Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Witam laseczki :*. S.U.R.I i Czuprynaa gratulacje! :*:** alka wysłałam Ci namiar na pocztę :). Słabo sobie spałam, ale martwię się trochę bo mała coś słabo i rzadko sie rusza..nie chcę panikować ale..boję się, ze coś nie tak..:( Dobry pomysł z przypomnieniem sobie o pierwszej pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia legnica na ja tez dzis szoruje i ledwo dycham :P Czupryna super Gratulacje to trzeba Cie dopisac do tabelki zaraz ide zrobic wam te fotki i Sylvka dzis mi nic nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................Wiek.....Data porodu...Płeć.....Imię......Który poród...Miejscowość Bajua....................22.........01.04.......M......Fi lip...........1..........Zakopane słoneczko81..............30.........02.04.......K......L ena............?..........Rzeszów Dragoniki................28,........03.04.......K(?)...Ma ja......2..........Wrocław Bronka w kropki..........32.........04.04.......M......Adrian........ ..1..........Szkocja Hannelka.................26.........05.04.......M......Ka mil........1..........ok.Bydgoszczy M4DZ1A...................28.........06.04.......M......Ad am............1..........Kraków Blanka6..................29.........06.04.......K......Ka rina..........1..........ok.Warszawy alexiasz.................25.........10.04.......M......Al eksander......1..........Krosno Brinka...................19.........11.04.......K......Ju lia(?)........1..........ok.Suwałk buteleczka85.............26.........12.04.......K......?? ?????.........2..........Gliwice Iwonaa19.................19.........12.04.......K......Ju lia...........1..........ok.Radomia Nastusiaelo..............25.........13.04.......k......Mi lena..........2..........śląsk kwietniowka26............25.........14.04.......K......Ol ga............1..........woj.dolnośląskie ani00....................29.........14.04.......M......Ja kub...........1..........Tychy Kiniu ...................30.........14.04.......M......Wiktor..... .....2..........???????? Kafka28..................29.........14.04.......M......Da nielek........1..........Niemcy Kasiek81legnica..........30.........18.04.......K......?? ??????........2..........Legnica agaf.....................26.........18.04.......M......Ku buś...........1..........Reszów martusia 82.........29...........18.04(5.04).....K....Lena........3.. ......Uk Nadia_2012...............35.........19.04.......K......?? ??????........2..........Poznań różyczka83..........................20.04.......M...... Szymon..........1..........Wrocław martusia_mala............21.........20.04.......M......Ko rnel......................Jelenia Góra uleczka90................21.........21.04.......M......Pi otr...........1..........ok.Bielska Białej Anita1978................33.........22.04.......M......?? ??????........2..........ok.Białegostoku malutkaa28...............28.........22.04.......K......Kl ara...........1..........Gdańsk gwens....................24.........24.04.......K......Zu za............1..........Śląsk kika1603.................35.........25.04.......M......Da wid ..........2..........W-wa Zysiolinka...............25.........26.04.......M..... Wojtuś..........1..........Warszawa Indianka25 ..............25.........28.04.......M..... Maciej..........1..........Wrocław/ Lubin li_la_li.................29.........29.04.......?......?? ????..........2..........Śląsk Karola11.................31.........29.04.......M......Ma teuszek.......1..........USA/Szczecin Sylvia4709..........................30.04.......M......Mi chałek........2..........?????? qwarce....22...21.04?...M...Philipp Kuba...1...Burgdorf pierwsze_malenstwo........19........ 25.04........ K........Julia........1........Bydgoszcz MAMUSIE JUŻ ROZPAKOWANE: Nick...........Data porodu....Waga.....Wzrost...Imię dziecka.......Miejscowość IZAMAMA.............29.02......3050g......52.........Jaś ..........(?)..... Asia033...............24.03......3020g......54.......Oliw ka. ...........Lubin kasia_27_słupsk....25.03....3370g......47cm...Kajetan. ... ....Słupsk Krisii.................25.03....3750g......57cm.......... ... .. ............. FlorentynaAnna.....28.03.....3640g.....51cm.....Orest... ..ok. Suwałk beata.sr........24.........30.03.......2800...51cm....... Do minik- Śpij w spokoju Nasz Aniołku: S.U.R.I..............31.03......3550g.........55cm....... ...Jaś......Śląsk Czuprynaa.........2.04.......3760g.........57cm........Leon.......Radom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może rodzi już? Ale ją biedną przytrzymują.. Co za personel w tym szpitalu..znieczulica jakas..tak męczyć kobietę.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czupryna gratulacje! ja właśnie wróciłam od lekarza, powiedział że mała będzie szczupła i wysoka:) Wszystko mam jeszcze pozamykane więc na święta nie urodzę, powiem wam że jakoś mi się lżej zrobiło po tej informacji, bo żyłam w stresie kiedy się zacznie, a teraz mogę sobie odpuścić na kilka dni...;) Chyba też się wezmę za sprzątanie, bo energii mi przybyło po tej wizycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę..ja chyba też pójdę posprzątam..wizytę mam na jutro na 16.15 a myślałam, że obędzie się bez tej wizyty..a tu lipa. Urodze po świętach, pięknie w terminie i wgl :). Julia ma jeszcze równiutki tydzień do terminu hehehe :). Dziewczyny a jak u Was to jest? Osłabły jakoś ruchy maluszków czy u mnie tylko tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastusia ja mam słabość do dzieci w pajacach, śliczne są... Iwona moja mała będzie chyba złośnicą, bo jak chcę żeby się ruszała to ani drgnie, nawet jak ruszam brzuchem i wtedy zaczynam się martwić... A wieczorami jak chcę iść spać albo jak chcę się w dzień odprężyć to jest taka ruchliwa, że mam wrażenie że przez brzuch mi wyjdzie... najgorzej jak prostuje nóżki pod żebra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czupryna gratulacje :) A ja zakupilam wiesiolka i juz lyknelam pierwsza kapsulke. pani w aptece powiedziala, ze to juz w 37 tygodniu mozna zazywac, ze powinno przyspieszyc i ulatwic porod :) ja dzisiaj zaczynam 40 tydzien wiec nie wiem jak to bedzie, ale zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexiasz...
Nie uważasz ze przesadzasz? Babo co Ty robisz????!!!!!! Świrujesz jak nawiedzona jakaś! Dziecko potrzebuje czasu by "dojrzeć", gdy będzie gotowe samo wyjdzie na swiat nie wypychaj Go na sile! Wiem ze bvyscie chcialy juz dzieci na swiecie miec przy sobie ale dajcie im czas by sie prawidlowo rozwinely! Nie popadajcie w jakies skrajnosci bo pozniej bedziecie plakac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastusiaelo bardzo ładne ciuszki! Słodkie! :) Alexiasz a co to jest ten wiesiołek czy jakoś tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można uznać oficjalnie, że pierwszą kwietniową mamą została Czuprynaa :)> A właśnie ciekawe co u Naszej pierwszej mamy IzaMama bo nic się tu do nas nie odzywa..a jej dzidzia ma już miesiąc skończony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olej z wiesiolka tak samo jak herbatka z lisci malin poprawiaja ukrwienie macicy, co pomga w skurczach i rozwarciu. Zazywany na kilka tygodni przed porodem ulatwia cala akcje. porodu nie wywola, ale jak juz sie zacznie, skurcze i rozwarcie beda postepowaly szybciej. pare tygodni temu wspominal o tmy lekarz ale jednym uchem wpuscilam drugim wypuscilam, bo pomyslalam, ze nie bede nic lykac. ale po wczorajszej wizycie, gdzie stwierdzil ze zadnego rozwarcia jeszcz enie ma, stwierdfzilam z emoze troche w tym pomoge. Po pomaranczowej, ktora sie do mine zwraca - ok, moze przesadzam, mas zprawo tak myslec, ale przemyslalam to i jest to moja decyzja. w szkolach rodzenia nawet tego wiesiolka polecaja, wiec mysle z eto zden grzech. poza tym lekarz wczoraj mi wyraznie powiedzial - dziecko jest gotowe do wyjscia, glowka na dfole i bardzo nisko, a ja pozamykana na 4 spusty trzymam go dalej w brzuchu. Obrazowo i prosto nazwal rzeczy po imieniu, a ja sie poczulam tak, jakby to ze mna cos bylo nie tak. Przeciez nawet porody wywolywane po terminie tez sa z jakichs przycyzn. wiem, ja jeszcze mam czas, ale to nie zawsze jest tak, z edziecko wyjdzie kiedy bedzie chcialo. dziekco czasami jest gotowe do wyjscia, a nasz organizm nie jest przygotowany do porodu i trzeba go wywolywac. Ja wiesiolkiem raczej nie wywolam, ale jak cos sie ruszy - to mysle z emoze pojdzie latwiej. chociaz jak to zostawilam na osttanie dni to pewie na nic sie to zda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mnie polozna kazala pic olej rycynowy 2 lyzki z rana ale jeszcze nie kupilam i nie wiem czy to ma sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natusiaelo, mi moja babia moila ze pilo sie olej rycynowy pod koniec ciazy kiedys, takze naturalne sposoby naszych babc sa wciaz aktualne i kto wie czy nie najlepsze. Ale ja ne wiem, czy moglabym to przelknac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...............Wiek.....Data porodu...Płeć.....Imię......Który poród...Miejscowość Bajua........................22.........01.04.......M......Filip...........1..........Zakopane słoneczko81.............30.........02.04.......K......Lena............?..........Rzeszów Dragoniki.................28.........03.04.......K(?)...Maja............2..........Wrocław Bronka w kropki......32.........04.04.......M......Adrian..........1..........Szkocja Hannelka..................26.........05.04.......M......Kamil...........1..........ok.Bydgoszczy M4DZ1A.................28.........06.04.......M......Adam............1..........Kraków Blanka6...................29.........06.04.......K......Karina..........1..........ok.Warszawy alexiasz....................25.........10.04.......M......Aleksander......1..........Krosno Brinka......................19.........11.04.......K......Julia(?)........1..........ok.Suwałk buteleczka85............26.........12.04.......K......???????.........2..........Gliwice Iwonaa19.................19.........12.04.......K......Julia...........1..........ok.Radomia Nastusiaelo...............25.........13.04.......k......Milena..........2..........śląsk kwietniowka26.25.........14.04.......K......Olga............1..........woj.dolnośląskie ani00.........................29.........14.04.......M......Jakub...........1..........Tychy Kiniu.........................30.........14.04.......M......Wiktor..........2..........???????? Kafka28.....................29.........14.04.......M......Danielek........1..........Niemcy Kasiek81legnica.30.........18.04.......K......????????........2..........Legnica agaf.............................26.........18.04.......M......Kubuś...........1..........Reszów martusia 82.................29......18.04(5.04)....K......Lena............3........Uk Nadia_2012................35.........19.04.......K......????????........2..........Poznań różyczka83.............................20.04.......M......Szymon..........1..........Wrocław martusia_mala............21.........20.04.......M......Kornel.....................Jelenia Góra uleczka90...................21.........21.04.......M......Piotr...........1..........ok.Bielska Białej qwarce.......................22.........21.04?......M......Philipp Kuba....1..........Burgdorf Anita1978..................33.........22.04.......M......????????........2..........ok.Białegostoku malutkaa28................28.........22.04.......K......Klara...........1..........Gdańsk gwens.........................24.........24.04.......K......Zuza............1..........Śląsk pierwsze_malenstwo..19........25.04.......K......Julia...........1..........Bydgoszcz kika1603....................35.........25.04.......M......Dawid..........2..........W-wa Zysiolinka..................25.........26.04.......M.....Wojtuś..........1..........Warszawa Indianka25................25.........28.04.......M.....Maciej..........1..........Wrocław/ Lubin li_la_li........................29.........29.04.......?......??????..........2..........Śląsk Karola11....................31.........29.04.......M......Mateuszek.......1..........USA/Szczecin Sylvia4709............................30.04.......M......Michałek........2..........?????? MAMUSIE JUŻ ROZPAKOWANE: Nick...........Data porodu....Waga.....Wzrost...Imię dziecka.......Miejscowość IZAMAMA...........29.02......3050g......52cm.....Jaś..............(?)..... Asia033.................24.03......3020g......54cm.....Oliwka............Lubin kasia_27_słupsk....25.03......3370g......47cm.....Kajetan...........Słupsk Krisii.....................25.03......3750g......57cm.............................. FlorentynaAnna....28.03......3640g......51cm.....Orest.............ok. Suwałk beata.sr..................30.03......2800g......51cm.....Dominik-Śpij w spokoju Nasz Aniołku:* S.U.R.I..................31.03......3550g......55cm.....Jaś...............Śląsk Czuprynaa..............02.04......3760g......57cm.....Leon..............Radom Starałam się ją trochę uporządkować, mam nadzieję, że mi się udało a nie wyszło jak zwykle..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda gadać, ta tabelka jest niepodatna na korzystne zmiany :). Heheheh :). Lecę posprzątać :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mam jeszcze prosbe do pomaranczowej, ktora do mnie pisala. Nawet jesli jest to osoba zazwyczaj udzielajaca sie pod czarnym nickiem - nie musisz sie ukrywac, naprawde nie jestem zla, za to ze ktos ma cos do mnie. mozes zuwazc ze jestem nawiedzona i ze zle robie.. tak samo jak ja moge jednak to robic. po to mysle ze jest to forum, zebysmy sie takimi rzeczami dzielily. oczywiscie stopien grzecznosci tych wypowiedzi juz zalezy od nas :) no chyba z ejest to osoba ktora nic tu nie pisze tylko podczytuje i czasem ma ochote wypalic jakis taki tekst... no to w sumie tez ci wolno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natusiaelo, ale czego sie nie pije? tego oleju rycynowego? bo tu chodzi o to, jak i z wiesiolkiem, to kiedys mi ten lekarz mowil, z enie mozesz pic ani w ciazy zagrozonej ani w takim wczesniejszym etapie. bo jesli mialabys jakies skurcze, to to wspomaga, i beda mocniejsze i wtedy moze przyspieszyc cala akcje. ale jak jestes w okresie okoloprodowym to juz nic ci nie grozi - no tylko poród :) ja do niczego nie namawiam, pisze tylk ojakie informacje posiadam, zeby nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi polozna tez polecala ale ja jakos jedno dziecko urodzilam bez wspomagaczy :P po terminie i teraz tez chyba poczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czupryna gratulację ;) Ja właśnie wróciłam z KTG. Zapis wyszedł prawidłowo i za tydzień na kolejne KTG. Dzisiaj zaczęłam 38 tydzień. Jej jak to szybko leci ;) A najgorsze jest to że oprócz KTG to mnie nawet nie zbadał więc nie wiem czy się robi jakieś rozwarcie czy coś ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natuiaelo a po ilu dnich urodzilas? u mnie po tygodniu od ich terminu, tzn tego z usg wywoluja. chociaz wczesniej myslalam, ze to jest indywidualna sprawa, ze mas zjakies badania i decyduja czy czekac czy wywolywac, no ale wczoraj sie dowiedzialam ze na 7 dzien po terminie daja ci oxytocyne - chyba tak to sie nazywa i to taki staly termin w moim szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to sa czarodzieje :P ale zglosilam sie w dniu terminu ze skierowaniem i odeslali mnei do domu i ze mam przyjsc z a tydzien a ja dzien wczesniej przyjechalam ze skurczami i w 3 godz urodzilam ale tez polozna mnie nafaszerowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Zacznę od serdecznych gratulacji dla nowych mam:)fajnie,że już macie swoje kruszynki przy sobie. Ja też już tupię z niecierpliwoscią i im dłużej czekam tym bardziej się zastanawiam jak to będzie..ech? Co do olejku rycynowego to moja mama go piła jak była ze mną w ciąży a i tak przenosiła mnie długo bo urodziłam się dopiero w 19 dobie po terminie,więc pewnie na każdą działa inaczej. Ja czekam potulnie na termin cięcia no chyba że cos zacznie dziac się wczesniej. Brzuch mi trochę opadł ale może to moja wyobraznia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona dziekuje:) wysłałam na poczte namiary na swoje konto na fb:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×