Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fajansiarz

A więc kontynuujmy.

Polecane posty

dobra, to napierrdalaj skriny i zapisuj na dysk, co bym mogła później ocenić, czy dałaś radę, bo teraz idę na 155 🖐️ koszmarów gupki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a szkoda, bo dobre rady
zawsze w cenie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że znów się nie obejdzie bez mojego tematu :classic_cool: A więc, kontynuując: Pśp } Dziękuję, bardzo rozczulił mje Twój prezęt 😭 A jeszcze bardziej to, że zapisałaś se tą fotkę :classic_cool::D Japoński aucie } Chyba śnisz :classic_cool: Nie masz pojęcia, jak ciężko teraz znaleźć dobrą kucharkę. Po prostu miałem (i w zasadzie nadal mam ) pewne ważne sprawy nie cierpiące trupa :classic_cool: Zwariowana Myszellino } Tak, potrzymaj mi, bo jak sam sobie trzymam to zawsze upuszczę :O:classic_cool: Week of view } aktualnie mieszkam przy torach kolejowych między Gdańskiem a Sopotem, na tyłach Leruła Merlę, a dokładnie - we wigwamie z koca, między kartonami przy śmietnikowej altance. Będzie mi bardzo przyjemnie :classic_cool: :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca podobno uszlachetnia
Bożęęęęęęęę to wy jeszcze isniejecie ? az 👄 az ❤️ 😭 jak ja tesknic za Wami :classic_cool: a teraz mozecie sie odwzajemnic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca podobno uszlachetnia
to kwiatku daj pyska i uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dbam o tope, nie dbam o nic. Mam na wszystko wywalone yaytza i śmieję się życiu w twarz :classic_cool: Także próżne Twe kapryśne wysiłki, Paltzu :O:P Zaimponują może Twym koleżankom z piaskownicy, którym burzysz babki :classic_cool: Czyżby Loczeq się znalazł? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca podobno uszlachetnia
loczek ? hmmmmm.......... chyba zginal tego lata. czekam kwiatku. a skoluj namiar na myra :classic_cool: no to borem lasem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ja nie mogje z Tobą człowieniu wyczymić :classic_cool: ta cała napinka jaką uskuteczniasz to... dresy z mojej dzielni mogłyby się jej uczyć od Ciebie :classic_cool: a tera tak poważnie. słyszałeś , że są majtki z puszapem? :classic_cool: myślę, że powinieneś spróbować :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałem o tych majtach, słyszałem... No jak Ci poprawią samopoczucie, to mogę nosić :classic_cool: :P Ok, to idę do Leruła Merlę, może będą je tam mieli. A jak nie, to zobaczę w Lułi Witą :classic_cool: )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak to co Lady, jak zwykle wszystko, czyli nic :P ee myszelina, ściemniasz :classic_cool: Twoje słodziaszkowate lico [ najnowsze ] widziały "wiadome osoby" :P:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×