Później doopa już nie jest fajna i na nic twoje stwierdzenia że przeszło 40 letni tyłek jest ładny. Nie ma bata :o PS . Swoją drogą oglądasz tyłek mamy? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie denerwują faceci z bardzo dużymi brzuchami piwnymi . Żgać mi się chce jak ich widzę . To że kobieta nosi stringi do białych spodni mi kompletnie nie przeszkadza . Panowie trochę samo krytyki się by przydało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateuszzz31
vvanda88 mnie tez denerwuja wielkie obwisłe brzuszyska zarówno u mezczyzn jak i kobiet .Trzeba o siebie dbać, ale żadna przesada nie jest wskazana .Nie wszystkim wszystko pasuje niestety -czyt. stringi do białych prześwitujących spodni zwłaszcza u dojrzałych kobiet .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartekk4
Ja nudzisz Mateuszzz31 . Po co tyle narzekasz ? widzę że należysz do kłótliwych ludzi . moja zona tez nosi białe spodnie i stringi i jakoś mi to nie przeszkadza . Moja żona ma 37 lat i jest zgrabna . Jeszcze nie widziałem nikogo aby patrzył się na jej tyłek z ze wstrętem wręcz odwrotnie ;) mnie jako jej męża bardzo to cieszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaro ro
Nie polecam heh byłem na wczasach w Hiszpanii i zobaczyłem wile starszych kobiet toples . Jak widzę takie komentarze że to jest do 30 lat itp to mi się śmieć chce . Najlepiej niech nie wychodzą z domu . Ja nie widzę nic niestosownego w stringach . Bielizna jak bielizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona koteczka @
Ja lubię, chodzić i w stringach i figach :) Mam stringi składające się praktycznie z samych pasków oraz koronkowe,obudowane na górze, przypominające szorty oraz takie tam inne fasony. Figi także mogą być ładne i dobrze się prezentować :) wystarczy aby były ładnie wykrojone tam gdzie trzeba i były dużo dużo poniżej pępka :) Nie muszą przypominać babcinych pantalonów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysiaa a
Stringi stringi stringi stringi aaahh te stringi . Ja nie wiem o co chodzi z tą bielizną . Dla mnie stringi to nic nienormalnego majtki jak majtki ;) Mam wszystkie typy bielizny i muszę powiedzieć że stringi są ok Pod spódnice zawsze stringi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damiannn
zdecydowanie stringi lepiej wyglądają na pupie mojej żony . Bez dyskusji ............. Możecie zaklinać rzeczywistość to nic nie zmieni .......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmartya
Stringi z szerokim paseczkiem z tyłu . Dla mnie the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadeekk
Ja lubie pupe mojej żony w stringach . Mniaammm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cristanoo
Nic mnie tak nie śmieszy jak u młodej dziewczyny wielkie majtki na całą du*pę Jeśli chodzi o stringi to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikkaa
Nie wiem co niektórzy chcą od stringów . Dla mnie to fajne majtki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sararra
Jeśli chodzi o figi to nie lubię bo bardzo odznaczają się na pupie . Najbardziej lubię stringi i bokserki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota cccv
Zdecydowanie stringi . Dla mnie najlepsze majtki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominik a
bieliznę zawsze dobieram pod względem ubrania . Najczęściej ubieram stringi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur r
Moja żona ma płaski tyłek i nosi stringi . Mi to nie przeszkadza bo jak by miała nosić majtasy jak od babci to bym protestował a tak to jej tyłek lepiej wygląda gdy ma ubrane biodrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izbelllaaa
w lecie zawsze stringi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stringi czekaja na lato
Ja noszę stringi w lecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubertttd
Moja dzieczyna kupiła sobie białe spodnie u ubrała takie wielkie białe majtki pod spodnie. Jej tyłek wyglądał bardzo brzydko . Ja do nie aby założyła stringi bo wygląda fatalnie tak jak by miała na sobie białe szorty i na to białe spodnie . Kupiła sobie stringi i wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrr w
w stringach tyłek wygląda na mniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikkke
w życiu stringi tylko szorty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikkke
no żartowałam w życiu szorty tylko stringi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaz
Mój mąż bardzo lubi mój tyłek w stringach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatttv l
juz 5 lat preferuje stringi jako bielizne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×