Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Latający Cyrk Monty Ajrona

chcieliście seksualnie, to macie

Polecane posty

warzywa na patelnię z curry ----> tez potrzebuję porady w sprawie spadku :P chojnie zapłacę :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie ,rzeczy sie zdarzają .......ale to dla Ciebie na pewno było miłe;-) Ja niedawno poznałam chłopaka, no troche młodszy .....byliśmy na per Pani, Pan oj jak on na mnie patrzył ....to sie czuło ,że ma ochote na coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się jej nie dziwię. Wiesz ile zdzierają adwokaci za poradę? Jakby można tak bez pieniędzy, Panie Mecenasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się, Warzyw, w końcu istnieje możliwość, że babka jest w rzeczywistości transiorem i ma między udami wielką paukę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie zastanawia
ze dla kobiety zajety facet jest atrakcyjniejszy od tego w stanie wolnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak odbiegając od tematu , Twój adres na meila jest chyba cos nie tak, wiadmości wracają do nadawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warzywa na patelnię z curry - a żonie się pochwaliłeś jakie masz branie? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajęty, to znaczy, że przynajmniej jedna kobieta uznała go za atrakcyjnego. Jak jest w stanie wolnym, to być może taka z niego mameja, że żadna desperatka go nie tknęła. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella, a ty jesteś... ók... ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie zastanawia
s_m - ale ja tego nie rozumiem... wlasnego rozumu nie ma? musi polegac na ocenie innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złodziejka.......Nie wiem czy to do mnie, ale dzięki będe o tym pamiętać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S_M - Przecież autor nie zrobił nic złego, więc żona za złe mu miec nie będzie ;-) Raczej powinna się cieszyć, że ma takiego męża :) Ja tam swojemu o wszystkim mówię, chociaż go nie ruszają moi "adoratorzy" i nie czuje w nich zagrożenia ... ;-))) Ta... chyba jestem tak nawet troche ok ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowy (podobno) facet. chwali się na forum zainteresowaniem ze strony kobiety, i oczekuje porady, akceptacji, nie wiem czego ??? Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajron spermochlap
aaahahahahahhaaaaaaaaaaaaaaaaa kaleka bez nóżek na wózku ruchana odwiecznie przez starego w pupę dała upust swojej fantazji i opisała marzenia na forume:classic_cool: wyjaśnia zagadnienia prawne w związku ze spadkiem w obcej kobiety w domu ahahaha toć to notariusz na posyłki albo sędzia sądu rejonowego ahahahahahaha co za kurwwa mitoman,mózg mu się zlasował od namiaru tatowej spermy przyjętej do ust,palestra na kafe ahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa co za CIUUUL ze zjechanym przez starego zwieraczem:o 🖐️ czop do kurrwwwa potęgi entej:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie biadolić, tylko się zastanawiam. A że nie po twojej myśli to od razu mnie wyganiasz. Facet opanuj się ! Boisz się krytyki jak ognia ! A i jeszcze jedno mam pytanko ? Dlaczego tak wiele pomarańczy na forum pisze że jesteś cieciem ????? Skąd mają takie informacje ? Wiedze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warzywa na patelnię z curry - Czy ja powiedzialam, że powód do pochwał?.... Otóż nie, mój Drogi. :-) Każdy jakoś tam zbudowal swój związek, my zwykle z narzeczonym rozmawiamy o naszym dniu, co się wydarzyło, jak było itp. Nie mówię mu o wszystkim, jasna sprawa, dlatego też zapytałam. Lubię takich silnych, "nie dających się" mężczyzn. Paradoksalnie, pociągają mnie :-) Bella.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackwater1981 - pewnie w telegazecie o tym przeczytali, nie czepiaj sie chłopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black, pojmij wreszcie, że mi twoja krytyka wisi i powiewa na wysokości chu­ja, jesteś zerojedynkowym tworem na durnym forum i czego byś nie napisał, to mi to lata kalafiorem. nie szukam tu porad, akceptacji, przyjaciół czy czegokolwiek innego, ty też naucz się oddzielać świat wirtualny od rzeczywistego, wstań od kompa, idź do ludzi i przestań jęczeć. i to nie wiedza, tylko majaki idę se, pocieciować trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale coś w tym jednak jest... Sam zobacz ile wyzoliem w tobie agresji jednym, tylko pytaniem ? A ty zamiast to olać, zlekcewarzyć, piszesz te niekulturalne epitety (na swoim niskim poziomie) po moim adresem. :) No widze że strasznie ci zwisa to co ja napisze...szacuneczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×