Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blackwater1981

Dzień dobry truskaweczko :)

Polecane posty

Dobra koniec żartów. Zdzich nie musi się przed nikim płaszczyć, bo jest nasz. tak samo jak Simplus, Androgern, Warzyw (on jest tylko mój :classic_cool:), Witek, Zaczerniony i paru innych. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniec kuurwa zartow ! black chodz sie mna zajmij i utnij mnie wreszcie bo nie chce mi sie tak wisiec a nastepnym razem jak mnie bedziesz wkurzal to w ogole nie odslonie ci żołędzi i tyle będziesz z tego mial!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty? Ciebie co najwyzej niańczą siostry Szarytki w podziemiach klasztoru. :classic_cool: Znalazłam kaseciaka pt. Popcorn Hits vol.8 Na secie jest Enrique Iglesias, Tarkan, remix Boba Marleya, A*teens, Scatman John i.... niejakie E Nomine z kawałkiem...Vater Unser. Ja pierrrrrrrrdolę. :D:D:D Bujamy się! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfghf
Dzień dobry. Drogie użytkowniczki... Proszę odpowiedzcie na moje pytanie. -> http://d234.skroc.pl . Będę Wam strasznie wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko boska vera i perv
czego wy słuchacie ? wy wszyscy tutaj serio chyba jesteście starymi zdepresowanymi napletkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja generalnie słucham dobrej muzyki (naprawdę). Nie pogardzę jednak odgrzebanym kaseciakiem z 1999 roku. :D Śmieszne piosenki. :D Niecierpliwie oczekuję Vater Unser. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z jednym się można zgodzić. :O Jesli wymieniłabym jakieś 10 kapel najbliższych memu sercu, to możnaby wywnioskowac, że jestem starym stulejarzem. :D Bo 8/10 to są zespoły młodości moich rodziców :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simplusie, oczywiscie masz rację. ;) Chamu ! 👄 Kiedy ta wódka? :) Sabrina to chyba było Boys, boys, boys, nie? Nie chce mi się googlować. Oho, teraz. jest remix "Sun is shining". :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowy chyba
chyba peD shop boys to akurat do ciebie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurwa ! zaraz mi zwieracze popuszczą ! :) Sabrina ! :) To wy piękne ramole jesteście ! :) Stare babska i ramole gawędziarze ! HA HA HA Zdzich, vera. i reszta pajacow wypierdalać z erotycznego na forum "mocherowe" :) O kurwa ! rozjebaliście mi psychike....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty to perv
powinnaś się już rozkładać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramole? Aż sprawdziłam. "Boys" powstało w roku mojego urodzenia, zatem w zestawieniu ze mną ty jesteś starych, podgnitym, zdesperowanym ramolem. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się włącze ni z tego ni z owego i powiem, że też lubię starsza muzyczkę. A niemiecka Nene to mam do tej pory gdzieś na kasecie w domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczegoniktniesłuchabiebera?
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×