Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cena gazu łzawiącego

Ile kosztuje gaz łzawiący?

Polecane posty

Ja wychodze z założenia, że na zdrowiu nie należy oszczędzać. Dzięki wielkie za link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fernando.maj
na ochronie zdrowia jak najbardziej. Ale oczywiście także chodzi tu o ochrone i obrone nie tylko siebie... taką pałką można niekiedy dużo zdziałać gdy jesteś świadkiem napadu lub tym podobnych. I niekoniecznie trzeba jej używać, czasami po prostu odstraszy napastnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fernando.maj
no całkiem konkretne pozycje, są tam wszystkie odpowiedzi na pytania mogące się pojawić np. tutaj w tym wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j.w
Głupoty piszą, wymieńiać raz na 9 miesięcy, chyba po to, aby więcej zarobili. Dobry gaz ma 4 lata przydatności do użycia. W tym ich sklepie nie ma nawet, żadnego porządnego gazu, tylko jakaś chińszczyzna. Jeśli ktoś planuje zakup to od razu mówię, kupować porządny gaz czyli, albo FOX, albo Sabre Red. Takich używa policja w USA. Nie kosztują one co prawda 20zł, ale na porzadny gaz warto wydac te 40-90zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fernando.maj
w ofercie tego sklepu sa też i takie droższe gazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuziz
no wlasnie, przeciez są tam gazy polskiej policji, to chyba jest jakas rekomendacja !? a pozatym jesli to dla mojego bezpieczenstwa ma byc, to moge wymienic gaz raz na rok, niz liczyc czy jeszcze strzeli jak bedzie potrzebny czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loreneczka
gaz łzawiący powiem szczerze że nie spotkałam się z tym... zawsze był gaz pieprzowy on jest chyba bardziej skuteczny... czy może się myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka78
ale to jest typowy gaz jakiego uzywa nasza policja czy tylko z nazwy sie tak nazywa? sa na to jakies potwierdzenia, atesty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiekaa
a myślisz, że co powoduje gaz pieprzowy jak nie łzy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loreneczka
ooo ja wiem co powoduje bo niestety trafiłam przez przypadek na jego opary :D łez chyba nie było ale oczy i cała twarz tak mnie piekły że myślałam że dostane szału i jeszcze miałam problemy żeby złapać oddech (ale ja mam tak czasem więc to może tylko moja specjalność a jak by nie patrzeć 2 raz nie próbowałam tego testować) ale łzy.... chyba nie może oczy zaszły mi łzami ale nie ryczałam jakoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harosinka
Określenie gaz pieprzowy odnosi się do składu gazu, natomiast "gaz łzawiący" do efektów wywołanych tych gazem. Ogólnie chodzi o to samo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harosinka
Określenie gaz pieprzowy odnosi się do składu gazu, natomiast "gaz łzawiący" do efektów wywołanych tych gazem. Ogólnie chodzi o to samo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokujka
30zł to chyba nie jest dużo jak na taki sprzęt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dumelinio
nie, ta cena jest właśnie idealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnarolska
łatwiej jest użyć takiego zwykłego gazy czy pistoletu z gazem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danniel
pistoletem łatwiej wycelujesz ale gaz w sprayu jest poręczniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gymek
dla mnie ważna jest cena wole kupić gaz niż pistolet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dumelinio
wydaje mi się, że to bardziej profesjonalny sprzęt dla zawodowców niż do samoobrony dla kobiet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gymek
masz 100% racji ale jak już mówiłam podoba mi się to taki kaprys kobiecy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dumelinio
to dziwna z Ciebie kobieta... intrygująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronek żubr
na ulicy nikt nie rozróżni pistoletu gazowego od gazu w sprayu, zostaniesz potraktowany jak talib terrorysta... dlatego preferuje spraye.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoły jacunio
Padam ze śmiechu czytając jak naiwne baby myslą, że moga się tymi śmiesznymi gazami obronic przed sprawnym fizycznie facetem :P Zanim wyjmiecie gaz to juz możecie leżeć, a jak przypadkowo uda wam się psiknąć to tylko zdenerwujecie napastnika i wam dopiero moze zrobic krzywdę A ten gaz "policyjny" z militaria.pl to ma tylko wspólna nazwę z prawdziwym. Myslicie że sprzedawali by bez zezwolenia prawdziwa bron policji? Wypisuja marketingowy bełkot a wy to kupujecie :) Te gazy nadaj sie tylko na pijaczków i psy. Chociaż niedawno był przypadek jak jakiś agresywny pies zagryzł małego pieska oraz atakował ludzi i gaz nie pomógł, dopiero straż miejska sobie z nim poradziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gymek
wiesz jak ktoś ma niefart to nic mu nie pomoże ... jak już wspominałam jestem za bardziej "brutalnymi środkami" ale jeśli użyjesz gazu to masz te kilka sekund przewagi i jak czasem rzeczywiście nic ci to nie da tak czasem do miejsc w którym są ludzie brakuje ci własnie tych kilku sekund i jakoś może będzie miala szanse co innego że na obcasach się trudno biega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak psikniesz w rękę napastnika gazem no to nic mu się nie stanie, mimo że stężenie kapsaicyny jest bardzo duże. Dlatego powinno się celować w oczy/nos. To że w filmie koleś po 5 sekundach otwiera oczy i biegnie za ofiarą to jest pic na wode. Jak ktoś jest taki mądry to niech sobie spróbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×