Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość hipp czy humana?

czy ktoras z was karmi dziecko mlekiem z hippa lub z humany?

Polecane posty

Gość Sandra501
Dlugoterminowo karmie malego piersia 17, i teraz chce to zaczac zmieniac. Po drodze zdarzylo sie w menu mleko Nan i Hipp. Moje spostrzezenia sa takie: mleko Nan jest nieco slodsze, probowalam go pic i stwierdzam ze troche zamula. Tak jakby bylo za ciezkie i za slodkie. No a z Hippa jest mniej slodkie i nie czuc takiej zamuly po nim ;D wiec zdecydowalam sie na Hipp. Malemu smakuje i wchodzi lepiej niz Nan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hipp dlatego ze humana jest dla dzieci z alergią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati521
moj synus ma 4 miesiace, niestety tylko miesiac karmilam piersia bo juz nic nie mialam. troche mlek przetestowalam, bebiko-ulewanie, z gerbera- ulewanie, mialam nadzieje ze po hipp przejdzie a on ulewa jeszcze gorzej i doszly kolki, teraz daje mu nutramigen i jest ok. tylko ze caly czas to mleko tylko na zamowienie i nie zawsze jest i jest dosyc drogie;/ moze polecicie mi jakies mleko,bo juz wymiekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas też po hippie był śluz i krew w kupie nie wiem co z Tym mlekiem jest nie tak. Teraz jesteśmy na enfamilu i jestem zadowolona. Pati a może spróbuj dodawać do mleka jakiś probiotyk? Z doświadczenia wiem że po nutramigenie ciężko jest przestawić dziecko na inne mleko. U nas to była katorga :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas dosyć szybko musieliśmy przerzucić się na Enfamil i najwygodniej takie rzeczy zamawiać w aptekach internetowych na przykład www.aptekawsieci.pl gdzie jednak ceny są niższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sil

Mój mały również pije Hipp od urodzenia, gdyż miałam mało pokarmu, wydawało się że wszystko jest w porządku po za dużym ulewaniem mleka, za to kolki szybko mu przeszły, dziś ma prawie sześć miesięcy i będzie przechodzic na Hipp 2 zastanawia mnie tylko dlaczego Hipp HA1 ma kolor biały a te same opakowanie czasem zawiera kolor żółty? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monkasta.

Pierwszego syna karmiłam bebiko ha i bardzo sobie chwalę to mleko. Córeczka urodzona w 37tc z niską masą urodzeniową i hipotrofią była na początku karmiona bebilonem nenatal proexpert, szybko na tym przybierała, nagle zaczęły się problemy z brzuszkiem. Zmieniane miała mleka nawet na bez laktozy i nic nie pomagało. W końcu zdecydowaliśmy się hipp combiotik 1 i jest duża poprawa. Sama robi kupki, kolki nie są aż tak uciążliwe jak na innych mlekach. By nie ulewała dosypuje 1 miarkę więcej by mleczko było bardziej gęste. Jeśli dalej nie będzie się nic działo to po 6mc przejdziemy na hipp combiotik 2. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój maluch skończył już 6 miesięcy i karmimy Hipp Combiotik mleko następne, dobrze je toleruje, nic się nie dzieje, mleko często jest na promocji w rossmanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2021 o 20:42, Eilllka napisał:

Mój maluch skończył już 6 miesięcy i karmimy Hipp Combiotik mleko następne, dobrze je toleruje, nic się nie dzieje, mleko często jest na promocji w rossmanie. 

To fakt, jeśli chodzi o skład, to jedno z najlepszych tek typu produktów. Wiele mam chwali mleko HiPPa, a przez internet warto kupić na stronie dodomku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O dobrze wiedzieć, że można kupić gdzieś online Hipp zazwyczaj polowałam w sklepach na promocje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×