Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Hej dziewczyny, posadziłam wczoraj rzeżuchę i pachnie na cały dom. Dragoniki byłam pewna, że z rana nam napiszesz że już jesteś po:) Trzymałam za ciebie kciuki w nocy bo spać nie mogłam to przynajmniej chciałam coś pożytecznego zrobić:) Nie stresujcie sie tak dziewczyny którym termin sie zbliża że jeszcze objawów nie macie. Przecież te terminy nie są dokładne w 100%, a dziecko faktycznie wyjdzie jak mu się zechce. My tez mamy psa i coraz częściej martwię się jak to będzie z dzieckiem i Szajbą. To jest głupi i znerwicowany pies, od samego początku musiałam poświecić wiele godzin na tresurę, żeby jakoś ją opanować, wcześniej gryzła, uciekała i ogólnie była nieprzewidywalna. Mimo zmian dalej dużo szczeka i nie wiem jak dziecko takie kilku dniowe sobie z tym poradzi jak usłyszy taki huk nad uchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie badaly mnie polozne i szyjke i rozwarcie i jak pisalam wczesniej jest na jeden palec tzn jeden przechodzi mam sie seksic i pic olej ale nie bardzo mi to wyjdzie :P i czekam na samoistna akcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Indianka:) Teraz mam plamienie, czyli wczoraj poszedł czop, ale tak naprawdę to o niczym nie świadczy:) Najważniejsze, ze mam skierowanie na 10.04 i w razie co będzie mój R wtedy jeszcze:) Dlatego już mi przeszło, że termin się zbliża;) No tak...czytałam, ale chyba jednak niedospana jestem Nastusia, bo wyleciało mi z głowy, przepraszam:) To już zaczyna się coś dziać:) Zawsze to rozwarcie:) Ja nie mam żadnego zwierzątka, więc nie bardzo wiem jak to jest z dzidzi i zwiarzakiem w domu, mieliśmy dwa szynszyle, ale klatka była tak duża jak łóżeczko Małej, więc musieliśmy wybierać...no i wiadomo, ze trza było oddać zwierzaki:( Rybka ostatnio zdechła i teraz nie ma nic, ale chcielibyśmy pieska, dzieci też bardzo nalegają, wiec jak Maja się urodzi i nie będzie miała po mnie alergii to na pewno jakiegoś przygarniemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Ja rowniez w dwupaku jeszcze jutro wizyta mam nadzieje ze jutro sie cos dowiem ze sie ruszylo:) Co do zwierzat mialam yorka to ktos nam go ukradl niestety a to byl moj prezent urodzinowy;/ Rzadko pisze ale czytam was codziennie:) Teraz jestem chora wiec nie mam na nic ochoty tak naprawde :/ Gratuluje rozpakowanym mamusiom sliczne te wasze dzieciaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................Wiek.....Data porodu...Płeć.....Imię......Który poród...Miejscowość Bajua....................22.........01.04.......M......Fi lip...........1..........Zakopane słoneczko81..............30.........02.04.......K......L ena............?..........Rzeszów Dragoniki................28,........03.04.......K(?)...Ma ja......2..........Wrocław Czuprynaa................22.........04.04.......M......Le on............1..........Radom Bronka w kropki..........32.........04.04.......M......Adrian........ ..1..........Szkocja Hannelka.................26.........05.04.......M......Ka mil........1..........ok.Bydgoszczy M4DZ1A...................28.........06.04.......M......Ad am............1..........Kraków Blanka6..................29.........06.04.......K......Ka rina..........1..........ok.Warszawy suri.......34............7.04.............M............?. ..........slask......... alexiasz.................25.........10.04.......M......Al eksander......1..........Krosno Brinka...................19.........11.04.......K......Ju lia(?)........1..........ok.Suwałk beata.sr.................24.........11.04.......M......Do minik.........1..........Jaworzno buteleczka85.............26.........12.04.......K......?? ?????.........2..........Gliwice Iwonaa19.................19.........12.04.......K......Ju lia...........1..........ok.Radomia Nastusiaelo..............25.........13.04.......k......Mi lena..........2..........śląsk kwietniowka26............25.........14.04.......K......Ol ga............1..........woj.dolnośląskie ani00....................29.........14.04.......M......Ja kub...........1..........Tychy Kiniu ...................30.........14.04.......M......Wiktor..... .....2..........???????? Kafka28..................29.........14.04.......M......Da nielek........1..........Niemcy Kasiek81legnica..........30.........18.04.......K......?? ??????........2..........Legnica agaf.....................26.........18.04.......M......Ku buś...........1..........Reszów Nadia_2012...............35.........19.04.......K......?? ??????........2..........Poznań Magdalenka21...........21...........20.04...M...Wojtuś..........1..............Warszawa różyczka83..........................20.04.......M...... Szymon..........1..........Wrocław martusia_mala............21.........20.04.......M......Ko rnel......................Jelenia Góra uleczka90................21.........21.04.......M......Pi otr...........1..........ok.Bielska Białej Anita1978................33.........22.04.......M......?? ??????........2..........ok.Białegostoku malutkaa28...............28.........22.04.......K......Kl ara...........1..........Gdańsk gwens....................24.........24.04.......K......Zu za............1..........Śląsk kika1603.................35.........25.04.......M......Da wid ..........2..........W-wa Zysiolinka...............25.........26.04.......M..... Wojtuś..........1..........Warszawa Indianka25 ..............25.........28.04.......M..... Maciej..........1..........Wrocław/ Lubin li_la_li.................29.........29.04.......?......?? ????..........2..........Śląsk Karola11.................31.........29.04.......M......Ma teuszek.......1..........USA/Szczecin Sylvia4709..........................30.04.......M......Mi chałek........2..........?????? qwarce....22...21.04?...M...Philipp Kuba...1...Burgdorf MAMUSIE JUŻ ROZPAKOWANE: Nick...........Data porodu....Waga.....Wzrost...Imię dziecka.......Miejscowość IZAMAMA.............29.02......3050g......52.........Jaś ..........(?)..... Asia033...............24.03......3020g......54.......Oliw ka. ...........Lubin kasia_27_słupsk....25.03....3370g......47cm...Kajetan. ... ....Słupsk Krisii.................25.03....3750g......57cm.......... ... .. ............. FlorentynaAnna.....28.03.....3640g.....51cm.....Orest... ..ok. Suwałk Dopisalam sie do tabelki bo nawet mnie nie bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do sexu to ja odpuszczam, jak mój R wrócił w piątek z trasy to trochę zaszaleliśmy i później cały weekend leżałam z bólem brzucha, więc to chyba już nie dla mnie na tym etapie;) Musimy poczekać...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................Wiek.....Data porodu...Płeć.....Imię......Który poród...Miejscowość Bajua....................22.........01.04.......M......Fi lip...........1..........Zakopane słoneczko81..............30.........02.04.......K......L ena............?..........Rzeszów Dragoniki................28,........03.04.......K(?)...Ma ja......2..........Wrocław Czuprynaa................22.........04.04.......M......Le on............1..........Radom Bronka w kropki..........32.........04.04.......M......Adrian........ ..1..........Szkocja Hannelka.................26.........05.04.......M......Ka mil........1..........ok.Bydgoszczy M4DZ1A...................28.........06.04.......M......Ad am............1..........Kraków Blanka6..................29.........06.04.......K......Ka rina..........1..........ok.Warszawy suri.......34............7.04.............M............?. ..........slask......... alexiasz.................25.........10.04.......M......Al eksander......1..........Krosno Brinka...................19.........11.04.......K......Ju lia(?)........1..........ok.Suwałk beata.sr.................24.........11.04.......M......Do minik.........1..........Jaworzno buteleczka85.............26.........12.04.......K......?? ?????.........2..........Gliwice Iwonaa19.................19.........12.04.......K......Ju lia...........1..........ok.Radomia Nastusiaelo..............25.........13.04.......k......Mi lena..........2..........śląsk kwietniowka26............25.........14.04.......K......Ol ga............1..........woj.dolnośląskie ani00....................29.........14.04.......M......Ja kub...........1..........Tychy Kiniu ...................30.........14.04.......M......Wiktor..... .....2..........???????? Kafka28..................29.........14.04.......M......Da nielek........1..........Niemcy Kasiek81legnica..........30.........18.04.......K......?? ??????........2..........Legnica agaf.....................26.........18.04.......M......Ku buś...........1..........Reszów Nadia_2012...............35.........19.04.......K......?? ??????........2..........Poznań Magdalenka21...........21...........20.04...M...Wojtuś.. ........1..............Warszawa różyczka83..........................20.04.......M...... Szymon..........1..........Wrocław martusia_mala............21.........20.04.......M......Ko rnel......................Jelenia Góra uleczka90................21.........21.04.......M......Pi otr...........1..........ok.Bielska Białej Anita1978................33.........22.04.......M......?? ??????........2..........ok.Białegostoku malutkaa28...............28.........22.04.......K......Kl ara...........1..........Gdańsk gwens....................24.........24.04.......K......Zu za............1..........Śląsk kika1603.................35.........25.04.......M......Da wid ..........2..........W-wa Zysiolinka...............25.........26.04.......M..... Wojtuś..........1..........Warszawa Indianka25 ..............25.........28.04.......M..... Maciej..........1..........Wrocław/ Lubin li_la_li.................29.........29.04.......?......?? ????..........2..........Śląsk Karola11.................31.........29.04.......M......Ma teuszek.......1..........USA/Szczecin Sylvia4709..........................30.04.......M......Mi chałek........2..........?????? qwarce....22...21.04?...M...Philipp Kuba...1...Burgdorf Ola_25....25....06.04....K....Lenka.........1.....Strzelce op MAMUSIE JUŻ ROZPAKOWANE: Nick...........Data porodu....Waga.....Wzrost...Imię dziecka.......Miejscowość IZAMAMA.............29.02......3050g......52.........Jaś ..........(?)..... Asia033...............24.03......3020g......54.......Oliw ka. ...........Lubin kasia_27_słupsk....25.03....3370g......47cm...Kajetan. ... ....Słupsk Krisii.................25.03....3750g......57cm.......... ... .. ............. FlorentynaAnna.....28.03.....3640g.....51cm.....Orest... ..ok. Suwałk dopisalam sie do tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kwietniówki:) Byłam dziś na morfologi,na szczęście nie było ludzi więc poszło szybko. eh już zdążyłam się pokłócić z mężem:( juz sama nie wiem czy ja przesadzam czy on pewnych rzeczy nie rozumie:( poszło o pieniądze-ja mam mieć na wszystko a on tylko na swoje wydatki;( płakać mi się chce, ja musze kupić jedzenie,rzeczy dla dziecka,mieć na lekarza i leki(wg męża mój wymysł),swoje kosmetyki,ciuchy itp. a on pracuje dla SIEBIE ;( już nie mam siły i mam masakrycznie dość, teraz święta i oczywiście musze zrobić zakupy bo on potrzebuje mieć kase bog jeden wie na co ;( przepraszam że takie żale wywalam ale nie mam nawet z kim pogadać. A tak na marginesie ma któraś kontakt z Beatka? jak ona sie trzyma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kwietniówki:) Byłam dziś na morfologi,na szczęście nie było ludzi więc poszło szybko. eh już zdążyłam się pokłócić z mężem:( juz sama nie wiem czy ja przesadzam czy on pewnych rzeczy nie rozumie:( poszło o pieniądze-ja mam mieć na wszystko a on tylko na swoje wydatki;( płakać mi się chce, ja musze kupić jedzenie,rzeczy dla dziecka,mieć na lekarza i leki(wg męża mój wymysł),swoje kosmetyki,ciuchy itp. a on pracuje dla SIEBIE ;( już nie mam siły i mam masakrycznie dość, teraz święta i oczywiście musze zrobić zakupy bo on potrzebuje mieć kase bog jeden wie na co ;( przepraszam że takie żale wywalam ale nie mam nawet z kim pogadać. A tak na marginesie ma któraś kontakt z Beatka? jak ona sie trzyma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................Wiek.....Data porodu...Płeć.....Imię......Który poród...Miejscowość Bajua....................22.........01.04.......M......Fi lip...........1..........Zakopane słoneczko81..............30.........02.04.......K......L ena............?..........Rzeszów Dragoniki................28,........03.04.......K(?)...Ma ja......2..........Wrocław Czuprynaa................22.........04.04.......M......Le on............1..........Radom Bronka w kropki..........32.........04.04.......M......Adrian........ ..1..........Szkocja Hannelka.................26.........05.04.......M......Ka mil........1..........ok.Bydgoszczy M4DZ1A...................28.........06.04.......M......Ad am............1..........Kraków Blanka6..................29.........06.04.......K......Ka rina..........1..........ok.Warszawy suri.......34............7.04.............M............?. ..........slask......... alexiasz.................25.........10.04.......M......Al eksander......1..........Krosno Brinka...................19.........11.04.......K......Ju lia(?)........1..........ok.Suwałk beata.sr.................24.........11.04.......M......Do minik.........1..........Jaworzno buteleczka85.............26.........12.04.......K......?? ?????.........2..........Gliwice Iwonaa19.................19.........12.04.......K......Ju lia...........1..........ok.Radomia Nastusiaelo..............25.........13.04.......k......Mi lena..........2..........śląsk kwietniowka26............25.........14.04.......K......Ol ga............1..........woj.dolnośląskie ani00....................29.........14.04.......M......Ja kub...........1..........Tychy Kiniu ...................30.........14.04.......M......Wiktor..... .....2..........???????? Kafka28..................29.........14.04.......M......Da nielek........1..........Niemcy Kasiek81legnica..........30.........18.04.......K......?? ??????........2..........Legnica agaf.....................26.........18.04.......M......Ku buś...........1..........Reszów Nadia_2012...............35.........19.04.......K......?? ??????........2..........Poznań Magdalenka21...........21...........20.04...M...Wojtuś.. ........1..............Warszawa różyczka83..........................20.04.......M...... Szymon..........1..........Wrocław martusia_mala............21.........20.04.......M......Ko rnel......................Jelenia Góra uleczka90................21.........21.04.......M......Pi otr...........1..........ok.Bielska Białej Anita1978................33.........22.04.......M......?? ??????........2..........ok.Białegostoku malutkaa28...............28.........22.04.......K......Kl ara...........1..........Gdańsk gwens....................24.........24.04.......K......Zu za............1..........Śląsk kika1603.................35.........25.04.......M......Da wid ..........2..........W-wa Zysiolinka...............25.........26.04.......M..... Wojtuś..........1..........Warszawa Indianka25 ..............25.........28.04.......M..... Maciej..........1..........Wrocław/ Lubin li_la_li.................29.........29.04.......?......?? ????..........2..........Śląsk Karola11.................31.........29.04.......M......Ma teuszek.......1..........USA/Szczecin Sylvia4709..........................30.04.......M......Mi chałek........2..........?????? qwarce....22...21.04?...M...Philipp Kuba...1...Burgdorf Ola_25....25....06.04....K....Lenka.........1.....Strzelce op MAMUSIE JUŻ ROZPAKOWANE: Nick...........Data porodu....Waga.....Wzrost...Imię dziecka.......Miejscowość IZAMAMA.............29.02......3050g......52.........Jaś ..........(?)..... Asia033...............24.03......3020g......54.......Oliw ka. ...........Lubin kasia_27_słupsk....25.03....3370g......47cm...Kajetan. ... ....Słupsk Krisii.................25.03....3750g......57cm.......... ... .. ............. FlorentynaAnna.....28.03.....3640g.....51cm.....Orest... ..ok. Suwałk dopisalam sie do tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. ciekawi mnie co tam u martusi. wczoraj pisala ze ma regularne skurcze co 10 minut i wybiera sie na spacer. ja przy tak regularnych skurczach to pewnie wybralabym sie ale na porodowke. Wy to sie nic ni boicie. Dragoniki super ze bylas w szpitalu i juz mozesz byc spokjna, taka mila obsluga to tez super dziala na czlowieka. od razu sie mniej tego porodu boimi jak widzimy takich sympatycznych ludzi przy sobie. Natusiaelo to jak juz jest rozwarcie to znaczy ze powoli sie rozkreca :) a ten olej rycynowy to ci polozna kazala pic? Zdrowo to tak hehe? Wiem z eto jedne z babcinych sposobow na skurcze, ale myslalam ze to takie wrozenie z fusów... A co do beaty, ja nie mam z nia kontaktu i nie wiem czy ktos ma. szczerze watpie ze szybko nas odwiedzi, bo w jej sytuacji czytac teraz o zblizajacych sie porodach to musi byc wielki bol. Codziennie pojawia mi sie w myslach ona i jej synus. Przeciez czekala na niego z utesknieniem tak samo jak my, miala gotowe rzeczy, ppojechala na cc z wiara z ejuz niedlugo bedzie miala malego przy sobie.. dziewczyny mi sie to nie miesci w glowie i jak o tym mysle, tak strasznie sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :). Witam nowe, a sumie i stare kwietniówki :). Qwarce, agaf i martusia82 chyba pisałyście na poczatku tego topiku o ile się nie mylę :). Jak widać sporo Nas podczytuje nieujawnionych kwietniówek :). A czyta Nas może m2428m? Albo ma ktoś z nią kontakt? JA dziś chyba oszaleje z tego bólu pleców i brzucha..;/:(:((:(:( Jula czy mogłabyś sie juz wyprowadzić z brzusia mamy? :) Heh ;p Sylvia trzymamy kciuki :* Malutka ja serio skorzystam jak tylko okazja będzie heheheh :). Mam nadzieję, że duży dom masz :). A tak dokładniej to mieszkasz w Gdańsku ale jakoś w centrum czy na obrzeżach? Jak nie chcesz tu opisywać to napisz na poczcie :). Pierwsze_maleństwo na pocztę wysłałam numer telefonu jak chcesz to się odezwij, to pomyslimy co dalej :). Ty też masz 19 lat czy mi się coś pomieszało? Jakby ktoś chciał jeszcze ze mną ponarzekać to czekam na maila albo wiadomość SMS :) heheh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zaczyna się porządne rozpakowywanie!. :) I dobrze, niech ten kwiecień Nam szybciej leci :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Beaty ja też oglądałam jej zdjęcia i zdjęcia łóżeczka..nie mam pojęcia jak ona sie teraz czuje..wróciła ze szpitala do domu a tam wszystko przygotowane czeka..to taka tragedia, że szok.. Nie przypuszczałam, ze którakolwiek z Nas może się na tym etapie podzielić taką okropną wiadomością..Jakoś spokojnie spać nie mogę.. Boję się o mojego maluszka i o maluszka każdej z Was..:( Beatko ściskam Cię mocno, gdy będziesz w stanie to może wrócisz do Nas..mamy nadzieję, że radzisz sobie kochana jakoś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na usta cisnie sie mnostwo pytan. teraz chcialabym iedziec, czy byly jakies podejrzenia, czy moze jakies jej wyniki na cos wskazywaly, jakie badania miala robione, czy czegos nie przeoczono. To juz niczego nie zmieni.... ale czlowiek szuka jakichs wskazowek. Mysle ze teraz strach w nas jest jeszcze wiekszy. Porod jest zagrozeniem zycia kobiety i dziecka, to wiaodmo od lat, ale mamy 21 wiek. przez 9 miesiecy dzidzius sie rozwijal, zyl, kopal i wszystko bylo ok, a nagle nie poradzil sobie tutaj na zewnatrz. nie dalo sie tego wczesniej przewidziec? wdrozyc jakiegos leczenia jeszcze w ciazy? Ja wiem, ze czasami Bóg / los tak zdecyduje... ale jesli to wina czlowieka, zaniedbania lekarzy, nie wiem co bym zrobila... Moze niepotrzebnie szukam wyjasnien, moze robie to dla uspokojenia samej siebie, ze jednak z reszta dzieci jest dobrze i bedzie dobrze nawet po narodiznach... ale.... no brakuje mi slow i tyle.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki tak troszke zmienie temat. moja mama choruje onkologicznie i procz tego ze sie leczy u profesora to jest u nas w okolicy taki pan, ktory leczy ziolami itp. i tak na prawde to on narazie najbardziej jej pomogl. :) najwiecej wykryl itp. facet sie na prawde zna :) no i ja z nia dzis u niego bylam na wizycie i na koniec popatrzyl na mnie. powiem wam ze sie balam zeby mi czegos zlego nie powiedzial :( wzial jedna reke i obejrzal, druga. a potem cos tam jeszcze popatrzyl i powiedzial ze mam sklonnosci do zylakow, i ze jak dwa dni po porodzie beda mnie nogi bolaly to od razu mam isc do lekarza i nawet jak mnie nie bedzie bardzo bolalo to mam wrzeszczec jak mnie bedzie dotykal po nogach (i pokazal dokladnie gdzie). bo mowi ze lekarz moze to zlekcewazyc jak nie pokaze ze mnie boli. powiem wam ze sie troche balam ale ciesze sie ze wiem czego moge oczekiwac. i jeszcze nic za to nie wzial :P hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki tak troszke zmienie temat. moja mama choruje onkologicznie i procz tego ze sie leczy u profesora to jest u nas w okolicy taki pan, ktory leczy ziolami itp. i tak na prawde to on narazie najbardziej jej pomogl. :) najwiecej wykryl itp. facet sie na prawde zna :) no i ja z nia dzis u niego bylam na wizycie i na koniec popatrzyl na mnie. powiem wam ze sie balam zeby mi czegos zlego nie powiedzial :( wzial jedna reke i obejrzal, druga. a potem cos tam jeszcze popatrzyl i powiedzial ze mam sklonnosci do zylakow, i ze jak dwa dni po porodzie beda mnie nogi bolaly to od razu mam isc do lekarza i nawet jak mnie nie bedzie bardzo bolalo to mam wrzeszczec jak mnie bedzie dotykal po nogach (i pokazal dokladnie gdzie). bo mowi ze lekarz moze to zlekcewazyc jak nie pokaze ze mnie boli. powiem wam ze sie troche balam ale ciesze sie ze wiem czego moge oczekiwac. i jeszcze nic za to nie wzial :P hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tacy ludzie, zielarze, znachorzy, częściej stawiaja dobre diagnozy niz prawdziwi lekarze. oni widza co siedzi w człowieku, zauwazają symptomy, patrza na zachowanie, lekarze mam wrażenie czesto wyuczeni z podreczników pewnych regułek na amięć, rozpoznają chorobę, jesli będzie dokładnie taka jak ja gdzies opisano. jeden spercjalista zna sie na jednym i nie wiąże faktów, objawów z róznymi chorobami. Widza tylko to, co ich interesuje, często pomijając najważniejsze rzeczy. Nie kazdy wierzy w ziołolecznictwo, ale ja akurat tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexiasz ja nie bylam jakos dobrze do tego nastawiona ale on ma doslownie rentgen w oczach. on u mojej mamy wykryl wode w plucach, co potem zobaczyl lekarz. powiedzial ze na pecherzu ma plamke wielkosci 20 groszowki i sie potwierdzilo itp. poprostu on widzi co w niej siedzi. dodatkowo zna sie na medycynie skoro tylko popatrzy np na sklad chemioterapii i wie czy dali dobre skladniki czy jakiegos brakuje i nawet konkretnie mowi " szkoda ze nie dali ci jeszcze tego i tego np" . do niego jest strasznie ciezko sie dostac bo on ma niby ograniczone poklady energii tej swojej i przymuje tylko raz w tygodniu i to tez nie zawsze i tylko 5-6 osob np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zysiolinka ja bede rodzila w Miedzylesiu bo mieszkam nie daleko bylam w szpitalu i jestem nastawiona pozytywnie,w pierwszej wersji mialam rodzic w sw.Zofii ale zrezygnowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona odezwę się jak tylko uda mi się zalogować na pocztę bo znowu mi coś wolno chodzi ;/ Tak też mam 19 lat dobrze pamiętasz Też cały czas myśle o Beatce. Taka tragedia, a z tego co pamiętam to był to wyczekiwany maluszek bo pierwszy. Brak słów na to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myśle że chyba pora się dopisać do tej tabelki ;) Nick....................Wiek.....Data porodu...Płeć.....Imię......Który poród...Miejscowość Bajua....................22.........01.04.......M......Fi lip...........1..........Zakopane słoneczko81..............30.........02.04.......K......L ena............?..........Rzeszów Dragoniki................28,........03.04.......K(?)...Ma ja......2..........Wrocław Czuprynaa................22.........04.04.......M......Le on............1..........Radom Bronka w kropki..........32.........04.04.......M......Adrian........ ..1..........Szkocja Hannelka.................26.........05.04.......M......Ka mil........1..........ok.Bydgoszczy M4DZ1A...................28.........06.04.......M......Ad am............1..........Kraków Blanka6..................29.........06.04.......K......Ka rina..........1..........ok.Warszawy suri.......34............7.04.............M............?. ..........slask......... alexiasz.................25.........10.04.......M......Al eksander......1..........Krosno Brinka...................19.........11.04.......K......Ju lia(?)........1..........ok.Suwałk beata.sr.................24.........11.04.......M......Do minik.........1..........Jaworzno buteleczka85.............26.........12.04.......K......?? ?????.........2..........Gliwice Iwonaa19.................19.........12.04.......K......Ju lia...........1..........ok.Radomia Nastusiaelo..............25.........13.04.......k......Mi lena..........2..........śląsk kwietniowka26............25.........14.04.......K......Ol ga............1..........woj.dolnośląskie ani00....................29.........14.04.......M......Ja kub...........1..........Tychy Kiniu ...................30.........14.04.......M......Wiktor..... .....2..........???????? Kafka28..................29.........14.04.......M......Da nielek........1..........Niemcy Kasiek81legnica..........30.........18.04.......K......?? ??????........2..........Legnica agaf.....................26.........18.04.......M......Ku buś...........1..........Reszów Nadia_2012...............35.........19.04.......K......?? ??????........2..........Poznań różyczka83..........................20.04.......M...... Szymon..........1..........Wrocław martusia_mala............21.........20.04.......M......Ko rnel......................Jelenia Góra uleczka90................21.........21.04.......M......Pi otr...........1..........ok.Bielska Białej Anita1978................33.........22.04.......M......?? ??????........2..........ok.Białegostoku malutkaa28...............28.........22.04.......K......Kl ara...........1..........Gdańsk gwens....................24.........24.04.......K......Zu za............1..........Śląsk kika1603.................35.........25.04.......M......Da wid ..........2..........W-wa Zysiolinka...............25.........26.04.......M..... Wojtuś..........1..........Warszawa Indianka25 ..............25.........28.04.......M..... Maciej..........1..........Wrocław/ Lubin li_la_li.................29.........29.04.......?......?? ????..........2..........Śląsk Karola11.................31.........29.04.......M......Ma teuszek.......1..........USA/Szczecin Sylvia4709..........................30.04.......M......Mi chałek........2..........?????? qwarce....22...21.04?...M...Philipp Kuba...1...Burgdorf pierwsze_maleństwo.1925.04K..Julia.1.Bydgoszcz MAMUSIE JUŻ ROZPAKOWANE: Nick...........Data porodu....Waga.....Wzrost...Imię dziecka.......Miejscowość IZAMAMA.............29.02......3050g......52.........Jaś ..........(?)..... Asia033...............24.03......3020g......54.......Oliw ka. ...........Lubin kasia_27_słupsk....25.03....3370g......47cm...Kajetan. ... ....Słupsk Krisii.................25.03....3750g......57cm.......... ... .. ............. FlorentynaAnna.....28.03.....3640g.....51cm.....Orest... ..ok. Suwałk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi ta tabelka wyżej nie wyszła. Nick....................Wiek.....Data porodu...Płeć.....Imię......Który poród...Miejscowość Bajua....................22.........01.04.......M......Fi lip...........1..........Zakopane słoneczko81..............30.........02.04.......K......L ena............?..........Rzeszów Dragoniki................28,........03.04.......K(?)...Ma ja......2..........Wrocław Czuprynaa................22.........04.04.......M......Le on............1..........Radom Bronka w kropki..........32.........04.04.......M......Adrian........ ..1..........Szkocja Hannelka.................26.........05.04.......M......Ka mil........1..........ok.Bydgoszczy M4DZ1A...................28.........06.04.......M......Ad am............1..........Kraków Blanka6..................29.........06.04.......K......Ka rina..........1..........ok.Warszawy suri.......34............7.04.............M............?. ..........slask......... alexiasz.................25.........10.04.......M......Al eksander......1..........Krosno Brinka...................19.........11.04.......K......Ju lia(?)........1..........ok.Suwałk beata.sr.................24.........11.04.......M......Do minik.........1..........Jaworzno buteleczka85.............26.........12.04.......K......?? ?????.........2..........Gliwice Iwonaa19.................19.........12.04.......K......Ju lia...........1..........ok.Radomia Nastusiaelo..............25.........13.04.......k......Mi lena..........2..........śląsk kwietniowka26............25.........14.04.......K......Ol ga............1..........woj.dolnośląskie ani00....................29.........14.04.......M......Ja kub...........1..........Tychy Kiniu ...................30.........14.04.......M......Wiktor..... .....2..........???????? Kafka28..................29.........14.04.......M......Da nielek........1..........Niemcy Kasiek81legnica..........30.........18.04.......K......?? ??????........2..........Legnica agaf.....................26.........18.04.......M......Ku buś...........1..........Reszów Nadia_2012...............35.........19.04.......K......?? ??????........2..........Poznań różyczka83..........................20.04.......M...... Szymon..........1..........Wrocław martusia_mala............21.........20.04.......M......Ko rnel......................Jelenia Góra uleczka90................21.........21.04.......M......Pi otr...........1..........ok.Bielska Białej Anita1978................33.........22.04.......M......?? ??????........2..........ok.Białegostoku malutkaa28...............28.........22.04.......K......Kl ara...........1..........Gdańsk gwens....................24.........24.04.......K......Zu za............1..........Śląsk kika1603.................35.........25.04.......M......Da wid ..........2..........W-wa Zysiolinka...............25.........26.04.......M..... Wojtuś..........1..........Warszawa Indianka25 ..............25.........28.04.......M..... Maciej..........1..........Wrocław/ Lubin li_la_li.................29.........29.04.......?......?? ????..........2..........Śląsk Karola11.................31.........29.04.......M......Ma teuszek.......1..........USA/Szczecin Sylvia4709..........................30.04.......M......Mi chałek........2..........?????? qwarce....22...21.04?...M...Philipp Kuba...1...Burgdorf pierwsze_maleństwo.......19......25.04........K........Julia........1......... Bydgoszcz MAMUSIE JUŻ ROZPAKOWANE: Nick...........Data porodu....Waga.....Wzrost...Imię dziecka.......Miejscowość IZAMAMA.............29.02......3050g......52.........Jaś ..........(?)..... Asia033...............24.03......3020g......54.......Oliw ka. ...........Lubin kasia_27_słupsk....25.03....3370g......47cm...Kajetan. ... ....Słupsk Krisii.................25.03....3750g......57cm.......... ... .. ............. FlorentynaAnna.....28.03.....3640g.....51cm.....Orest... ..ok. Suwałk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×