Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Hej Dziewczyny! Jak po Świętach?my jutro z Klarką wracamy nad morze do domu. Bardzo szybko minął mi ten miesiąc u rodziców.. Bronka->masz przystojnego syneczka:)bedzie łamał niewieście serca to pewne:) Kasiek81->w sumie to nie myslałam jeszcze o zabezpieczeniach na łóżeczko, ale u nas Klara też podskakuje i nie wygląda to fajnie, bo chwila moment i może ząbka..hmm..muszę poszukać czy coś takiego jest na poręcz łóżeczka. Karolinka->Klara u moich rodziców śpi bardzo dobrze aż nie mogę się nadziwić. teraz robi sobie w dzień dwie drzemki po 1,5 h. i jest grzeczniutka. Śpi w swoim łóżeczku i mam nadzieję że tak już jej zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) chciałam wam zlozyc zyczonka wesołych i spokojnych ale nie miałam dostępu do neta :D wiec za wczasu zloze wam SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU :) żeby dzieciaczki wam zdrowo rosly i były grzeczne :D i to samo dotyczy facetow :) wszystkiego czego pragniecie :) żeby się wam spelnilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha. miałam zapytać :) zaczelam dawac MM Piotrusiowi na noc. ale pierwsze daje piers, wiec nie zawsze mi wypije MM. czasem wypije tylko 1/4. nie wiecie ile potem takie mleko może lezec w podgrzewaczu ? a może od razu wylac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uleczko ja zawsze od razu wylewam mleko, skoro twoje malenstwo nie wypija wszystkiego to narazie rob mniej-ja tak robilam rob o 30ml wiecej niz to co wypija, po co tyle wylewac... magdalenko moja miala na buzce szyjce, i zgieciach, przewaznie szorstkie takie pod kolankami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maly dostal straszna alergie na cos cala buzke ma w czerwonych krostkach do tego dostal jeszcze na ramionac i calych rekach,lekarka kazala mi wszystko odstawic i tylko mleko dawac dopoki nie zniknie a potem dawac po trochu wszystkiego i patrzec jak reaguje,do tego przed samymi swietami dostal zapalenia oskrzeli ale na szczescie juz wyleczylismy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka moj maly mial tak jaknipisujesz na zgieciach itp I lekarka zdiagnozowala atopowe zapalenie skory. Na szczescie juz zniknelo. U nas to bylo spowodowane upalami, Bo wtedy sie nasilalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinkoo dzięki za odp. wlasnie tak myslalam. mam problem w tym ze on się często budzi np. po 20 minutach i tak jaky znowu chciał dlatego zastanawiam się czy by chwilke moglo polezec. kiedyś slyszalam ze 2 godzinki może lezec ale to było na temat odciągniętego mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze moze polezec 2h i nic sie nie stanie , ja czasami tez podaje jak sie obudzi to czego nie wypila przed drzemka, ale to w dzien jak zacznie wypijac wiecej mm to zacznie dluzej spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj znaleźliśmy pierwszy ząbek - prawa dolna jedynka:) Hanka jednak nadal maudna:/ padam totalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.u mojego małego też jest uczulenie na buźce- całe policzki ma szorstkie i czerwone, jakby skórka schodziła. i w sumie nawet nie wiem od czego , bo nic nowego nie wprowadzałam. chyba to ma od pietruszki bo dodałam do zupki, i nic nie schodzi a codziennie smaruje maścią i odstawiłam pietruszkę w następnym tyg idę do lekarza , zobaczymy co powie. dziewczyny a jakie są wasze plany na sylwka? u nas jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej jest tu ktoo??;) My już w Gdańsku. Klarka w podróży zauroczyła wszystkich, była niewiarygodnie grzeczna, spała dwa razy, u nas okres marudzenia minął ale kto wie...jeszcze duużo ząbków przed nami bo dopiero 1 wszy jej wyszedł;) My na sylwka w domku, przyjdą do nas znajomi i będziemy świętować. Alergii u nas brak. Obecnie małą śpi już w łóżeczku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Dziękuję, że jesteście!!!!! Juz od dawna nie wchodziłam na forum bo czasu ciągle mi brakuje. Wolne chwile staram sie wykorzystywać na naukę. Jednak ostatnio mam kryzys z małym. zaczęłam juz nawet zastanawiać sie czy z nim wszystko dobrze. Ostatnio cały czas plącze chce na ręce nie potrafi zając sie sobą i a karmienie mm to koszmar. Informacje jakie znalazłam na necie przyprawiły mnie o ból głowy, mozliwe przyczyny rożne choroby BOŻE! Weszłam na forum i widzę, że w tym okresie rozwojowym zachowanie mojego dziecka nie odbiega od zachowania reszty szkrabów. Może opiszę co u nas słychać. maciek waży już 9,5 kg ma 72 cm jest tłuściutkim dzieckiem, ma już dwa dolne ząbki a w weekend przebiły mu się dwie jedynki na górze które idą jednocześnie . Strasznie przy tym cierpi prawie całe święta przepłakał i był na lekach przeciwbólowych. Nie wiem już sama czy to przez ząbki czy przez lenistwo i wymuszanie ale ostatnio nić ale to nic nie mogę bez niego zrobić ciągle chce byc na rękach albo u mnie albo u męża płacze piszczy jak tylko go odłożę i niczym nie da się go uspokoić zabawić jedyne ponowne wzięcie na ręce działa. Do tego martwiłam sie ze jeszcze sam nie siada i nie raczkuje do przodu. Posadzony siedzi pięknie, nie kiwa sie , potrafi z tej pozycji przejść w pozycje leżąca na brzuszek. Jednak szybko sie denerwuje ze nie sięga do zabawek i płacze piszczy robi to strasznie strasznie głośno. Kiedy uda nam sie dotrwać do nocy i przychodzi pora spania ok 20 zaczynają sie prawdziwe cyrki, albo zasypia na 20 minut i budzi sie i nie chce spać do 24, lub w ogóle nie zasypia i płacze godzinę położone drze sie i wygina jak by cos go bolało lub jak by prześcieradło go parzyło. To jest jakiś koszmar, mam nadzieje że za jakiś czas będzie łatwiej bo już od dawna brakuje mi sił żeby to wszystko ogarnąć, a od jakiegoś czasu jestem na krawędzi wyczerpania. Ciągle się zastanawiam gdzie popełniłam błąd i czy z małym wszystko jest dobrze Sorki,że tak sie rozpisałam, bardzo tego potrzebowałam. Cieszę sie ze jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam:) Najlepszego dla Was i maluszków!ciekawe jaki będzie 2013, czy też taki ciekawy jak 2012 przynajmniej dla mnie;) Indianko kochana!Twój Szkrab na pewno nie odbiega zachowaniem od naszych dzieciaczków. Na moim przykładzie mogę Ci powiedzieć że Klara już teraz się uspokoiła,ale był czas że była bardzo, bardzo marudna a ja płakałam z bezsilności. Jak wyszedł jej ząbek wszystko wróciło do normy, będzie dobrze. Acha!i nie czytaj w takich sytuacjach neta bo to najgorsze co można zrobić;)Moja też płakała jak ją sadzałam żeby się sama zajęła ale to minie wierz mi, głowa do góry:) JAkie plany na sylwka?my ze znajomymi u nas planujemy przyjdzie parę osób. ok kończę chwilowo bo mi mała wywędrowała z pokoju:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU :):) My spędzamy ten wieczór sami w domu, pierwszy raz od 6 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Wszystkiego naj w nowym roku! Moja mała też nie raczkuje i nie lubi leżeć na brzuszku, też tak wrzeszczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! ja dzisiaj siedze w domu z rodzinka a maz do pracy idzie na noc,nawet gdyby nie pracowal i tam bysmy niugdzie nie poszli...no bo jak indianko ja tez miewam takie dni ze najchetniej ucieklabym do lasu i wyla ze zlosci gdyby nie to ze mam duzo pomocy dom zarosl by brudem i ja chyba tez , bo poranna toaleta to juz nie lada wyczym - ale u nas to dlatego ze mala raczkuje, i wspina, sie staje i boje sie zeby sobie cos nie zrobila tez jej ida gorne zabki i tez jej daje na noc ibum bo wtedy lepiej spi jest bardzo absorbujacym dzieckiem jak ktos ma dziecko co tylko je, robi kupe, i bawi sie 2h sznurowka nigdy nie zrozumie co to znaczy miesc malego terroryste w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka, takiego dzuecka co opisujesz to nikt nie ma :p No niestety z dzueckiem tak to juz jest. Moj maly newet do toalety ze mna idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola- bywają takie dzieci co opisuje Karolinka. mojej koleżanki córeczka do roku czasu to istny aniołek. Sam tato te córeczki mówił że słyszał tylko jak dziecko płakało to podczas szczepienia jednego. Ja też nigdy nie słyszałam żeby płakała czy marudziła, noce przesypiała całe, żadnego marudzenia przy ząbkach, potrafiła cały dzień bawić sie sama. Ale ponoć tatuś małej taki był w dzieciństwie , ale pózniej nadrobił zaległości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitko, jakos ciezko mi uwierzyc :p no ale moze. A co Ty Robisz na forum? U nas dopiero 13-ta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola- jak ja kiedyś jej się spytałam czy odsypiała nocy jak mała była niemowlakiem , to ona mi powiedziała że jej mała może wstała w nocy z 4 razy :) I takie dzieci bywają, ale nam się nie trafiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak tam dziewczyny w 2013??? Klara spi od godziny 19.30, fajerwerki ją nie obudziły jestem w szoku że śpi i nic ją nie budzi. Znajomi poszli, siedzimy z P przy winku:)oby ten 2013 był udany chociaż powiem Wam że miniony rok był najlepszy w moim życiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×