Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blackwater1981

Dzień dobry truskaweczko :)

Polecane posty

Gość uofca wampiruf
nie karmić debila, może z głodu zdechnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzichu może dodaj jeszcze że powróci "prawdziwy" blackwater ! Jak komuśbrakuje inteligencji, to jego sprawa niech się podszywa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznam się, że podszywanie się pod tego ułoma przestało być zabawne, to prawie jak nabijanie się z dzieci z zespołem Downa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blackwater - dlaczego nazywasz niedorozwiniętym tego czlowieka, który tylko świetnie bawi się twoim kosztem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoim dzielnicowym, nudny przygłupie monitorujemy co głupsze indywidua z naszego rewiru :O idę na zakupy, miłego gnicia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja idę zapłacic rachunki i po pierś z kurczaka. :) 🖐️ Żeby nie była zgnita. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mnie coś takiego naprawde wkurwia ! zmieniam nicka ! od teraz zaraz będe taki sam tylko pisany dużymi literami ! w ten sposób utrudnie zadanie temu parchowi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty pieprzysz vera
przecież ty nie masz fanów :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslisz, ze sensem jego zycia jest podszywanie się pod ciebie? :O Jesteś pojeebany czy co? :D:D:D:D:D Koleś sobie robi jaja a ty zaciskasz pięści jak mała dziewczynka, której lalkę zabrano. :O Popraw kucyki, otrzyj łzy, przywdziej trampeczki i wykurrwiaj, nudna mamejo. Forum to forum. Wirtualny świat. :O Ogarnij bazę und get a life. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ty pieprzysz vera - Ja wiem, ze nie mam. :D Dlatego zażartowałam. gdybyś miał/a mózg, może udałoby ci sie doszukać bele jakiej ironii. :) Lęcę, do za pół godziny. A tak nawiasem - u Was też jest taka parszywa pogoda? U mnie pada niemiłosiernie, jest brzydko i zimno. Nie lubię to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włożę do folii aluminiowej i upiekę z odrobiną masła, czosnku i pietruszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty pieprzysz vera
ale lecisz na baby! wszyscy to wiedzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×