Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blackwater1981

Dzień dobry truskaweczko :)

Polecane posty

a kto się pogrążył ???? Ja ???? zdzisiu ty tępa strzalo ! na waszej opini mi nie zależy pajacu ! wręcz przeciwnie! im gorsza wasza opinia o mnie tym lepiej, bo to oznacza że dużo mi brakuje do tego by być na waszym cholernie niskim poziomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby Ci nasza opinia wisiała i gdybyś był choć odrobinę mądry to w ogóle byś nie odpowiadał na nasze posty. :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzich ale powiedz,tylko tak serio ! jak już ktoś jest inny niż "wy" to najlepiej go stamsić na forum,bo nie pasuje do reszty co nie ? Mam 6 letnią córeczke która chodzi do przedszkola, i często opowiada mi podobne historie,no ale myślałem że dorośli zachowują się troch inaczej niż dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak. do tego jestem głupi, jestem analfabetą nieumiejącym pisać, jestem desperatem.... co jeszcze bo zapomnialem? Czemu w was jest tyle jadu ? pytam całkiem poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No perwersja,czekam dalej bo zara się dowiem że jestem zym ojcem, ktry żle wychowyje dzieci. a zly jestem dlatego bo nie znam ortografi tak ? Jestem przez to gorszym czlowiekiem do cholery ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwazaj bo twoja obecnie
6 letnia corka bedzie niebawem lepsza z ortografii niż ty :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani gorszym ani lepszym, po prostu niedouczonym analfabetą, który rzadko lub wcale nie czyta nie książek. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perwersja: pracuje 50 km od miejsca gdzie mieszkam, dojazd to jakieś 1,5 godziny w jedną strone (przez gigantyczne korki) po przyjeżdzie gotuje obiad,zajmuje się dwójką dzieci,pracuje w domu. Więc powiem tak ! masz racje ! nie czytam książek, bo nie mam czasu. Ale nie masz prawa nazywać mnie z tego powodu analfabetą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dlatego, że piszesz wziołem mam prawo. :classic_cool: I idź już sobie :D wykaż się odrobiną zdrowego rozsądku. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale kogo to obchodzi? Żalisz się? Co to ma do stylu Twojej rozmowy? Od samego początku jak zacząłeś zakładać tematy o kochankach, jak ktoś Ci powiedział "nie tak jak trzeba" zaczynałeś swoje szczekanie. Nie przejmuj się. Stałeś się bohaterem kafe. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×