Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

brinka czyli twoja ginka liczy tak ze teraz ci leci 37tc a w piatek poleci czy tam od soboty 38 tc tak bo u mnie jak mam 36i 4 to dla niego jest 36 a nie 37tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff..a ja dopiero do domu wróciłam, ale załatwiłam duużo spraw:)Gdyby nie aiwtr który urywa głowy to nad polskim bałtykiem było by dzisiaj całkiem miło bo słoneczko świeci. Ale się rozpisałyście-widać,że weekend minął;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastusia widocznie Twój gin liczy ukończone pełne tyg. :) Tak jak mój:) Mi termin wyliczył na 40 tydz. skończony + 1 dzień:) Czyli dzis kończy mi się 38 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Uleczko :-) W razie sprzeciwu w Urzędzie użyję tego argumentu :-)Nie oglądam tego serialu,więc dzięki za podpowiedź;_0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz dla dziecka chcialam proste polskie imie i dla syna wybralam Artur jakos mi sie podoba a dla dziewczynki mamy problem ciagle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastusia - no dokladnie jest tak jak piszesz .;) jej ale krocze mnie boli po tym spacerze normalnie jakbym zakwasy miala ..;( ból okropny..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he mój M dzis na spacerku to sie smial ze mnieze nie dosc ze chodze wygieta przez brzuszek to wiatr jeszcze bardziej mnie do tyłu wychyla..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhyhdhdj
jestem w 37 t.c. i dzisiaj w nocy bardzo bolała mnie pochwa i podbrzusze czy to znak, że niedługo urodze? też tak macie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Florentyna- mi tez sie podobaja bardzo rzadkie imiona, jak ; Miron,Igor,Eryk czy Eliasz. Sama chcialam dac na imie Miron lub Olaf, ale mojemu sie nie podoba, wiec musielismy isc na kompromis i wybrac bardziej popularne imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie przed porodem to chyba nic nie bolalo :p florentyna ja bym do niego nie pisala nie interesuje sie to jego problem olej go nie dawaj znac co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a macie tez taki zwiekszony apetyt??matko,ile ja dzis zjadlam!!!a termin na 7.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi akurat apetyt sie zmniejszył.;) i na cale szczescie nie jem juz tak słodyczy bo powoli spodnie zaczynaja mi cisnac.. tak mi poszlo w uda i boczki ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Właśnie siedziałam i czytałam o pozycjach porodowych i ogólnie porodzie na fajnej stronce http://parenting.pl/portal/porod polecam zwłaszcza dla pierworódek. U mnie już torba do szpitala gotowa od tygodnia a w zasadzie 2 torby bo w jednej mniejszej spakowałam to co do porodu i tuż po a w drugiej resztę. Brinka- myślę, że mała buteleczka taka 125ml to ci się przyda nawet jak będziesz karmić piersią np. do herbatki czy leku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bronka w kropki w sumie masz racje ;) a wy macie zakupione smoczki? macie wgl zamiar stosowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. ale dzis tutaj ruch :) fajnie . Ja właśnie posprzątałam i przygotowałam po części obiad . I jestem padnięta , ręce mam spuchniete a nogi jak bańki i ciśnienie też wyższe 145/102 Ja zauważyłam że lekarze liczącą ciażę skończonymi tygodniami. Ja jestem teraz w 37 tyg to u gin będzie 36 tydzień skończony . Fajnie że wy macie imiona dla swoich pociech bo u mnie jeszcze brak Ja to jakoś nie mam zwiększonego apetytu ale dziś naszła mnie ochota na pomidorki koktajlowe i zakupiłam 2 op- jednego już nie ma :):) A jak ja zjem coś więcej od razu mam biegunkę- wczoraj byłam w gościach to od wieczora juz mnie wyczyściło :) Krewetki - fu fu - są paskudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja smoczki dwa upiłam, ale schowałam głęboko do szafy, nie mam zamairu stosować ale jak się nie da to na wszelki wypadek;)Ja np jak byłam mała nie ciumkałam smoczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A krewetki uwielbiam:)robiłam je zawsze tak,że blanoszowałam w wodzie dosłownie 2 minuty,odcedzałam, wrzucałam na patalnie, dodawałam masełko, doprawiałam na ostro:)Albo robiłam w sosie jogurtowo-koperkowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie nie mam smoczka ale chyba kupię na wszelki wypadek choć wolałabym nie stosować. Położna mi powiedziała, że pierwsze 6tygodni jak się karmi piersią to nie powinno się dawać bo dziecko się uczy ssać pierś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brinka- jedna butelka na początek możesz zakupić , zawsze sie przyda a później tez będzie dobra. JA to kupiłam DR BROWNS 240 ml- za pierwszym razem kupiłam małą i posłużyła nam krótko także teraz od razu mam większą Ja mam 2 smoczki -AVENT 0-6 mieś (kupiłam 2 pak) Przy Hani uratowały one mi życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bronki- ja właśnie gdzieś tak przeczytałam jak ci mówiła położna i nie dawałam smoka przez jakiś czas i mała płakała jak nie spala cały czas, Ale w końcu za namową mamy daliśmy małej smoczek i był spokój i mała ssała cyckę tak jak wcześniej, Dziecko wie że w cycce jest jedzenie i będzie ssało. gorzej jak spróbuje pić mleko z butelki to może później nie chcieć pić z cycka bo z butli leci szybciej , Ale każde dziecko jest inne U mnie Hania i piła mleko z butli i piła z cycka i nie było problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do apetytu to mam ogromny. Jedzenie musiałoby przede mną uciekać :) Ale waga od trzech tygodni stoi w miejscu +11kg :) Odebrałam wyniki GBS, czysto :) Dostałam też skierowanie do szpitala na poród (ze względu na operację tarczycy) ale mam z nim jechać dopiero jak się zacznie lub po terminie. Już się nie mogę doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam taka sytuacje . Hania miała około 3 tyg i jeździłam prosić na chrzciny , Wracam do domu a patrzę a mama dała dla niej smoka i ona go leżała i ssała , Ja do niej podeszłam i poprawiłam tylko coś koło jej uszka, ona od razu wypluła smoczka i ustami zaczęła szukać mojej cycki- taki szkrab a matkę wszędzie wyczuje :):):) A i dziewczyny bywają takie sytuacje że dziecko od was może ni chcieć wziąć smoka . one wie że macie cyckę i może wypluwać- u mnie i moich 3 koleżanek tak było. Dla Hani smoka wkładała do buzi moja mama. A nie wiem czy słyszałyście też o tym że żeby dziecko spało spokojniej możecie położyć koło dzidzi pieluszkę tetrową z waszym potem (przetrzeć czystą pieluszką pod piersiami) lub swoją piżamę po nocy , dziecko czuję wasz pot i śpi spokojnej, Tak robiła moja siostra około 2 mieś i faktycznie mała spała bardzo dobrze w dzień Dragonki - fajne fotki a najfajniejszy jest brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×