Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Nie tylko młodsze są wredne. Ta moja jest jest starsza od mojego męża o 4 lata a ode mnie o 11!!! Lublin..Asia mój mąż ma tam chrzestnego i będziemy Go prosić na ślub gdzieś w maju :). Może mi sie z Oliwką pokażesz hehehe :). A może i do Wrocławia pojadę z mężusiem hehehe :). Fajnie by było gdybyśmy mogły sie spotkać wszystkie z dzidziusiami :)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwona jak ja bym miala kontakt z bratowa czy szwagierka to albo bym sie nie zawachala i jej przywalila bo ja raczej z takich ludzi ze sie nie cackam albo nie wiem ale dobrze powiedzialas i nie ustepuj zeby do zgody dazyc nie warto na szczescie ja z moimi nie utrzymuje kontaktu wiec nie mam nawet okazji potrzasnac ta malolata ale tyle co ona klepala ludzia na moj temat to szok w domu super szwagiereczka a za plecami od szmat nazywa a mnie to znajomi mowia i podobno zwracali jej juz uwage ze ma sobie darowac i sie nie odzywac bo nie maja ochoty sluchac jej gadania i wyzywania ale widzicie mnie sie to nie miesci w glowie bo ja w domu mialam zasady i jestem nauczona szacunku czy kogos lubie czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki :-) Dzięki .......wszystkie dzieciaczki są śliczne i kochane.:-) Mam problemy z kompem i nie mogę się dostać na pocztę ze zdjeciami ,nie wiem czemu ,od siebie mogłam wysłać,cały czas mi się zawiesza komp. :-( Dzisiaj przechodzę nawał mleczny,idę szukać kapusty i robić okłady :-( Kurcze ale ból,a nie mam odciągacza pokarmu,próbuję sama ręcznie. Pozdrawiam. Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuska no to nie za ciekawie, ale bądź dobrej myśli, wszystko się w końcu ułoży:) Jej!!!! Ja z taką szwagierką bym nie dała rady trzymać języka za zębami. Nie powiem, u pierwszego męża też było tak, ze miałam spięcie z byłego męża brata żoną i mimo, ze mogła być moja matką to nie dałam się! Kurcze ja bym nie odpuściła takiej małpie! Choćby nie wiem co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze z tego co wiem jak bedziesz odciagac pokarm to organizm odbierze to ze dzidzia tyle potrzebuje i bedzie go produkowac coraz wiecej lepsze te oklady z kapusty i malego dostawiac ja mam tak twardy brzuchol a mala sie rusza i mnie okropnie boli az sie spinam macie juz wszystkie wozki ?? a i mialam pytac ile pampersow macie kupione ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastusia nie ustąpię jej za nic dopóki mnie nie przeprosi, bo to ona jechała cały dzień po mnie..jak tylko mogła i o co tylko mogła. I jeszcze gadała, że dużo żrę..a potem będę płakać, że brzuch mi wisi. Może trochę przegięłam, z tym co jej powiedziałam. Ale ona wcale lepsza nie była i myślę, że nawet mnie bardziej uraziła niż ja ją.. Nie wiem czy faktycznie ma te problemy z zajściem w ciążę ale skoro sie popłakała to chyba coś jest na rzeczy..na razie się nie odzywamy.. Jej mąż ma być chrzestnym Naszej Julii..no zobaczymy.. A co do tej Twojej to jak młodsza od Ciebie to nie masz sie co zastanawiać tylko ustaw ją do pionu, bo dziewucha za wiele sobie pozwala..jakim prawem od szmat Cię wyzywa??? Gówniarze brak wychowania i tyle..w życiu bym nie powiedziała o siostrach mojego męża, że szmatami są nikomu! Mimo, że wredne są itd, ale są starsze ode mnie nie mam prawa rozgadywać głupot. Po za tym nie należę do ludzi, którzy tak robią.. Na forum by sie wygadać owszem nawrzucałabym na nie ile sie da ale nikomu z mojego otoczenia bym tak nie powiedziała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wózek kupuję dopiero po narodzinach Małej, ale mam już upatrzony:) A pieluch mam jedną paczkę (108szt) rozmiar 3-6 kg. Nie kupuję więcej, bo paczka spokojnie wystarczy mi na tydzień, a już rodzice powiedzieli, ze kupią na pewno jeszcze pieluchy (wcześniej kupili kosmetyki z Nivea) i bratowa mojego R też kupi pieluchy zamiast prezentu, bo wszystko mamy:) Chusteczek nawilżonych mamy 12 op., więc na miesiąc powinno wystarczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z Lubina :O tego po drugiej stronie Polski koło Legnicy :O ja mam laktator ręczny i odciągam , ale to jest czasochłonne :O bo ta moja jest uparta i za nic nie chce ciągnąć piersi a pokarmu mam dużo. Na co pomaga kapusta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam już wózek i nawet na poczcie zdjęcia pokazywałam.. A pampersy to kupiłam 1 z huggisa i 2 z Dady..nie wiem jakie i ile będą mi potrzebne kupię po porodzie.. :). Nie chcę by sie zmarnowały np 1..i nie wiem jak córa dadę przyjmie.. Ja już wiele słów krytyki zniosłam od niej i więcej nie zamierzam. Wyczuła chyba kiedyś, że słaba jestem i myślała, ze może sobie na mnie poużywać..ale ja nie dałam już rady..bo te słowa o rozstępach i złapaniu na dziecko zabolały mnie tak mocno, że pękłam... Nuśka dasz radę :). Bedzie dobrze. Florentynko nie pomogę, bo pojęcia nie mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dragoniki a jaki chcesz ten wozek ?/ ja mam pampkow jedna paczke jedynek ta mniejsza i wiem ze rodzice mi kupili jedna wieksza , chusteczek mam chyba 4 op ale na 2 dzieci wiec po wyplacie poluje na promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie mam wózka, planuje kupić dopiero jak mały się urodzi. Po pierwsze dlatego, że mieszkamy w kawalerce i każdy centymetr na wagę złota, a poza tym i tak przez pierwsze 2 tygodnie nigdzie się z małym nie wybieram. Mam dzisiaj bardzo leniwy dzień, jeszcze leże zakopana w kołdrę. Zrobiłam sobie owsiankę na śniadanie- nie wiedziałam, że to takie proste, a było pyszne.. Iwonka nie dziwie ci się, że jesteś wściekła na szwagierkę. Z tego co opisujesz to wszystko co mówiła przesycone było zawiścią i zazdrością. Dobrze, że jej powiedziałaś przynajmniej niech wie, że ma sobie nie pozwalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ale gafa..czytać nie umiem..jedna literka i mi się przekręciło.. Chyba za wcześnie się ucieszyłam, że Was zobaczę ;/ :(. A jak tam malutka? Spi? Nie dokucza mamie? :) Heh :) Może zdasz jakieś głębsze relacje z porodu albo z tego co mała robi? Chyba, że nie masz czasu..;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi dzisiaj przyszedł wózek tylko, że jest cięzki i nie wiem jak sobie poradzę bo mieszkam na 2 piętrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapusta na przepelnione bolace piersi daje ukojenie itp tylko liscie trzeba ponaklówac rozmiar 1 to tylko na poczatek bo rozmiar 2 jest juz od 3 kg wiec lepiej 2 a ida szybko bo maluszek robi 10-12 kupek dziennie jak jest na piersi a o siku nie mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam 12 opakowań, bo raz kupiła mi koleżanka tej szwagierki właśnie (opisywałam też tą sytuację) a drugi raz kupiliśmy z mężem sami ale pampers sensitiv, bo na promocję trafiliśmy..i to było raz 6 opakowań i drugi raz też 6. Wybuchłam bo przesadziła. Mam do niej ogromny żal i jest mi przykro, że tak się zachowała..ja się za specjalnie nie obnosiłam z ciążą bo czułam, że ona ma problem. Ale sama chciała dotykać brzucha..słuchać serca i takie tam..sama chciała obejrzeć łóżeczko i wózek..a jak zaczęła oglądać to się w niej obudziła prawdziwa natura...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastusiaelo...
żal mi Cię było jak mowilas ,ze nie masz co jeść i że mąz taki i owaki, ale Ty wszędzie widzisz zło, zły brat, zła mama, zły tata, zła szwagierka, wszyscy zgotowali biedaczce zły los, nie będzie córka miała wójka, nie bedzie cioci, bo wszyscy be :) śmiechu warta jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonko dobrze zrobilas odgryzajac sie bo z tego co pisalas za wiele powiedziala a teraz juz o niej nie mysl bo tylko nerwy szkodza dzidziusiowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dragoniki mój też ma koła jednakowej wielkości i waży 15 kg..a spotkał się z taką surową oceną szwagierki.. Raczej nowoczesny nie jest ale mi się podoba..duży, funkcjonalny jak dla mnie a męczy mnie na razie jego składanie czy rozkładanie, bo jestem w ciąży i wiele czynności mnie męczy..tak to myślę, że będzie ok. Asiu może na klatce będziesz zostawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się nie myśleć i na prawdę mi ulżyło jak to wszystko z siebie wyrzuciłam..zobaczymy jak się sytuacja rozwinie. Ja jej nie przeprosze bo ona pierwsza przesadziła.. Pomarańczko wynocha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dragoniki fajny mi tez sie podoba i podobno lekkie sa a kolor turkusowy by mi sie podobal mmmm lubie taki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona poprawka ja też mam te pakowane 4+2 x 2 i mama kupiła mi jeszcze 4op. , więc razem 16 op. :) Mam Pampersa 4+2 zielone i 4+2 sensitive, a mama kupiła mi rossmanowskie, ale już koleżanka mówiła, ze sa strasznie suche, wiec zobaczymy:) A te pampersa to pisałam Wam, ze kupiłam po 19.99, bo w jeden dzień carrefour miał taką promocję:) Pieluchy też udało mi sie kupić za 49.99 - op. 108 szt., więc jestem zadowolona;) We Wro co chwila sa promocję na pampersa czy huggisa i powiem Wam, ze jak patrzyłam na cenę Dada to wcale się nie różnią od oryginałów z promocji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastusiaelo...
nie żyje Twoim życiem , bo to nic ciekawego, ale Tobie radzę zacząć od siebie , a nie winić innych o wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja corce kupowalam kartonami pampersy na promocjach a jak zostaly to odsprzedawalam znajomum i wszyscy zadowoleni ale na poczatek nie warto kupowac duzo bo nie wiadomo jak dziecko na dane zareaguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapusta pomaga na nawał mleczny,nalezy kapustę wrzucić na parę minut do zamrazarki, potem wyjąć ,tłuczkiem od kotletów trochę rozbić,wysmarować piersi oliwką i przykładać tę kapute,przed chwilą dzwoniłam do połoznej,powiedziała,że to najlepszy sposób na ból.no i piersi wracają do jako takiej kondycji.potem napiszę czy prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka nie przejmuj się dużo ludzi myli się, i myli te Lubin z Lublin :) Oliwka obudziła się, daje o sobie znać :) idę ją nakarmić później prześle zdjęcie jej wozu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×