Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Martusia mała-ja bebiko odstawiłam w ogóle.Spróbuj te bebiko tylko nie od razu pełną miarkę. Dzisiaj próbowałam znowu zaszczepić dziecko....nie udało się -lekarz mnie olał czekałam 1 godz.40 min z małym na rękach-rozebranym wstępnie i nic...wkurzyłam się tak,ze aż się poryczałam ,potem ubrałam dziecko i wyszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dziewczyny moja Maja miała bebilon, bebilon HA iw końcu bebilon pepti podawany w szpitalu i non stop leciała na odgazowywaniu i espumisanie, jak wróciłyśmy do domu to jak ręką odjął, nawet bigos jadłam i kalafior i nic się nie dzieje:) Pediatrzy w szpitalu ostrzegali też że na niektóre dzieci źle działają herbatki z kopru i rumianku, wbrew pozorom tez mogą wywoływac kolki! U mnie przygotowania do Komunii pełną parą, to już w niedzielę:) Śliczne macie dziciaczki:) Rosną Smyki Nasze:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Trochę mnie tu nie było, ale postaram się nadrobić to co mi się uda:) Anitko-->podpisuję się pod tym co Dziewczyny wcześniej napisały. Czaruś na pewno jest uroczym dzieckiem i potrzebuje dużo miłości którą od was dostanie, tego jestem pewna!! Co do chusty->nosiłam się z zamiarem chustonoszenia ale na razie mi przeszło. Nie wiem, może z czasem zakupię jakąś chustę na próbę. Jeżeli chodzi o trądzik niemowlęcy to u nas tfu tfu nie ma z tym problemu. Tylko ja ostatnio zeschizowałam się bo wydaje mi się że mała ma pleśniawki!jak się to objawia??oprócz białego nalotu na języku?bo ona ma taki nalot, ale to bardziej po mleku..sama nie wiem:/ Piszecie o mleku. U mnie niestety walka o laktację zakończyła się niepowodzeniem. Aktualnie nie mam w piersiach już w ogóle mleka:(Karmię sztucznym bebilonem comfort i mała bardzo dobrze na nie reaguje. Powiem wam że miałam doła z powodu moich piersi a tak chciałam... Florentyna Anna->co to za nieodpowiedzialni lekarze???masakra jakaś. Zaraz wrzucę na pocztę zdjęcia aktualne z Klarką:) ps. śliczne te nasze dzieiciaczki!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy :) Na was zawsze można liczyć. u mnie Czaruś śpi a Hania je śniadanie- owsiankę na mleku i ogląda bajkę i mam chwilę dla siebie, Zaraz zbieram się za porządki a później na podwórko pójdziemy bo zapowiada się ładna pogoda JA Czarka na razie jeszcze nie szczepiłam bo lekarka mówiła żeby nabrał trochę masy , bo waży niecałe 4 kg, ale będę szczepiła tą skojarzoną. U mnie Mały na razie idzie na moim mleku, trochę pije z cycka, trochę ściągam , a jak nie będzie przejdziemy w razie czego na mm Wasze dzieci to śliczności , rosną jak na drożdżach, Ja zaraz też wrzucę zdjęcia małego i jego królestwa Florentyna- jestem w szoku jak czytam co sie masz z tymi lekarzami i szczepionkami, No masz się trochę z twoim maluszkiem, ale z czasem będzie lepiej, ja to tez planuje zakupić chustę lub nosidełko :) będzie lepiej spacerować z 2 dzieci ja to chrzciny mam już za sobą tylko teraz przychodzą znajomi i jakieś ciotki :) w odwietki i tak pewnie będzie co tydzień A ja też mam ochotę na słodycze jak przed ciąża i w ciąży :( ale waga ta sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam zdjęcia na poczcie :) super macie te dzieciaczki !! Ja dzisiaj nawet sie wyspalam, chociaż młody dwa razy sie obudził w nocy. O której kąpiecie dzieci ze wam śpią całą noc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez zobaczylam fotki sliczne w koncu musze sie zmobilizowac i tez dodac ja kompie ok 19 jak mala robi sie bardzo placzliwa bo w kompieli sie uspokaja i juz lepiej potem karmie dluuuugo bo mala sie wkurza nastepne ok 1-2 a potem ok 5-6 rano dziewczyny pomocy ja juz wysiadam psychicznie bo mala tak bardzo placze przy cycu mleko leci a ona kopie nogami szarpie raczkami placze lapie cyca puszcza musze z nia chodzic i potrzasac wtedy cos pije a tylko usiade znow placz :/ co to moze byc ?? przez te ataki z temp. i tym ze nie wypija wszystkiego z cyca mam antybiotyk myslalyscie juz o zabezpieczeniu anty?? ja chcialam zastrzyk i okazalo sie ze akurat mozna go stosowac karmiac piersia albo sa jeszcze tabletki dla karmiacych ale po przeliczeniu zastrzyk wychofdzi taniej i jeden starcza na 11.5 tyg do tego nie ma sie wogóle miesiaczki ;D dostalam recepte i skierowanie na wykonanie zastrzyku pisalyscie o wózku moja Milenka to spi tylko na spacerze chyba bez problemu a w domu masakra zeby ja ululac :( i wyskoczylo jej cos na boczku tzn od uda do bioderka takie czerwone placki i banieczki z woda albo ropa nie wiem czy to uczulenie od pampersa czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi lekarz przepisał tabsy anty przy karmieniu piersią, kosztują jakoś 28zł. Narazie nie kupilam, bo jeszcze dobrze mi sie wszystko nie zagoiło, a do tego doszły jakies uplawy... i mam brac nystatyne... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez zobaczylam fotki sliczne w koncu musze sie zmobilizowac i tez dodac ja kompie ok 19 jak mala robi sie bardzo placzliwa bo w kompieli sie uspokaja i juz lepiej potem karmie dluuuugo bo mala sie wkurza nastepne ok 1-2 a potem ok 5-6 rano dziewczyny pomocy ja juz wysiadam psychicznie bo mala tak bardzo placze przy cycu mleko leci a ona kopie nogami szarpie raczkami placze lapie cyca puszcza musze z nia chodzic i potrzasac wtedy cos pije a tylko usiade znow placz :/ co to moze byc ?? przez te ataki z temp. i tym ze nie wypija wszystkiego z cyca mam antybiotyk myslalyscie juz o zabezpieczeniu anty?? ja chcialam zastrzyk i okazalo sie ze akurat mozna go stosowac karmiac piersia albo sa jeszcze tabletki dla karmiacych ale po przeliczeniu zastrzyk wychofdzi taniej i jeden starcza na 11.5 tyg do tego nie ma sie wogóle miesiaczki ;D dostalam recepte i skierowanie na wykonanie zastrzyku pisalyscie o wózku moja Milenka to spi tylko na spacerze chyba bez problemu a w domu masakra zeby ja ululac :( i wyskoczylo jej cos na boczku tzn od uda do bioderka takie czerwone placki i banieczki z woda albo ropa nie wiem czy to uczulenie od pampersa czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh 2 razy poszlo no mi lekarka mowila ze tabletki ok 35 zl x 3 a zastrzyk ten co chcialam podobno ok 40 zl na 11 tyg wiec taniej ja jestem niecale 7 tyg chyba po porodzie a jeszcze mam takie lekko brazowe uplawy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszego w Dniu Mamy:) My kąpiemy około 20. Klara bardzo lubi kapiel, ogólnie wodę. Potem ją karmię, budzi się kolejny raz około 23 a potem dopiero koło 6 rano. Dzisiaj pospałyśmy do 9;)za to teraz jest strasznie marudna... Nastusia-> mi mała robiła to samo przy piersi co Tobie. Ciągnęła, szarpała, wyginała się. Ale u mnie było to spowodowane tym że miałam malutko tego mleczka i ona się denerwowała że nic nie leci. Ja jeszcze nie wiem jakie zabezpieczenie zastosuję. W sumie nie karmie już piersią więc chyba zdecyduję się na tabletki anty. A z drugiej strony nie działały one na mnie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, otworzcie sobie ten link : http://www.google.pl/imgres?q=d%25C5%2582o%25C5%2584+dziecka+z+p%25C5%2582odu+Clancy&um=1&hl=pl&biw=1280&bih=709&tbm=isch&tbnid=LaK5xYDlhm-T7M:&imgrefurl=http://aurinka.blogspot.com/&docid=PIrSao9QfzQfhM&imgurl=http://4.bp.blogspot. I potem wyłączcie zdjęcie , zjedźcie suwakiem i przeczytajcie o tym zdjęciu co Wam wysyłam.Ja się wzruszyłam :) coś pięknego !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Tak chwaliłam że córka dobrze nam śpi..a dzisiaj od godziny 1 w nocy aż do teraz nie zmrużyła oka..nie wiem co się dzieje. Może to ten skok rozwojowy?masakra jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka-dlatego ja nigdy nie chwalę :) jak Hanię zawsze chwaliłam że długo spała to później już tak ładnie nie spała :) A u mnie wczoraj Czarek cały dzień nie spał, tylko może z godzinkę w sumie ale jak o 17 zasną to wstał na karmienie o 1 w nocy a później o 5 rano, Nawet jak go budziłam na karmienie to nawet nie wstał , A ja w dzień się wyśpi to później w nocy nie śpi :) A ja od dzisiaj mam pomoc do dzieci :) mama teraz będzie w domu już całymi dniami to będzie pomoc przy maluszkach, będę w końcu chodziła na spacerki . Wczoraj poinformowaliśmy drugie dziadka o chorobie Czarka, to aż się popłakał ,On powiedział że przeczuwał że coś jest nie w porządku z małym, bo zawsze jak się pytali o małego to odpowiadaliśmy tak wymijająco, Najtrudniej jest teraz jeszcze powiedzieć drugiej babci, ona niedawno przeszła delikatny wylew i strach coś mówić , żeby nie stało się jej coś złego, A ja zaraz idę z dziećmi i z mamą sadzić kwiatki koło domu :) Miłego dzionka wszystkim mamuśkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka- a ktory tydzien leci Twojej dzidzi??moze to skok anita-od Ciebie takie cieplo bije ze Czarek i jego siostra beda szczesliwymi dzieciakami!!!!:) zespol downa to chyba najlzejsza z roznych chorob genetycznych--mowie tu oczywiscie o w miare lekkich przypadkach a czarek chyba wlasnie taki ma mam nadzieje ze babcia latwo to przyjmie moj tez jak w dzien sie wyspi to pozniej w nocy zasypia teraz zaczal 9 tydz i tak fajnie nasladuje samogloski ktore mu mowie:) dluzej juz potrafi zajac sie soba na szczescie,tylko na tych spacerkach dalej mi poplakuje mowicie ze dziwne ze dziecko na spacerkach placze,dla mnie to tez nowosc,bo pierwszy syn zasypial w mgnieniu oka jedynie to w aucie mi fajnie spi zawsze bo mu szumi ;) jadlyscie truskawki??ja 3 dni temu jadlam i nic mu nie ma to chyba moge jesc,co?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie wyrabiam już... Moj pies zdycha.. rozkłada się od środka, ma raka złośliwego, w domu śmierdzi taką padliną od niej.. ale nie chce za cholery jej uspic z mamą, ona jeszcze jak sie na nia patrzy macha ogonkiem, jest taka cierpliwa a ją zjada od środka wszystko, rycze cały czas, ma łape do amputacji, ale nie ma po co tego robic bo juz są przerzuty na płuca.. najgorsze ze boje sie o małego, jej sie sączy ropa z łapy, ona ją wylizuje, ale sam fakt, jestem pomiedzy młotem a kowadłem, miałam psa 9 lat , wzielam ze schroniska.. ciezko strasznie........ :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny... ja juz po chrzcinach... padnieta... maly dal popis w kosciele ehhh martusia wspólczucia... wiem jak to jest rozstac sie z pupilem po tylu latach.. oby to tylko nie bylo zagrozenie dla dzieciatka ta ropa itp anitka musisz sie trzymac mocno. wszystko bedzie dobrze. masz wspanialego meza :) a co do szczepien to jak tak poczytalam to strasznie sie tego boje... my idziemy 6 czerwca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Anitko bardzo mi przykro z powodu choroby Czarka ale widzę, że pomimo kłopotów starasz się być pozytywnie nastawiona do całej tej sytuacji i oby tak dalej. Co do chrzcin to my mamy za dwa tygodnie. Właśnie staram się dodzwonić do lekarza rodzinnego żeby zarejestrować małego na szczepienie. Mam nadzieję, że uda mi się dodzwonić bo chciałabym to załatwić w tym tygodniu a nie chce mi się tam jechać specjalnie do rejestracji. Czytałam, że pisałyście o antykoncepcji. Ja od dwóch tygodni zażywam cilest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy w środę pierwszą wizytę, wczesniej by była gdyby nie nasze siedzenie w szpitalu..potem za 2 tyg szczepienie. Boje się czy dobrze przyjmie, choć jak dostawał wenflon w główke czy rączkę to w ogóle nie płakał, bardzo silny chłopak z niego. Dzisiaj usypiamy mojego psa... Jestem taka zdołowana, szkoda gadać, jeszcze pogoda deszczowa. Ja chrzciny planuje na lipiec. Powiedzcie, ile tak wynosi koszt chrzcin u was ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Przez kilka dni się nie odzywałam bo u mnie w końcu piękna pogoda, więc na spacerkach jesteśmy 2x dziennie a jak już w domu to trzeba wszystkim się zająć i czas leci :) czupryna nie wiem ile mój mały teraz waży bo ostatnio byliśmy na ważeniu 2.5 tyg temu w środę mamy wizytę więc będę wiedziała. u mnie szczepienia dość późno pierwsze skojarzone mamy dopiero 6 czerwca. Kurcze pisałam jakoś ponad tydzień temu, że chyba dostałam @ ale raczej to nie to bo plamiłam i nadal plamię i wygląda to tak jak resztki po porodowe . Czy to możliwe dziś minął mi 8 tydzień po? martusi -współczuję pieska rok temu mój tata pochował naszą 13letnią suczkę, którą kupił mi na imieniny zaraz po maturze. Płakałam całą noc jak mi siostra powiedziała, ze nie żyje. Też miała raka kości tyle, że wyrósł jej ogromny guz na nodze nawet miała operacje ale i tak przeżuty poszły na biodro i przestała chodzić wyła cały czas z bólu, więc rodzice musieli ją uśpić :P Straszne to jest tak jakby stracić członka rodziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×