Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Karolinka a ty nigdy nie pilas mleka od krowy? Zosia będzie cały czas na mm, czy jak? U nas był masakryczny tydzień bo mały zabkuje i lato mu sie z noska, ale już lepiej. Dobrze ze przynajmniej nocki przesypia. Ale jestem strasznie zmęczona... Jeszcze 1,5 tygodnia i wakacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola- Ale Ci fajnie ja muszę czekać do maja bo wtedy mam urlop i lecimy do Polski :D Ty chyba też? Ja od 3 miesięcy piorę w naszym proszku i małemu nic nie jest a przewijaka na łóżeczko już nie używam od baaardzo dawna mam taki dmuchany z ikei i go sobie nosze po domu i przewijam na dywanie czy na łóżku w zależności gdzie przebywamy. Karolinka- mleko mm to też mleko krowie tyle, że odpowiednio zmodyfikowane no chyba, że Twoja Zosia pije sojowe. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bronka, Tak lecimy do PL :) na święta, roczek i chrzciny :) juz się nie mogę doczekać bo coś ostatnio zmęczona jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dalej piore w płynie dla dzieci. Przewijak nadal mam ale nigdy nie korzystalam, bo często przebieramy małego na dole o nie chce mi się na górę latać. Jak wrócę to z Pl to sprzedam przewijak o kupię małemu stoliczek z krzeselkami zeby sobie mógł rysować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola- wcale się nie dziwię, że jesteś zmęczona jak my sobie odpoczywałyśmy na macierzyńskim Ty latałaś do pracy. Ale tak szczerze to chyba bardziej byłam zmęczona jak siedziałam w domu niż jak wróciła do pracy. Mój skarb jest bardziej absorbujący niż praca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Bronka, to prawda. Moja koleżanka z pracy jest w ciąży :) ma juz synka 1,5 roczku i teraz termin na październik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to już bym chętnie wróciła do pracy , już niekiedy mam dość tej mojej kochanej dwójki urwisów :) A teraz mąż często nocuje u teściów i potrafię siedzieć kilka dni sama z nimi . Ja to duży pokój sprzątałam dziś 2 razy a wygląda jak po pobojowisku :) Najwięcej bałagani Hania.Ostatnio spodobała się zabawa z nożyczkami i cały czas karteczki tnie i cały pokój w tych jej wycinankach Bronka- a mówi się co to siedzieć w domu , że fajnie i takie tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ostatnio spotkałam na rehabilitacji kobietę z półrocznymi bliźniakami :) to ta kobieta dopiero ma roboty .ona mi mówiła że jej dzieci w dzień śpią tylko 1 h a tak cały czas ona z nimi , i to są dzieci co same nie lubią leżeć tylko cały czas z nimi , a mąż pracuje po 9-10 h dziennie a rodzice jeszcze pracują i on tak cały czas sama z dziećmi. W duchu jej współczułam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitko ten link nie działa. M bazgroli z tata, ma takie specjalne kredki dla maluszkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jakiegos czasu nie moge wysylac linko, ani z laptopa, ani z desktopa ani z tel ani z Ipada. wy tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitko, fajne te mebelki z ikei. Chciałam wkleic linka do moich ale się nie da. Moje są ciemny brąz drewniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola-U mnie Czarek to by nie malował a jadł te kredki. tak samo było z Hanią , co w rączce to do buzi, dopiero zaczęła malować koło 1,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to są takie kredki-zabawki takie jakby figurki ze się tylko kreska wysuwa od spodu. Nie da rady tego zjeść. Nawet jak włoży do buzi to nic nie będzie bo to plastik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam:) Małej nie zaszkodziło pranie w normalnym proszku więc będę już prać w normalnym. Przewijak też poszedł w odstawkę, najwygodniej przewija mi się na naszym łóżku. Klara bawi się ostatnio butelką po wodzie i to jej ulubiona zabawka;)w ogóle zabawkami przestała się bawić, raczkuje po domu i broi. Ja pracy szukam, ale z marnym skutkiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M tez sie bawi butelka albo coastersami:) mimo ze zabawek ma pod sufit :p Albo tymi malutkimi swieczkami :) Malutka a jakiej pracy szukasz? Co z Klarka? Do żłobka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, tak zapisałam ją na razie do żłobka publicznego ale jest na liście na takim miejscu daalekim że raczej się nie dostanie. Szukam na razie w moim zawodzie ale niestety żeby w muzeum pracować trzeba mieć znajomości;P Stwierdzam że wybrała totalnie nie życiowy kierunek studiów-no cóż ale człowiek był wtedy idealistycznie nastawiony do świata. Za rok chcę iść na studia podyplomowe żeby się przekwalifikować na coś bardziej ,,życiowego";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak czytałam to zgadzam się z tym co pisała Karolinka. Ja nie używam przewijaka na łóżeczku tylko przenoszę sobie go, a Hanki ubranka nadal piorę w jelpie, zresztą jak skończy mi się teraz nasz proszek to przerzucam się na białego jelenia. Jak tak czytam co te Wasze pociechy potrafią to moja Hanka wypada przy nich totalnie blado. Od wczoraj miga sobie w chodziku, bo pożyczyliśmy od znajomych i chyba sobie kupimy swój. Jedyne co mówi i wie kogo dotyczy to tata. Wymsknie się jej mama, dada, baba. Umie robić kosi-kosi i jak się zapyta gdzie misiu ma nosek to pokaże. Karolinka...u nas powrót do ostatnich zwyczajów- w weekend mięliśmy przerwę- dzisiaj w nocy pobudka 2.30-4.30, spała tylko na rękach, ale po odłożeniu do łóżeczka był szał. W krzesełku ją wkładałam, aż w końcu przeszłam do metody samotnego spania w łóżeczku, co wstawała to kładłam ją, po jakichś 8 razach przestała wstawać i usnęła sama. Oby dziś było inaczej. Jak tak sobie przypominam to mamy takie jazdy od końca października, z krótkimi przerwami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! ja znow musze wrocic do używania wszystkiego do kapieli i po dla skory atopowej-kosmettyki po ok 70zl-masakra! dzisiaj dalam malej 2 lyzki stolowe krupniczku, troszke marcheweczki i ziemniaczka i juz sie obawiam czy ja wysypie! kurwa!!!! co za paranoja! widze ze tylko ja mam takie problemy z zywieniem Zosieńki to jest okrone dr przepisala mi dla malej na sen hydroksyzyne-ale nie chce jej otepiac zeby spala bo to i tak nie rozwiaze problemu a oto mi chodzi kupie jej jutro syrop Sedalia- mam nadzieje ze jest bez recepty to syropek homeopatyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yujijiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
sama w ciąży nie miałaś problemu żeby ją brać kiedy chciałaś się wyspać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamknij morde-tyle ci powiem a w ciazy i owszem bralam czasami jak nie moglam spac idiotko a nie jak chcialam sie wyspac a przepisano mi ja jak dostalam strasznej wysypki, ktora wlasnie uniemozliwiala sen a tak pozatym dziewczyny to co??? ktora z was taka madra ze na pomaranczowo pisze?jakas zaklamana mamuska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddmmmmmmmmmmmmmmmmm
Hydroksyzyna (łac. Hydroxyzinum) organiczny związek chemiczny, wielofunkcyjna pochodna piperazyny, lek psychotropowy oraz przeciwuczuleniowy z grupy antyhistaminików I generacji, zsyntetyzowany i wprowadzony do lecznictwa pod nazwą handlową Atarax przez belgijską firmę UCB w roku 1956. Stosowany najczęściej w psychiatrii jako lek uspokajający i silnie hamujący aktywność układu nerwowego. Ze względu na swoje właściwości psychotropowe, w wielu krajach (w tym w Polsce) hydroksyzyna jest wydawana z aptek tylko na receptę, jednak w innych (głównie rozwijających się) można ją nabyć bez recepty. Z chemicznego punktu widzenia jest alkoholem (metabolizm w niemal połowie polega na enzymatycznym utlenieniu grupy alkoholowej -CH2OH na końcu wystającego bocznego łańcucha cząsteczki do grupy karboksylowej -COOH, co daje główny metabolit: cetyryzynę). Ma jedno centrum chiralności a zatem dwa enancjomery, oba są biologicznie czynne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddmmmmmmmmmmmmmmmmm
kulturalna jak zwykle karolinka, dopóki wszyscy się z nią zgadzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yujijiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
nie jestem twoją psychofanką, więc nie przytoczę odpowiedniego fragmentu ale pamiętam jak pisałaś, że przepisał ci ją lekarza a później brałaś kiedy chciałaś się wyspać bo męża nie było na noc w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczowa ddmmmmmmmmmm- rzesz chciało ci się aż tyle tego przepisywać ? Ja tutaj jestem na bieżąco i czytam wszystko , ale w życiu nie zapamiętam co każdy kiedy pisze , co łyka i kiedy i z jakiej przyczyny .pomarańczowe macie dobre pamięci , albo macie na celowniku konkretne osoby i tylko czekacie aż coś napisze ta osoba i atak Karolinka - to pocieszę Cię że moja koleżanka ma córeczkę z takim problemem co ty , i ona karmiła ją przez 1,5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze to ktoras z was ALE NIE WIEM CZEMU JESTESCIE TAKIE zaklamane? boicie sie? nie macie swojego zdania??? nie wiem jak tak mozna... ja jak mi cos nie pasuje to pisze od razu, ale nie kazdy tak potrafi a najlepsze ze co druga madrzejsza od lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×