Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Ja jadłam ogórkową i nic się nie działo, w ogóle położna mi mówiła bym jadła normalnie to co jadłam wcześniej, tylko mam uważać na wzdymające potrawy i czekoladę ( chodzi o zaparcia u maluszka). Jadłam nawet bigos i też nic się dzidzi nie działo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anii00 kurcze bigos nieźle. Ja na weekend zrobię tą ogórkową :) dzięki za odpowiedź. Niby wiem, że powinno się jeść wszystko i dopiero w razie uczulenia zrezygnować ale jakoś się boję małej zaszkodzić, aby się nie męczyła. Basia to jest nr tel do dr Hryńków od USG bioderek - 605246251. Byłam wczoraj 80 zł za wizytę i bardzo sympatyczny lekarz. W poniedziałek zadzwoniłam a we wtorek mnie przyjał,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mojemu wyskoczyła wysypka, pediatra kazała odstawić mleko, produkty mleczne, orzechy i czekoladę. Nie jadłam ich 2 tygodnie, wysypka znikła. Ale od tego weekendu spróbowałam i jadłam ser żółty, sernik, no i do dziś piję kawkę z mlekiem, jadłam nawet loda z czekoladą i jakoś nic nowego mu się nie pojawiło na buźce, więc myślę że to nie od mojego jedzenia miał tą wysypkę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co opisujecie czerwonawe krostki z białymi czubkami mój mały już przerabiał, był to trądzik niemowlęcy i minął sam po ok 2,5 tygodniach. Przemywałam go tylko wacikami z przegotowaną letnią wodą jak kazała mi położna podobno nie powinno siętego niczym smarować zwłaszcza tłustym bo może być więcej krostek. Jeśli nie macie pewności to poobserwujcie wasze maluchy trądzik jest bardziej widoczny , zaogniony gdy dziecku jest cieplej np gdy jje, robi się prawie niewidoczny gdy jest chłodniej np na spacerze. Poza tym wysypuje głównie na twarzy czasem też przechodzi na tors i ramiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anni00 - lekarze w Polsce zbyt pochopnie wystawiają diagnoze o skazie białkowej i uczuleniach. Tak samo jak z dietą kobiet karmiących to jest paranoja. Jestem w UK i nikt mi nic nie mówiła, ze mam coś jeść albo nie. Jak spytałam położną o dietę to spytała się czy ja lub mąż jesteśmy alergikami bo jak nie to mam się poprostu zdrowo odrzywiać nie pić alkoholu i nie palić jeść dużo owoców i ważyw jak spytałam jakich to powiedziała, że wszystkie. Co do tych krostek na tważy to powiedziała, że to od hormonów i przejdzie samo no i przeszło z dnia na dzien pewnego ranka mały obudził sie z głaciutką bużką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bronko w kropki moja mala ma dokladnie takie jak opisujesz, na policzkach i brodzie i wlasnie od wczoraj przemywam przegotowana woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo to ja i tak uważam na niektóre potrawy. Nie jjem wzdymających, miodu, orzechów, truskawek. Czekolady jako takiej to nie ale lody czekoladowe albo z polewą owszem i małemu nic nie było. Jeszcze nie jadłam zupy ogórkowej ani szczawiowej ale to chyba dlatego, że ogórki kwaszone i szczaw mogę kupić tylko w sklepie polskim a nie mam go w pobliżu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbhsfubvuboi
a ty karolinka nie masz zadnej dumy i pokory? nikt z tobą i tak nie będzie pisał więc spadaj stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina- w zasadzie to ja nic do ciebie nie mam ale osoba czy osoby piszące na pomarańczowo mają trochę racji. Nie jestem wrażliwa i słowa cipka czy takie tam mnie nie ruszają ale podobno niezle nas obsmarowałaś na majówkach, wiec chyba przynajmniej jakieś słowo przepraszam zamiast buhaha by się przydało, bo w ten sposób to naprawde nikt z Tobą nie będzie rozmawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bronko nikogo przepraszac nie mam zamiaru, a co do obsmarowania to napisalam prawde co o niektorych z was... kto pisal na pomaranczowo albo irytowal sie slowem cipka wie kogo sie te slowa tyczyly nie bylo to o wszystkich tylko o poszczegolnych osobach ''cnotkach niewydymkach co nie slyszaly slowa cipka" ciekawe jak urodzily... tez sie wstydzily....?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbhbybyuv
no to strzałka na drogę karolinko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttytytytytyt
jak karolinka rodziłaś naturalnie czy cesarka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni pamietam hasła
karolinka miałaś nacinaną cipke przy porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny może mnie zrypiecie ale starczy już tych pomarańczy bo sie nie miło tu robi ,jeśli nie chcecie nie rozmawiajcie z Karoliną ale takie wypisywanie jest nie smaczne ,lepiej sobie pomagać , wspomagać lubie tu zaglądać bo mój synuś tez jest z kwietnia . Pozdrawiam wszystkie dziewczyny ,nie dajcie się ponieść złym emocjom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robi mi się smutno, że któraś z nas jest taką hipokrytką, że nie umie napisać co naprawdę myśli pod swoim nikiem. Strzelamy, kto jest tak dwuulicowy?, że z jednymi pisze ładnie i pięknie, a jak się znów pojawiła karolina to potrafi tak się zwracać do koleżanki, czy po prostu drugiej osoby? To się robi niesmaczne i proszę przestańcie już! Skupmy się na maleństwach! i POMAGAJMY sobie nawzajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia ma racje już starczy. Jesli ktoś ma pretensje do Karoliny to niech z nią nie rozmawia po co mieszać do tego dziecko przecież ono nie jest niczemu winne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to przykre ze ktoras z was ma takie podejscie i boi sie napisac pod czarnym nikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinkoo
nie rozpaczaj, przykra jestes ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozpaczam- nie mam ku temu powodow ty glupia kurwo a za to co napisalas na moje dziecko zycze ci zebys gryzla ziemie szmatlawcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie niemiło się tu robi...:( Przykro czytać, że ktoś kto nam doradza potrafi być zarazem tak złośliwy...:/ Co do trądziku niemowlęcego tojak pisałam wczesniej polecam krem emolium. Moja mała miała całą buźkę zasypaną a jak zaczęłam stosować ten krem, po trzech dniach nie było śladu... Dziewczyny tak się zastanawiam jak poznać że dziecko ma biegunkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że tu się dzieje!!! Było miło aż tu nagle... Dziewczyny nie warto naprawdę :) Mam pytanie do którego tyg. powinno się zrobić USG bioderek? Mamy które karmią mm jakich butelek używacie?? Pozdrawiam :) Wrzućcie na luz bo niektóre osoby nie są warte waszych nerw:) Trzeba się cieszyć i się uśmiechać bo Wasze maleństwa wszystko czują!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×