Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Gość zaprawde powiem wam
NASTUSIAELo wam miesza to ona jest dwulicowa mendą. Najpierw pisala wam jako fasoleczka 24 pozniej byl dym z pomaranczowymi i pojawila sie jako nastusiaelo...he he zdziwione ?? poczytajecie majowki2012 ona tam urzedowala jako fasoleczka 24 w tym czasie rowniez. DWULICOWA i zaklamana pomaranczowa suka ktorej nikt nie lubi we wsi ani w rodzinie. A patologia traci od niej na km, kto widzial jesc fast foody i pic gazowane podczas karmienia piersia??!! dlatego tak malutka placze idiotko pusta!!!! A "trzasnac" to Ty mozesz siebie po ryju a nie starsza corcie. Zal mi Twoich dzieci ze maja taka mamuske i tatuska. P.S. co do Karolinki to przeginacie pale.... zadala pytanie bo ma problem a wy a obsmarowalyscie...szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwietniówka 26 moja mała ma rzadką kupkę i pytałam pediatry czy to nie biegunka i czy coś nie tak to powiedziała że to organizm się może do mleka przyzwyczajać i dlatego tak jest. Dla mnie to dziwne ale skoro lekarz tak mówi to ok. A przy biegunce nie ma temperatury? Podobno na początku kupy mogą być wodniste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja wam powiem ze mi juz glowa peka od tych wszystkich rad, tresci wyczytanych w internecie itd czy ktorejs dziecko ulewa bardzo? bo moja malutka tak...gdyby nie to to jest bardzo grzeczna zamowilam ta poduszke klin-ciekawe czy cos pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mała od początku robi rzadkie kupy ale położna środowiskowa powiedziała, że są w porządku, dlatego tak się zastanawiam jak poznam biegunkę...:/ Co doUSG to nie wiem do którego tygodnia trzeba zrobić, ale mojej córce robili po porodzie i mam po trzech miesiącach iść jeszcze raz do kontroli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno wszystkie dziciaczki ulewają! Jest to nie do końca dojrzały układ pokarmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinkoo
cała ty pustactwo, prostactwo do entej potęgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale ulewanie czasami a po 4 razy po kazdym karmieniu to roznica to ulewanie to nasza zmora!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwietniówka 26 to super szpital trafiłaś pierwsze słyszę by w szpitalu po porodzie od razu robili :) podobno przy biegunce w kupie będzie śluzu, krwi lub ropy, i w ciągu 12h oddanie 5 lub więcej takich kup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pusta to jestes ty- bo wyzywac dziecko bez powodu to jest patologia zajmij sie lepiej swoim dzieckim i wspolczuc mu tylko takiej matki kurwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinko - jeśli tak się tym martwisz to po prostu zapytaj pediatrę czy tak może być i co zrobić by tak nie było. Moja mała też ulewa i nic się nie dzieje bo pytałam o to lekarza. Tobie proponuję to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinko jeśli zamierzasz rzucać tu wyzwiskami to nie oczekuj że dziewczyny będą odpowiadały na Twoje pytania, będą Ci pomocne i będą dla Ciebie miłe. masz dziecko więc zachowuj się odpowiednio dla swojej sytuacji. Bo nie każdy musi tu czytać takich " epitetów " !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do karolinki
a nie wiadomo też jaki jest tatuś ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurra
karolinka wróciła, będzie o co nogi wycierać :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do karolinki
lepiej nie wycieraj bo se pobrudzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhyuhyu
z tego co wiem to próżnociąg jest niebezpieczny dla dziecka i nie powinno się go stosowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisze Bo nie mam czasu ale Czytam I widze co sie dzieje. Jestescie na najlepszej drodze do wykasowania topicu ... Zastanowcie sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola11- co tam u Ciebie słychać ? jak maleństwo i ty się czujecie ? odezwij się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko- nie dziw się że dziewczyny tak ciebie tutaj traktują . Obraziłaś nas wiele razy- na samym początku wyzywałaś od grubasów i obżerających się i nie dbających o siebie bab, później na majówkach obsmarowałaś nas konkretnie a jak któraś coś tam napisała do ciebie to wyganiałaś ze "swojego" forum i teraz tutaj przychodzisz jak niby nic i oczekujesz serdecznego przyjęcia i odpowiedzi, Skoro nasze forum i my byłyśmy be a tamte forum było cacy, to po co tutaj przychodzisz i pytasz się o rady. Nie oczekuj że będziemy odpowiadały skoro nas tak traktujesz i nas tak obzywasz i takie walisz teksty jak wczoraj. A dziewczyny te pomarańczówki - nie tak ostro piszcie szczególnie odnośnie jej maleństwa bo to naprawdę jest nie miłe . A ja wczoraj byłam na szczepieniu Czarka i bardzo dobrze to zniósł, lecę na zakupy bo w sobotę robimy 2 urodzinki Hani i muszę już zacząć się przygotowywać. Karola 11- jak masz chęć odezwij się do mnie na pocztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do karolinki
dobrze Anitko ciebie szanujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Widzę, że na kłótnie to jest czas a na udzielanie niektórym odpowiedzi to wszystkie zmęczone są :( Ja pisze swoje zdanie, że obecność Karoliny mi nie przeszkadza, fakt nie ładnie na nas pisała z majówkami, ale kto mądrzejszy umie przebaczać, przecież nie musi nikt z Karoliną iść na piwo czy kawę tu chodzi teraz głównie o zdrowie i szczęście naszych maluszków. A i obrażanie niewinnego dzieciątka jest bardzo nie na miejscu !!! A użycie Vacum jest faktycznie niebezpieczne, ale zazwyczaj jest wszystko ok, więc nie ma co straszyć. Zresztą jakby coś było nie tak to by przy porodzie od razu stwierdzili. Iwonka ja robiłam córeczce USG jak miała tyg i jeden dzień i lekarz powiedział, że to jest idealny moment :) Basia jak tel działa to już chyba zadzwoniłaś :) To jest na Izerskiej 35 naprawdę Pan doktor bardzo sympatyczny przyjął mnie godzinę wcześniej (bo tak przyszłam). Podobno przyjmuje też dorosłych i trzeba się wepchać z dzieckiem więc lepiej iść wcześniej. Ja miałam na 14:30 a byłam o 13:45 i przyjął mnie jak jeszcze nikogo nie było. A nie wiem od której przyjmuje bo dopiero przyszedł więc może i nawet przed czasem nas przyjął :) Co do ulewanie to jest to niestety "normalne" mój synek to nawet godzinkę czy dwie po jedzeniu potrafił ulewać. A lekarz mówi, że jeśli dziecko dobrze przybiera na wadze to jest wszystko ok i tyle. No chyba, że są to chlustające wymioty takie, że dziecku z żołądka pod ciśnieniem wylatują to podobno musi się zgłosić lekarzowi. Co do biegunki to ciężko powiedzieć. Dzieci karmione piersią robią rzadkie kupki bo mleko mamy działa przeczyszczająco. Moja nawet kasami robi rzadką zieloną kupkę. jutro idę do pediatry się zapytam o przyczyny i czy jest ok. NIe wiem jak ma wyglądać kupka u dziecka pijącego mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Widzę, że na kłótnie to jest czas a na udzielanie niektórym odpowiedzi to wszystkie zmęczone są :( Ja pisze swoje zdanie, że obecność Karoliny mi nie przeszkadza, fakt nie ładnie na nas pisała z majówkami, ale kto mądrzejszy umie przebaczać, przecież nie musi nikt z Karoliną iść na piwo czy kawę tu chodzi teraz głównie o zdrowie i szczęście naszych maluszków. A i obrażanie niewinnego dzieciątka jest bardzo nie na miejscu !!! A użycie Vacum jest faktycznie niebezpieczne, ale zazwyczaj jest wszystko ok, więc nie ma co straszyć. Zresztą jakby coś było nie tak to by przy porodzie od razu stwierdzili. Iwonka ja robiłam córeczce USG jak miała tyg i jeden dzień i lekarz powiedział, że to jest idealny moment :) Basia jak tel działa to już chyba zadzwoniłaś :) To jest na Izerskiej 35 naprawdę Pan doktor bardzo sympatyczny przyjął mnie godzinę wcześniej (bo tak przyszłam). Podobno przyjmuje też dorosłych i trzeba się wepchać z dzieckiem więc lepiej iść wcześniej. Ja miałam na 14:30 a byłam o 13:45 i przyjął mnie jak jeszcze nikogo nie było. A nie wiem od której przyjmuje bo dopiero przyszedł więc może i nawet przed czasem nas przyjął :) Co do ulewanie to jest to niestety "normalne" mój synek to nawet godzinkę czy dwie po jedzeniu potrafił ulewać. A lekarz mówi, że jeśli dziecko dobrze przybiera na wadze to jest wszystko ok i tyle. No chyba, że są to chlustające wymioty takie, że dziecku z żołądka pod ciśnieniem wylatują to podobno musi się zgłosić lekarzowi. Co do biegunki to ciężko powiedzieć. Dzieci karmione piersią robią rzadkie kupki bo mleko mamy działa przeczyszczająco. Moja nawet kasami robi rzadką zieloną kupkę. jutro idę do pediatry się zapytam o przyczyny i czy jest ok. NIe wiem jak ma wyglądać kupka u dziecka pijącego mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Widzę, że na kłótnie to jest czas a na udzielanie niektórym odpowiedzi to wszystkie zmęczone są :( Ja pisze swoje zdanie, że obecność Karoliny mi nie przeszkadza, fakt nie ładnie na nas pisała z majówkami, ale kto mądrzejszy umie przebaczać, przecież nie musi nikt z Karoliną iść na piwo czy kawę tu chodzi teraz głównie o zdrowie i szczęście naszych maluszków. A i obrażanie niewinnego dzieciątka jest bardzo nie na miejscu !!! A użycie Vacum jest faktycznie niebezpieczne, ale zazwyczaj jest wszystko ok, więc nie ma co straszyć. Zresztą jakby coś było nie tak to by przy porodzie od razu stwierdzili. Iwonka ja robiłam córeczce USG jak miała tyg i jeden dzień i lekarz powiedział, że to jest idealny moment :) Basia jak tel działa to już chyba zadzwoniłaś :) To jest na Izerskiej 35 naprawdę Pan doktor bardzo sympatyczny przyjął mnie godzinę wcześniej (bo tak przyszłam). Podobno przyjmuje też dorosłych i trzeba się wepchać z dzieckiem więc lepiej iść wcześniej. Ja miałam na 14:30 a byłam o 13:45 i przyjął mnie jak jeszcze nikogo nie było. A nie wiem od której przyjmuje bo dopiero przyszedł więc może i nawet przed czasem nas przyjął :) Co do ulewanie to jest to niestety "normalne" mój synek to nawet godzinkę czy dwie po jedzeniu potrafił ulewać. A lekarz mówi, że jeśli dziecko dobrze przybiera na wadze to jest wszystko ok i tyle. No chyba, że są to chlustające wymioty takie, że dziecku z żołądka pod ciśnieniem wylatują to podobno musi się zgłosić lekarzowi. Co do biegunki to ciężko powiedzieć. Dzieci karmione piersią robią rzadkie kupki bo mleko mamy działa przeczyszczająco. Moja nawet kasami robi rzadką zieloną kupkę. jutro idę do pediatry się zapytam o przyczyny i czy jest ok. NIe wiem jak ma wyglądać kupka u dziecka pijącego mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek- mój miał taką samą zieloną kupkę jak twoje maleństwo jak w szpitalu pił mm i lekarka powiedziała ze to normalne, a jak zaczął pic znowu pierś to kupka była żółta , Tak więc sądzę że jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całuski dla Hani :) jejku ona dopiero 2 urodzinki ma? Mój ma 2 latka i 5 miesięcy ale daje ostro popalić. Całe szczęście do przedszkola idzie we wrześniu ;) Chyba, że dopiero wtedy mi się zacznie sajgon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinkaifasoleczka24
dziewczyny, dobra rada. nie zwracajcie uwagi, bo rozwalą Wam forum, tak jak majówek. Ktoś wcześniej napisał prawdę, na majówkach namotała fasoleczka24/nastusielo. Pisała tu u Was, potem była zadyma i przeniosła się do majówek. Gdy dziewczyny zaczęły jej pisać, co myślą o odrzucaniu śniegu z pessarem i zachowaniu jej męża, obraziła się, spowrotem przeniosła do Was, ale już jako nastusielo. Sama do siebie pisała na pomarańczowo, do innych też, obrażając i sypiąc inwektywami. Ponieważ robi charakterystyczne błędy ortograficzne i stylistyczne, to czytając łatwo to poznać. Karolinka też dwulicowo opisuje pewne rzeczy, gdy coś jej nie pasuje, od razu sypią się epitety. Dajcie sobie spokój, bo też będziecie musiały szukać nowego forum :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ! Ale to ostro na forum :) dajcie sobie spokój,to forum jest przeznaczone dla naszych maluszków, naszych obaw, rozterek, jak ktos sie źle zachowal, sam bedzie wiedział, czy dobrze zrobil czy nie :) NIE NAM GO OSĄDZAĆ :) Ja zaś mam nieprzespana nocke, dzisiaj do laryngologa na 14:30, pogoda do kitu, nawet na spacer nie wyjde :( Miłego, uśmiechnietego dnia z maluszkami !! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ja obrazam ktoras z was/ i tak samo bylo wczesniej nie! odpowiadam tylko tej pomaranczowej ktora sie jak zawsze do mnie przypierdala a co do vacum to wiem ze niebezpieczne ale od razu malej zrobili przeswietlenie glowki i wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widze ze znow pomaranczki na mnie jada :D no nic ja mam to w 4 literach bo latwo kogos osadzac a nigdy nie pisalam na pomaranczowo i nigdy nikomu nie mieszalam ale to sie wytnie i jak juz dawno napisalam Karolinkoo ja Cie oceniac nie bede bo nie wchodzilam z Toba w dyskusje bo mnei wczesniej nie bylo a osobiscie Twoj styl pisania mi nie przeszkadza tzn chodzi o cipke itp ale nie lubie jak sie kogos obraza lub wyzywa by pisac na pomaranczowo i sledzic forum trzeba miec czas a ja go nie mam :) i na forum Kwietniowym z zadna dziewczyna nie mialam zlych realacji :) odnosnie tego tradziku chcialam wam napisac tresc fragmentu z pisma dla dzieci ale nie umie znalesc moze potem ale tak jak piszecie nie przejmowac sie tym bo zniknie moja corcia ma 7 tyg i prawie 2 kg na + i jem jak pisalam raczej wszystko tylko nie wzdymajace i nawet lekarka mowila ze to nie od jedzenia bo trzeba jesc wszystko a nie scisla dieta i sie glodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×