Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Takie pytanie

Stringi, figi czy bokserki damskie?

Polecane posty

Gość natalia yes
Sama wiem po sobie jak z tym jest . Dwa lata temu byłam bardzo zazdrosna o kobiety z dobrą figurą które noszą stringi bo widziałam że podobają się facetom . A ja ? w ogóle się nie podobałam i nawet nie myślałam o stringach Ja i stringi ważąc 85 kg ? Wiele razy czy w Internecie czy podczas rozmów z koleżankami chciałam zniechęcić kobiety do noszenia stringów bo sama nie mogłam. Dobrze że czasy się zmieniły i ja się zmieniłam . Teraz sama noszę stringi schudłam 25 kg i waże 60 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffddd321
sznurek ocierający się o wylot odbytu.....? ...znam lepsze przyjemności.. kiedy bakterie kałowe zainstalują się w Twojej pochwie opisz nam wrażenia...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igorr
Moja żona się myje codziennie i bakterii nie posiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prc aix
w zimie bokserki, eleganckie i bezszwowe. W lecie i na okazje stringi. Jak wybiera się odpowiedni rozmiar i z delikatnym paseczkiem między pośladkami a nie ze sznurkiem to nic nie uwiera. Mój patent na wygodę to rozmiar większe niż normalnie noszone i bardzo dobry gatunek. Używanie bidetu w ciągu dnia lub jak nie ma to wilgotne chusteczki nie tylko po wypróżnieniach zapewniają poczucie czystości. Nie zakłócona śladami bielizny linia bioder i pośladków to dla mnie podstawa elegancji i seksownego wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena5
Ja preferuje stringi już od 2003 i nic mi nie jest . Nie mówcie głupot na temat stringów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkonrad
Ja lubię gdy żona ma stringi . Ma ładny tyłek w stringach. W figach czy bokserkach minie mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannia88
Dobrze dobrane stringi są bardzo wygodne. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaa1986
zdecydowanie stringi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan p
ja uważam że wszystkie są ok ale najbardziej lubię jak moja żona paraduje w bokserkach takich lekko za małych pewnie to taki krój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domink85
Pewnie mówisz o Szorto-stringach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan p
no dokładnie o coś takiego mi chodziło:) natomiast uważam że stringi wystające ponad spodnie to żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annia33
Tak w ogóle każda bielizna wystająca ponad spodnie lub spódniczkę to jest żenada nie tylko stringi . Po angielsku bielizna to underwear czyli ubranie podspód . Ja noszę stringi i nigdy mi stringi nie wystają poand spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtekkw
Juuuuuż dawno nie widziałem dziewczyny która sobie idzie i widać jej stringi . Pewnie dlatego że teraz wyszły z mody bardzo krótkie podkoszulki odsłaniające brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem o co Wam chodzi,
ja lubię takie widki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem o co Wam chodzi,
ja lubię takie WIDOKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina7df
forum o stringach ? Ja najwolę stringi już długo noszę chyba od 2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna43t
Co sądzicie o stringach ? Ja mam takie zdanie że jest dobry rodzaj blielizny . Stringi podkreślają kształty kobiety nie tak jak figi które te kształy zasłaniają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryssia
Stringi są jak buty jedne są wygodne drugie niewygodne taka jest moja opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxiorrek
Stringi i forum . Widzę dyskusja trwa . Moja panna też nosi . Oczywiście ja ją namówiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basssia
Ja noszę bieliznę typu stringi do wszystkiego od 2007 r. Zmieniam bieliznę co dziennie . Nie mam żadnym problemów zdrowotny. W ogóle co to za bzdura z tymi stringami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Moja znajoma z pracy nosi czesto stringi albo majtki z rozcieciem w kroku. Praktyczne to i sexy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkav Stringi opinia
Stringi opinia Moja opinia jest jednogłośna stringi są najlepszą bielizną. Estetyka - nie oznaczają się nie widać linii majtek. Wygoda - jeśli mają szeroki paseczek z tyłu są bardzo wygodne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
A pozatym babki w stringach sa bardzo podniecajace. Wazne jest tez zeby sobie wlosy golic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassia Zet
Osobiście noszę stringi . Jeśli chodzi o depilacje miejsc intymnych to zgalam włosy w tych miejscach . Tak jest to najbardziej higienicznie rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Wiekszosc kobiet goli sie na dole. Jako facet wole ogolone bo nie lubie wlosow miedzy zebami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Fajne stringi, chetnie bym cie wtakich zobaczyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetta6
Witam Ja pierwsze stringi kupiłam w 2004 rok . Od kilku lat nie nie nosiłam wcale stringów . W tym tygodniu kupiłam sobie jedne tak przypadkiem. Wyszłam dzisiaj na miasto z moim facetem i na sam koniec powiedział mi że super mój tyłek dzisiaj wyglądał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×