Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość życie @@

Mems śliczna jesteś !

Polecane posty

jakis...taaa.... ja tylko dziekuje niebiosom za to, ze moj chlop nie wie o istnieniu tego forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gąbka, ciebie nawet w kombinezonie astronauty nie chciałabym dotknąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesor Gąbka
Mems Gąbka, łatwo Ci z tym żyć, że nie jesteś facetem?" Właśnie to, że nie lecę na byczate, to zaraz nie jestem facetem? Lewy jest męski :P 🖐️ Bierz go.. za slipy na glebę, ani nie piśnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nox robisz swojemu ciepłą kolacyjke? pisałąs,ze wraca z pracy...miło by mu było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mieszkamy jeszcze razem :( ale bede miala pole do popisu za pare dni, jak na jakis czas do mnie sie przeprowadzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Profesor nibys taki podrywacz a nie wiez ze do podrywu trzeba sie zabierac delikatnie i subtelnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz, Gąbka... Z tego, co piszesz, to ja już się domyślam, kim jesteś. Jesteś niedojrzałym chłopcem (bo nie sądzę, że facetem...), którego dziewczynki omijają szerokim łukiem, więc całą swoją frustrację przenosisz na to forum. Mówisz, że źle świadczy o Levviatanie, że tu siedzi, a sam robisz to samo. W żałosny sposób próbujesz się dowartościować, ale w rzeczywistości plujesz wściekły na monitor. Pozdrawiam Cię, prostacki hipokryto i życzę powodzenia, bo w życiu będziesz miał ciężko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
levi kurde moze jednak zabierasz sie do tego podrywu zbyt subtelnie... pod kopułką wszytsko u Ciebie gra z tego co widze troche ciałka tez tolerujesz... dziwi mnie Twój stan cywilny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam wole konkretny podryw, nie lubie niesmialych facetow i zbyt delikatnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misy - bo ja z twarzy to ladny nie jestem i zagadywac do mnie nie chca lub mnie olewaja ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz, a ja mam nizbyt sprawna jedna noge i mimo tego zawsze jakos mi sie ulozylo z kims. po prostu pewnie wyolbrzymiasz i sam sie zamykasz na milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesor Gąbka
Levviatan Profesor nibys taki podrywacz a nie wiez ze do podrywu trzeba sie zabierac delikatnie i subtelnie" Powiedz to byczatej, ona już grabie w moich gaciach i na klacie miała.. Widłami nie przegonisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Gąbka zaszył się w swoim kącie i płacze, że nikt go nie kocha, nawet bycza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze to ze ja naleze do tej mniejszosci facetow ktorzy wola jak kobieta zagada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levi a znasz takie powiezenie wystarczy,że facet jest tylko troche przystojniejszy od diabła? ...reszta to pewność siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie trzeba byc idealem, tylko na kafe takie przekonanie panuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesor Gąbka
Levviatan Profesor nibys taki podrywacz a nie wiez ze do podrywu trzeba sie zabierac delikatnie i subtelnie" A swoją drogą widać, że nie masz pojęcia. Ciotowatych nie lubią. Z klasą, ale pewny siebie. Wszystko wyważone. Wiem co mówię.. Ciota to tylko dla byczatych sadystek.. Więc może pasujecie do siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gąbka, Ty akurat klasy nie masz. Współczuję samotnego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesor Gąbka
Mems A Gąbka zaszył się w swoim kącie i płacze, że nikt go nie kocha, nawet bycza" Daj spokój.. fakt, że mnie obmacujesz nie znaczy, że to zaraz kochanie.. :D Daj spokój z tą miłością .. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesor Gąbka
Mems Gąbka, Ty akurat klasy nie masz. Współczuję samotnego życia." Wiesz, byczatych nie zaliczam do kobiet. Daj spokój z tym bukietem uczuć wobec mnie.. :O Obmacywania, miłości, współczucia.. co jeszcze? :O Bo się boję.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty tak cały czas piszesz o tym obmacywaniu, że widać, żeś Pan desperat, skoro fantazjujesz, że Cię dotykam pomimo, że jestem wg Ciebie brzydka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to już świadczy, że nie masz klasy. Jesteś żałosnym brzydalem wypłakującym swe żale w poduszkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesor Gąbka
Poszukaj sobie od początku. Tam już przyssałaś się do mojego penisa i jaj. A potem zabrałaś się za klatę. Ja twoich genitaliów nie ruszałem. Nawet nie chce wiedzieć, co tam masz.. :O Zawsze mogę zacytować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×