Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Nastusia- te saszetki bede rozrabiac w butelce z dziubkiem po wodzie mineralnej wlasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na oddzialach poporodowych w toaletach sa bidety, wiec po kazdym siusianiu mozna polac krocze tym roztworem dla dezynfekcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula poszło :). Ale miałam stresa przed chwilą poczułam dwa silne skurcze w dole pleców ale przeszło i ustało wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się właśnie zastanawiam jak te saszetki w szpitalu rozrobić i z jaką ilością wody jedną saszetkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula dopiero przeczytałam o tej wyprawce do szpitala:) Ale napiszę jakby coś:) Dokumenty: - dowód osobisty - karta przebiegu ciąży - wyniki badań - RMUA lub legitymacja ubezpieczeniowa Dla mnie: - 2 biustonosze - kapcie - klapki pod prysznic - szlafrok - 2-3 koszule nocne - majtki poporodowe + 2-3 zwykłe - ciepłe skarpetki - podpaski i wkłady poporodowe - kosmetyczka ( żel pod prysznic, szampon, szczoteczka do zębów, pasta, gumki do włosów, grzebień, kosmetyki, deo, maszynka do golenia i zastanawiam się nad suszarką do włosów) - woda mineralna z dziubkiem - słuchawki i ładowarka do telefonu - chusteczki higieniczne - sztućce, kubek, talerzyk - laktator - ręcznik mały i duży - herbatniki - podkłady na łóżko Dla Dzidzi: - pieluszki - sudokrem - chusteczki nasączone - pieluszka tetrowa Na Wyjście: - swoje ciuchy - dla dzidzi : body długi rękaw, śpioszki, skarpetki na wszelki wypadek, ciepły pajacyk z kapturkiem, czapeczka i kocyk z nosidełkiem:) To chyba wszystko:) Muszę jeszcze zadzwonić jak to jest z lewatywą, bo na Brochowie nie trzeba było mieć, ale nie wiem jak jest na Kamieńskiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nowy oddzial otwarty w pazdzierniku ale bidetow nie ma :/ a tak to chyba bede stawac na uszach :P zeby polac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula mi się teraz rozszalała..jeju.. Ale mi dziwnie, takie fale gorąca..potem zimno.. Jak rozpoznać skurcze przed porodem? Skąd mam wiedzieć, że to właśnie te??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja takie rzeczy jak ladowarka suszarka prostownica szczoteczka do zebow bede wkladac na wyjsciu z domu bo tego uzywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dragoniki po co ci DLA SIEBIE oscanisept ja mam do pempuszka tak jak kazali ale chetnie sie dowiem po co Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mialam sie was jeszcze pytac. bo wczoraj Piotruś strasznie wieczorem zaczal szalec... tylko w sensie nie takie wypychanie jak zawsze, tylko wrecz mocne... czy to normalne....tzn przez chwile sie zastanawialam czy wszystko w porzadku... ale moze to temu ze caly dzien prawie w skzole siedzialam.... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
octanisept dla siebie??? Tym Tantum Rosa to mam sobie polewać tam na dole tylko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczka pozazdrościć samopoczucia..za nic bym nie wytrzymała w szkole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwona ja w 1 ciazy mialam mocne skurcze od 25tc masakra ale tych wlasciwych nie przegapisz bo boli jak ....... wiec bedziesz pewna ze to te io powinny sie z czasem nasilac bo ja mojego wyslalam na 6 do pracy bo mowie ze pewnie znow falszywy alarm jak zawsze a po godzinie chyba juz po niego dzwonilam o 10 bylam w szpitalu a o 13 urodzilam tylko laski do porodu starajcie sie byc bez jedzenia bo dzidzia wyczysci wszystko co macie w jelitach wiec dlatego robia ta lewatywe ale lepiej jak sie czuje skurcze juz nie jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz oscenisept to sobie poczytaj do czego jest, tam jest wiele wskazań:) Mój R używał to na rany, stąd mam w domciu:) I jest dobry właśnie ponoć na gojenie się ran po wszelkich operacjach, między innymi cc lub do gojenia krocza i dezynfekcji miejsc intymnych po porodzie:) Dlatego wykorzystam nie tylko do pępuszka u dzidzi ale i dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonaa-dziekuje za dostep. Wgram pozniej swoje zdjecia :) Tym roztworem po porodzie cale krocze sobie polewaj i leciutki osusz papierowym recznikiem. Moja kolezanka rodzila 3 tygodnie temu i mowi,ze dzieki temu szybciej jej sie goi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co słyszałam (a nawet widziałam w szpitalu jak leżałam ostatnio po tej stłuczce) to lewatywa jest dość nieprzyjemna..babeczka miała zrobioną i kazali jej wytrzymać 10 minut przynajmniej..co Wy przyleciała na salę i na kibelek (miałyśmy łazienkę własną), siedziała tam a z pół godziny jak nie więcej..a potem porozpaczała Nam na sali i chop siup mąż przyjechał i na porodówkę.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwona19 :) wierz mi ze dalabym wszystko zeby nie musiec w tej szkole siedziec:P no ale i tak nie bylo latwo. zajecia mialam do 21 a wysiedzialam tylko do 17 :P i to i tak ledwo ledwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego warto wziąć do szpitala jakieś zwykłe herbatniki, ja kupiłam LuGo, bo zbożowe:) Jakby Wam nikt nie dał później jedzenia, a naprawdę po porodzie większość kobiet ma apetycik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Nie ma za co:) Ja wezmę jedną na wszelki wypadek dla dzidzi, później zawsze ktoś dowiezie jak trzeba będzie zmienić, bo się ubrudzi ta pierwsza:) I tak mam torbę jakbym się wybierała na 2 tyg. wczasy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całą saszetkę mam rozpuścić w pełnej butelce małej(0,5l) wody? No mi się wydaje, że Octanisept jest mocnym środkiem odkażającym..nie będzie szczypało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Córcia też szaleje, na zmianę raz się przeciąga a raz kopie a to już 38 tc minął. No własnie... zostało jeszcze dwa tygodnie i jeden dzień do terminu:) Brzuch mi jeszcze nie opadł i skurczy też nie czułam już dawno, więc pewnie urodze po terminie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tetrowe tez mam lewatywa nie taka straszna no a jak psikasz tym czyms to to nie szczypie ?? bo tantum nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczka to studiujesz? Ja jeszcze chodzę do szkoły średniej ale jestem na zwolnieniu od grudnia już..nie dałabym rady tam siedzieć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×