Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

piszcie tu sobie dalej i lizcie sobie tylki, prosze bardzo a ja do takich osob nie naleze i robic tego nie bede wkurwia mnie juz pisanie na pomaranczowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja napiszę tak. Nie podoba mi się to co tu się dzieje. To ze pomarańczowe atakują stale karolinę obojętnie co napiszę, nie dziwię się jej że reaguje jak reaguje. Chociaż z jednym się nie zgodzę z Karoliną. Ja moje dziecko karmię mlekiem krowim i nic jej nie jest a smakuje jej bardziej niż modyfikowane. Będę tu zaglądać ale jak dalej będzie taka atmosfera to juz tu więcej nie napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli wydaje ci się ze twój post był na miejscu? I na odpowiednim poziomie? Nie sadze.jesli to dla ciebie norma moja droga koleżanki to rzeczywiście nie mamy o czym rozmawiać. Żegnam ozieble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możecie mi podoowedziec jakie jogurty dajecie dzieciom? Jadę do pl i nie wiem jakie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola to nie jest dla mnie norma ale wlasnie takie do mnie odzywki i ciagle sie przyczepianie tak moge skomentowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola - ja daję niekiedy danio, albo jakiś naturalny z danona, a kiedyś dawałam dla Hani ten co napisał malutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok dzięki, właśnie moja mama była w sklepie i mówiła ze były na półce. Dziwne to trochę, No ale jak wy dajecie to sliczniaczek tez dostanie :) Ja właśnie kupiłam walizki, bo co moja mama przyjedzie z jedna to wyjeżdża z dwoma i tym sposobem nie miałam żadnej walizki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boze, no tak mi te pomaranczowe dzisiaj pojechaly ze chyba nie zasne przez nastepny tydzien heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia a co
z siłownią? miałas sie relaksowac, no chyba że paczka cukru w dłoń i jedziesz, taka domowa siłownia...też swietny relax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia a co
a jesteś po siłowni z czym sie relaksujesz z winem, wódą, czy piwem? No i wiem skąd nerwy pijaczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu blef bo ja nie pije alkoholu- a raczej nie naduzywam w przeciwienstwie do twojego starego hehehe zalosne jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba przesadzacie znów z odzywkami. Ale zacznę od istotniejszych rzeczy Karola ja synkowi dawałem jogurty takie jak pokazała malutka córce daje danonka czasem jogurty naturalne. Jeśli chodzi o mleko krowie to ja uwielbiam syn też i mam nadzieję se córka też będzie. Obecnie zajada się kaszka manna na takim mleku. Po nocach też nie śpię i czasami sobie myślę jak to dobrze było mieć tylko jedno dziecko i wstawać tylko do jednego. Ale kocham te swoje robaczki wiecznie mnie terroryzujace. Dzisiaj jak synek płakał bo nie chciał iść spać mąż mi udowodnił że jestem słabe ogniwo bo prawie zlitowalam się nad synkiem. Taki malutki zaplakany i blagalnym wzrokiem i glosikiem o 21 mówi że się bawić chce a nie spać. Eh... Wleza mi kiedyś na głowę. Czasami chciałabym aby ktoś je zabrał gdzieś na spacer aby się zwyczajnie w świecie WYSPAĆ. A co tam też die wyzalilam. Wracając do pomarańczy to proszę nie obrażać dzieci a słownictwo Karolinki również wołao pomstę. Ile w tym nienawiści i złości. Szczęśliwa mama spokojne dziecko. Nie daj się prowokować. Dzieci uczą dorosłych cierpliwości i opanowania. Im starsze tym bardziej będzie to potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka była zacięta dyskusja ze się kafe spsulo. Widzę miał być post o 22.17 a jak wchodzę na stronke to nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i jest :) Kasia dzięki za odp. Mati tez dziękuje i przesyła słodkie buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj karolciu niedroga
"doskonale sobie radzi" w ogóle sobie nie radzisz apropos kobiet sprzątających toalety, one przynajmniej mają pracę a Ty co na wylocie, nie masz gdzie wracać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widac niedoinformowana jeste pomaranczo- bo wlasnie mam gdzie wracac i wracam w maju i wyobraz sobie juz nie moga sie mnie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj karolciu niedroga
jasne, kto by na ciebie czekał jednak spać nie możesz dobranoc, tobie też radzę, bo znowu zaraz mała pazdziare rozedrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pazdziare-a co to znaczy??? hehehe jasne jasne wracam a ty jak nie masz pracy to chetnie cie zatrudnie bo okna trzeba w domku po zimie pomyc-choc nie wiem czy masz do tego odpowiednie kwalifikacje-chociaz moze umiesz szmata zamiatac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczowa wlasnie juz sie nie moge doczekac jak bedziesz mi biureczko codziennie rano z kurzu wycierala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry Karolinka ale nie mów mi ze pomarańcza cie prowokuje do używania takiego języka. Ty to masz diecezji we krwi. Słoma z butów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×