Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Karolinkaa..w sumie ja zaszłam po 2 cyklu po odstawieniu tabletek i specjalnie się nie zabezpieczaliśmy więc może my takie płodne jesteśmy:P po odstawieniu tabsów był przerywany a potem stwierdziliśmy że chcemy mieć dziecko więc działaliśmy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola11->w tygodniu mam tyle do załatwienia że nie wiem jak ja to ogarnę, a jeszcze chrzest 14.10 o mamooooooo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka->a dziękuję, mam już ubranko dla małej a w 62 to ona już nie wchodzi,ale jeszcze raz dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie postanowilam nauke zasypiania samodzielnego w dzien w lozeczku odlozyc na pozniej, bo wiecej w tym placzu i przykrosci dla nas niz pozytku, moze za miesiac znow sprobuje ja bedzie bardziej rozumna, a zreszta czytalam ze to powinno sie robic wtedy jak dziecko juz przesypia noc a mojej jeszcze daleko do tego zreszta-ja lubia spac z nia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tygodniu to masakra, wstaje przed 5, szykuje sie, malego do opiekunki, do pracy na 7. Do 3. Pozniej odebrac malego. Jade do domu, wjerzdzam do garazu I Nawet nic z samochodu do domu nie wnosze tylko biore malego na spacer. Chidzimy do kapieli. Pozniej kapiel, kermienie I usypianie. Maly idzie spac a ja piore jego rzeczy I szykuje na nastepny dzien :) I Tak w kolko. Caly tydzien jestem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale I Tak jest super :) jak patrze na te moje sliczne oczka rano co sie do mnie smieja :) jak maly idzie spac to jeszcze Potrafie Dom wysprzatac (3 lazienki) Gora I dol Bo mi Szkoda sprzatac jak on nie spi, wole z nim czas spedzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babka2012
haha- skoro jesteśmy takie żałosne to po co nas czytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam oj tam ponaranczko!!! Moze I Ty kiedys zostaniesz nasza ulubienica:) jak widac Mozna :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczowa jest zazdrosna ale fakt, że szybko z nienawiść zmieniła się w uwielbienie? jakoś tego nie czuje tak jak wy- może jestem bardziej ostrożna Kurczę, przez ta chorobę musiałam zrezygnować z rehabilitacji którą mieliśmy mieć dzisiaj na nfz a ze babka ma terminy zapchane to zdecydowałam się na za tydzień prywatnie i juz o 100zl lżejszy portfel :/ eh, a nam się nie przelewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babka2012
Indianka- a na co rehabilitujesz maluszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babka2012
Hej. właśnie skończyła oglądać mój ulubiony serial i wskoczyłam na chwilkę. Indianka- i jak wyszedł chleb? a ty się na rehabilitacje zapisujesz z wizyty na wizytę czy na dłuższy czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola - a od kiedy twój Mati bawi się w tym skoczku ze zdjęć? Ja chciała bym coś takiego kupić na gwiazdkę dla małego . Fajne to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On juz od jakiegos miediaca. Na poczatku nie siedzial dlugo Bo nie za bardzo umiak sie bawic tymi zabawkami ale ostatnio polubil I dlugo siedzi. I umie wlacz tv melodyjki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam, jakby ktora teraz zaszla w ciaze drugi raz to tylko oznacza, ze jest blogoslawiona ;) Nie ma co sie przejmowac. Bedzie co ma byc. Ze wszystkim mozna sie uporac, ale moim zdaniem musialabys miec duuuuuuuzo szczescia, zeby akurat utrafic w ten dzien, wiec glowa do gory. Wspolczuje kobietom, ktore sa same. Do czwartego miesiaca bylam prawie ciagle sama z malenstwem. Musze przyznac, ze opieka poszla mi dosc latwo, ale dopiero jak maz dolaczyl i zaczal pomagac ,odczulam jaka bylam zmeczona. Oklaski dla tych, ktore same sa na codzien! Milej nocki zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×