Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cena gazu łzawiącego

Ile kosztuje gaz łzawiący?

Polecane posty

Gość gymek
miałam niefart się "wstawić" w chmurkę takiego gazu przez przypadek ale nie było to dzięki bogu wymierzone w moje oczy i ogólnie nie było przyjemnie ale też i nie trwało to długo. podkreślam nie celowałam strumieniem w oczy. z czegoś takiego http://www.militaria.pl/gaz_pieprzowy_obronny_75_ml_p6799.xml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasda
"chmurka" faktycznie nie jest aż tak szkodliwa i skuteczna (zalezy jak patrzeć) jak ukierunkowany strumień gazu. Nie polecam sprawdzania na sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gymek
ja z doświadczenia też nie polecam... nie wyobrażam sobie oberwać prosto w oczy szczególnie że podobno tarcie (oczu) jeszcze gorzej wpływa na ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jak potrzesz to masz ulge przez pół sekundy a tak na prawdę wcierasz to w skóre i będzie boleć jeszcze bardziej i dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonietak
tylko gaz w formie żelu, taka plujka, ciężej wycelowac, ale jest bezpieczniejszy dla Ciebie przed ewentualnym dostaniem się w pole chmury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasda
no i znajdziesz tam małą instrukcję jak nie stosować gazu... myślę, że to nawet bardziej przydatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyszka
A jaką pojemność gazu powinna mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazgaz
niektórzy to tak opisują historie i tak straszą ,że każdy powinien niby chodzic z dziesięcioma butelkami gazu..nie lepiej jeden silny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50-75 ml max. Każdy inny jest nieporęczny. Jak jesteś ochroniarzem na imprezie masowej to i miotacz to będzie czasem zbyt mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivon1
dokładnie - większe nie potrzebne. Co do poręczności to polecam jeszcze kaburę do gazu (można na militaria.pl dostać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kabure... no tak ale wiesz dla filigranowej kobietki kabura nie pasuje, ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gaz łzawiący albo pieprzowy znajdziesz w sklepie cqb.pl - z tego co pamiętam jak kupowałem to był tam w najlepszej cenie, niezbyt drogi. a swoją drogą na takie coś nie trzeba mieć żadnego pozwolenia - każdy może mieć w torebce/kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Internecie można znaleźć sporo dobrych sklepów militarnych. Jednym z tych wartych uwagi jest www.ofensywa.eu Towar tylko wysokiej jakości i bardzo dobra obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam na cqb za 2-3 dyszki. Warto zainwestować naprawdę. Mi się już przydał. Ważne też lepiej zamówić 2 sobie i jeden przetestować zobaczyć jak się używa itp żeby potem jak bedzie potrzebny wiedzieć co robić. Jak się zestresujemy wcale to nie jest takie oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka786
Ceny są różne. Wszystko zależy od wielkości i marki. Tutaj http://www.protarget.com.pl jest sklep, w którym jest dostępny tego typu asortyment. Taki gaz trzeba jednak używać rozsądnie, ponieważ można sobie i komuś innemu zrobić krzywdę. W przypadku jednak napaści na nas jest on bardzo skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×