Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Poramaczko, bo pisze z telefonu, i juz wiele razy przepraszalam ze to, i chyba jest to zroumiale. Jak jestes taka dobrze zorientowana to mi pokaz kiedy ja sie na cipulke obrazilam??? Daleko mi do tego wierz mi :P Zegnam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poramaczko, bo pisze z telefonu, i juz wiele razy przepraszalam ze to, i chyba jest to zroumiale. Jak jestes taka dobrze zorientowana to mi pokaz kiedy ja sie na cipulke obrazilam??? Daleko mi do tego wierz mi :P Zegnam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie, nie kapują
one myślą, że takie z nich szerloki "jedna z nas i się wysypała" a ta karola całe dochodzenie, jakas kretynka, co nie ma nic innego do roboty Jakie teorie" chcą rozwalić nasze forum" Ta jasne wszystkie kabloidy interesują sie waszym forum, a my zazdrościmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczo jeśli nie masz czasu pisać na forum to nie pisz:) Sama sobie przeczysz :) My jakoś bez ciebie przeżyjemy. Wróciłam od lekarza mały śpi przy cycu. Taki biedny jest, ciągle się budzi przez ten katar. Karolino2 Jestem psychologiem klinicznym, robię specjalizacje psychoterapii i raczej planuje pracować z młodzieżą i dorosłymi, ale 2 lata prowadziłam terapie dzieci z adhd i trochę znam psychologie rozwojową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie popadłam w uwielbienie tekstów ani Pomarańczówki , ani Karoliny. Obie mają swój styl, które czasami nie są adekwatne do sytuacji, więc nie będę bronić lub oskarżać żadnej z nich. Wolę ten czas poświęcić synkowi. Wrócę jak będzie już milej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkajaśka
hej dziewczyny,toja IZAMAMA dawno mnie tu nie było i nie moge sie zalogowac.u nas Jasio ma prawie 8 miesięcy.4 zębale i siedzi sam.Jak czytam o waszych dzidziolcach to przypomina mi się czas kiedy Jasio miał 5-6 miesięcy i też miał problemy ze spaniem,sr.....aniem(za przeproszeniem),ząbkowaniem brrr..współczuję i pozdrawiam.p.s.odnośnie okresu to ja miałam w czerwcu i lipcu,pózniej 2 miechy NIC,i dopiero wczoraj dostałam.Oj miałam ja stresa,widac niepotrzebie.Więc dziewczyny głowa do góry,będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) nie nadazam za wami :) probowalam was dzis nadrobic ... :) nie nadazam za tym kto to jest "baba" i ta "milena" :) ale moze wyjasni sie to w kolejnych rozmowach :P probowalam dzis z piotrusiem samodzielnego zasypiania, tyle ze nie wyszlam z pokoju a bylam przy lozeczku.. wrzasku "troszke" bylo ale byl juz na tyle wykonczony ze jego usypianie zajelo mi "tylko" godzine :P ale jestem z siebie dumna ze mi sie udalo :) chociaz bylam bliska poddania sie :P zobaczymy jak jutro pojdzie..... karolinka a gdzie to czytalas ? tzn ze dziecko mozna tego uczyc dopiero jak noc przespia? bo ja nic takiego nie przeczytalam nigdzie...hmmm martusia zrob sobie test i po sprawie :) trzeba stawiac zyciu czola:) ale bedzie wszystko dobrze nic sie nie martw :) ja to mialam okres (chyba to byl okres, bo slyszalam ze moze to tez byc oczyszczanie sie po porodzie) 13-17 czerwca i od tamtej pory nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, mam nadzieję że się nie obrazicie, wysłałam na pocztę podana przez Czuprynę zdjęcia mojej Leny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu to wyczytałam Kiedy nadchodzi ten czas? Podczas pierwszych miesięcy życia dziecko miewa bezdech co jakiś czas podczas snu przestaje na kilka chwil oddychać. Najczęściej występuje on u maluchów, które urodziły się z problemami (przyduszenie podczas porodu, niedotlenienie). Na niebezpieczeństwo wystąpienia bezdechu nie ma skutecznej metody czy jakiegoś lekarstwa. Dlatego te pierwsze trzy miesiące życia maluszek rzeczywiście może (a nawet powinien) spędzić w łóżku rodziców. Później warto kupić specjalny aparat monitorujący oddech wydaje on dźwięki, kiedy u dziecka pojawia się bezdech. Kiedy nasz maluch zacznie już bez problemu przesypiać pięć, sześć godzin bez przerwy, możemy spokojnie rozpocząć naukę samodzielnego zasypiania. Zgodnie z uśrednionymi danymi noworodki przesypiają 16,5 godziny na dobę, dzieci trzymiesięczne 15,5 godziny, a sześciomiesięczne 14,5 godziny. W praktyce rzadko się to sprawdza, bo każdy maluch ma własny zegar biologiczny i różne potrzeby. Ważne jest jednak to, że czas snu dziecka stopniowo skraca się, natomiast wydłuża się nieprzerwany sen nocny (w trzecim miesiącu życia większość niemowląt przesypia już całą noc). Kiedy więc nasz maluch zacznie już bez problemu przesypiać pięć, sześć godzin bez przerwy, możemy spokojnie rozpocząć naukę samodzielnego zasypiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafka nikt nie kaze ci popadac w uwielbienie i wiecie co dziewczyny mi juz sie znudzilo wyciaganie brudow, bylo jak bylo ale jeszcze raz napisze ze to wszystko bylo przez pomaranczową ktora sie do mnie o wszystko przyczepiala a ja nie pozostawalam dluzna! kiedys nawet napisala ze takie kobiety jak ja nie powinny miec dzieci i ze jakby mnie spotkala to by mnie najchetniej zabila bo tak mnie nie lubi i ze pewnie jestem brzydka, gruba, bezzebna i zakompleksiona-ale jak widac nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny widac moja Zosia reaguje wysypka na wszystkie nowe-stale pokarmy jakie jej podaje i z jutrzejszej sesji nici...;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzies wyczytalam ze dziecko moze reagiwac wysypka I to w ale nie oznacza uczulenia. A jaka Mialas miec sesje? My idziemy do tej dziewczyny unjtirej bylismy jak maly mial tydzien I roving zdjecia na pol roczku. Tylko maly musi dobre siedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mielismy miec jutro zdjecia na okladke do miesiecznika dziecko,a a tu taka dupa! nie wiadomo czy by sie zakwalifikowala ale zawsze bylaby jakas pamiatka w formie ladnych zdjec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie położyłam Nadię spać "przy cycu" ryczała w niebogłosy :( bidula była tam zmęczona. Nie spała od godziny 12 :( Ja musiałam zaliczyć ortopedę z Frankiem i trochę nam zeszło w kolejkach, korkach itp a mała pod opieką teściowej nie zasnęła a później jak wróciłam to już Franek nie dał jej spać. Nic nie pomagała tylko cyc na uspokojenie i zaśnięcie dał radę. Tak to czasami jest. A witam ponownie Asia i Izamama :) Jednym słowem trzeba olać pomarańczowe, które nie piszą na temat tylko dowalają forumowiczkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka a masz Jakis kremik do twarzy? Mojemu Tak czasem wychodzi ale jak posmaruje jest ok. U na jest Aquaphor czy cos takie go. Bardzo Dobry. Ja man tez mustele, smaruje na noc a rano nie na sladu. Ale u nas to chyba od sliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki. Karolinka->szkoda, bo zdjęcia na pewno by były fajną pamiątką. Moja nie miała i tfu tfu nie ma alergii jak na razie na żadne nowe rzeczy. Pomarańcze trzeba olać. Iza mama->Twój maluszek to już kawaler normalnie;) A moja śpi, zasnęła chociaż dzisiaj miała dużo wrażeń. Przyszła koleżanka do zrobienia makijażu, mała była podekscytowana obserwowała w leżaczku co robię, a potem tak się rozbawiła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola mam tez Mustela stelatopia do mycia i smarowania ale w takich sytuacjach to nie pomaga-swedzi ja strasznie i spac przez to nie moze po co ja jej dawalam tego ziemniaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka ja tez mialam at wersje musteli na poczatku bovwydawalo mi sie ze taka dermatologiczna bedzie lepsza I powiem ci ze zwykle mustela ya bialo niebueska jest lepsza. Ja uzywam tylko Tego a to o CYM piszsesz Lezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wczoraj po tym ziemniaku tez ja wieczorem bolal brzuszek-boziu moja malenstwo jest bardzo wrazliwe co ja jej bede dawala do jedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja je wszystko i nic jej nie jest na szczęście. No i kupki się unormowały - może się chwalę;) ale cieszę się no tylko to oczko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×