Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cena gazu łzawiącego

Ile kosztuje gaz łzawiący?

Polecane posty

Moim zdaniem też jest bezpieczniej trzymać taki gaz w kieszeni niż w torebce, ale rozumiem ,że czasem się nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borys0
>>>>jantarman dziewczyny, gaz wam się przyda, znaczy przydaje się go mieć. Zakupcie i noście w chwilach, które kuszą licho. a jesli chodzi o sklep to militaria.pl się nadaje.>>>> zdecydowanie i ja polecam ten sklep, profesjonalny, i szeroki asortyment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniamoniaQ
Ile taki gaz kosztuje? I czy jest roznica w jakosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głównie to różnica polega na pojemności, chociaż nie wiem czy jest sens kupować duże pojemniki, bo raczej tego się używa w ostateczności i na co dzień nie trzeba tego używać, więc po co nosić zbędny ciężar. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takalala
mojego chłopaka ostatnio jakiś typ zaatakował, tak o, bez powodu, od razu kupił mi gaz a sobie pałkę teleskopową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takalala
Rzecz działa się we Wrocławiu, zakupy zrobił w militarnym sklepie na Oławskiej w centrum- info dla zainteresowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gred
>>>> Ile taki gaz kosztuje? I czy jest roznica w jakosci? >>. to nie sa drogie rzeczy, zwykly pojemnik to wydatek rzędu kilkunastu złotych, wg mnie nie ma sensu kupowac wiekszego opakowania, jest niepraktyczne i nie wiele sie oszczedza na nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniamoniaQ
A to spoko jak tylko tyle. Myślałam, że zdecydowanie więcej. Dziękuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uranika
no może i interesujące ale nie wyobrażam sobie żadnej z nas z pałką teleskopową... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uranika
co do gazu to ja mam od dawna i powiem szczerze, że czuje się o wiele pewniej chodząc po ulicy. nie wiem w sumie czy nie stracił już ważności, jak długo taki gaz ma termin przydatności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gred
>>>BloodyMary gred: fajne artykuły, super, że się podzieliłeś tym z nami>>> znalazlem to sie dziele, to zadna wiedza tajemna :) >>>>uranika no może i interesujące ale nie wyobrażam sobie żadnej z nas z pałką teleskopową... >>>> kobiecie to moze faktycznie taka pałka teleskopowa sie nie przyda, ale juz ochroniarzowi albo kierowcy tira taksowki predzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gred
>>>> uranika co do gazu to ja mam od dawna i powiem szczerze, że czuje się o wiele pewniej chodząc po ulicy. nie wiem w sumie czy nie stracił już ważności, jak długo taki gaz ma termin przydatności? >>>> najprawdopodobniej jest taka informacja na opakowaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mierzeje
też mi się wydaje, max 24 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makijaki
tak, ma termin przydatności. po roku, dwóch należy zutylizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktusia
W torebce, czy w bluzie/kurtce lepiej jest nosić gaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcesz zabić żołnierzy w okopach to możę i tak ;) Na ulicy zwykły gaz pieprzowy wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makijaki
w kieszeni, bedzie bardziej porecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z przedmówcą. W potrzebie nie będzie czasu na szukanie gazu w torebce. Zdecydowanie poręczniej będzie go trzymać w kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kermit7779
Ja natomiast panom polecam pałke teleskopową do samoobrony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makijaki
a ile taki biznes kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasandal
około stówki za taką dobrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetas
Ja od niedawna też nie rozstaję się z moim gazem. Miałam sytuację nieprzyjemną i powiem że dosłownie cudem udało mi się uciec.Nie wiem jakby się skończyło...No ale teraz mam w kieszeni gazik (wszystkim polecam ten http://www.antybandyta.pl/gaz-pieprzowy-fox-labs-53-flip-top-stozek-mgly-59-ml-p-115.html ) i jakoś tak pewniej się czuję. Zamierzam tez zapisać się na kurs samoobrony dla kobiet, może któraś z Was chodzi lub chodziła i poleca coś w Warszawie (najlepiej niedrogi może jakiś z dofinansowania UE?) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×