Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blackwater1981

Dzień dobry truskaweczko :)

Polecane posty

Gość vera mimo twojego mlodego
wieku powinnas nosic okulary gdyz nie rozrozniasz blacka od jego napletka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera mimo twojego mlodego
to powinnas zmienic na grubsze denka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno masz juz kochanke to
czego tu jeszcze szukasz pajacu :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ta piosenka w radiach
zaczeła lecieć to Pomarańczowy przechodził na emeryture. kto by pomyślał, że taki sentymentalny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam powiem prawde odnosnie tej kochanki, napletek tez ma chyba prawo glosu nie hmmm??? a ze jednak jako nieodlaczna czesc kutasa cos tam podczas stosunku widze to moge sie wypowiedziec! Przede wszystkim odrzuca mnie przed wejsciem ten zapach stechlizny nie wiem laska sie chyba zbyt czesto nie myje jakby jakas stara sperma capi i to nie z mojego pracia!!!! poza tym jest taka w miare krotkie wlosy aparat na zebach boberek jak sie patrzy wlosy na posladkach, nogi calkiem dlugie ale niestety prostowane na beczce no to chyba najwazniejsze aha i ma dlugie wlosy ale chyba sztuczne bo raz jak ja black pociagnal od tylu to sie urwaly i lezaly na lozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie wypraszam podśmiechooyki ze Zbigniewa Wodeckiego. :O Uważam, ze jest bardzo dobrym muzykiem i lubię jego ciepły głos. Wczoraj słuchałam jednej z jego piosenek, do której słowa napisał sam Pan Wojciech Mann. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz zagadka: Było takich dwóch kolesi z dredami chyba, co to potem wyszła afera, że wszystkie ich utwory śpiewał kto inny a oni machali ustami. Pamiętacie jak się nazywali? Bo nie daje mi to spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzichu a może
chodzi ci o Tokio Hotel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt się ze Zbysia nie śmieje. Tez odnosicie wrażenie, ze się chłopak nie starzeje? Lata lecą a on wygląda identycznie? :D Dzięki S_M za rozwiązanie zagadki. A z Polskich zespołów kto był na topie wtedy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr Alban..to ja nie znaju..się zaraz dokształce na youtubie. Z polskich oddział zamknięty, lady pank i maanam..w domu leciało to w nieskończoność..przy sobotnim sprzątaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pytanie, SM :D Wszyscy ejsteście tak samo starzy i zgrzybiali. Tylko ja I Ironia jesteśmy piękne i młode. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dimisdjisej
ironia jest bleeeeee zdjęia widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×