Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ataman Ryps

SMOLEŃSK na POWAŻNIE

Polecane posty

Nie mówię tu o przegięciach. W jedną i drugą stronę. Zawsze sa i będą. Mówię oczywiscie o różnym traktowaniu obu tych partii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz.... Byk ortograficzny (wg mnie straszna wpadka) jednak nie jest taka jaka pomylenie słów hymnu przez prezydenta. Ale musze Ci przyznac rację. Przeginaja czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto ostatnie kilka sekund lotu polskiego Tu-154M: http://www.youtube.com/watch?v=OfVePVH7Jxk - Kurwa mać...ałaaaaaaahaha - to ostatni dźwięk który się nagrał. W tle TAWS (system ostrzegający o kursie kolizyjnym z ziemią) krzyczał: PULL UP ! PULL UP ! PULL UP ! PULL UP (ang.) - Ciągnij w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek Sikorski[zabanowany]
no nie wiem czy rónwne ogłądam często teraz zawieszoną Rozmowę Rymanowskiego i niestety, ale często się zdarza, że politycy PO maja więcej czasu ale to stacja prywatna więc mają wolną rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczorakj widziałem rozmowe w Superstacji z Piterą i posłanką pisowską. Pitera (nie lubię kobiety) mówiła składnie, punktowała, posługiwała się konkretami a posłanka pisu napdała, gadała głupoty, i... Nieprawdę... Np taka że za organizację wizyty prezydenta odpowiada Kancelaria Premiera:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek Sikorski[zabanowany]
U tu cię zaskoczę wczoraj nie pamiętam nazwiska redaktora ale też program na żywo z udziałem polityków Brudziński i Szejnfeld Przyjąłem założenie ten pierwszy będzie głośno 2 wręcz przeciwnie Jakie było moje zaskoczenie gdy Brudziński spokojnie i cicho odpowiadał a Szejnfeld co rusz wyrywał się przerywał krzyczał i gestykulował Wnioski zostawiam dla sibie jeśli łaska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek Sikorski[zabanowany]
rzucał puste hasła ale panu Szejnfeldowi przydała by się lekcja kultury ma swój czas wtedy kontruje Brudzińskiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek Sikorski[zabanowany]
No Brudziński akuat nie jest odpowiednią osobą w PiS do merytorycznej dyskusji Tak jak Niesiołowski w PO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek Sikorski[zabanowany]
Zależy od wypowiedzi Niesiolowskiego.... ale rozumiem ja będę bronił tej formacji ty tej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ocena sposobu wypowiedzi zależy od której sie mówi. Kłamstwo jednak nie podlega rozróznianiu. Jest albo nie ma. Ale to akurat w kontekscie katastrofy smolenskiej nie ma większego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z PiS-em jest ten problem że w ogóle nie chce dyskutować. Od początku uważa że to był zamach i koniec kropka. Zresztą to dotyczy nie tylko sprawy katastrofy smoleńskiej. Platforma Obywatelska chce zorganizować przedwyborczą debatę premier Donald Tusk vs Jarosław Kaczyński. Prawo i Sprawiedliwość jednak odmawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek Sikorski[zabanowany]
I to jest błąd ale ja myślenia prezesa nie zmienię Powinno dojśc do konstruktywnej rozmowy PO i Pis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowana większość błędów w sprawie katastrofy smoleńskiej leży po stronie polskiej - powiedział członek komisji Jerzego Millera. Opinia publiczna jutro pozna treść raportu przygotowanego przez komisję. Profesor Marek Żylicz mówi, że poznamy między innymi obszary, w których dopuszczono się zaniedbań. -- Zdecydowanie przeważają błędy, przyczyny i okoliczności leżące niestety po stronie polskiej - mówi ekspert. Profesor Marek Żylicz dodaje, że wiele z zaniedbań i błędów ciągnęło się latami. - Sięgając bardzo daleko wstecz, od zaniedbań zaprzestania w szkoleniach na symulatorach, niekompletności w instrukcjach, niedostateczna praktyka w lotach szkoleniowych członków załogi, błędy w składzie załogi. Tych błędów po stronie polskiej niestety było dużo i ilościowo na pewno przeważają nad tymi rosyjskimi - mówi ekspert. Członek komisji podkreśla jednak, że ustalono także nieprawidłowości po stronie rosyjskiej, których nie dopatrzył się rosyjski MAK. - Zamieszanie na wieży kontrolnej, obecność osoby trzeciej na wieży kontrolnej - niedopuszczalne. Tak samo jak niedopuszczalna była obecność generała Błasika w kabinie załogi, tak samo niedopuszczalna była obecność tego pułkownika, który stał za plecami kontrolerów. To też wywierało jakiś wpływ - mówi ekspert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaprzestanie szkoleń na symulatorach to Szczygło. Błędy w składzie załogi, braki w wyszkoleniu, ogólny bałagan to gen.Błasik. Obecnośc w kabinie załogi to gen.Błasik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
""Przede wszystkim zobaczymy, jak opisał własne działania, jak wskazał własną odpowiedzialność. Państwo sobie zdajecie sprawę przecież z tego, że gdyby dopełnił swoich obowiązków, gdyby na tym lotnisku (w Smoleńsku-PAP) byli funkcjonariusze BOR (...), gdyby był ich raport sporządzony na temat tego, jak wygląda to lotnisko, jak jest ono przygotowane, jacy ludzie będą przyjmowali polskiego prezydenta - to ten samolot nigdy by tam nie lądował" - uważa." Macierewicz nie wie albo udaje że nie wie o tym, że Miller nie miał z tym nic wspólnego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obszar zainteresowania profesora o którym mówił Antek M. "Obszar zainteresowań: Spektroskopia: UV-VIS, fluorescencji, fosforescencji, mikroskopii fluorescencyjnej. Instrumental Projektowania i Rozwoju. Fizyki Stosowanej, Matematyki i Statystyki. Analiza danych i prezentacja. Sieci i witryn sieci Web Administration Systemów operacyjnych komputerów osobistych i oprogramowania. Osobiste Komputery i urządzeń zewnętrznych. Doświadczenie zawodowe: Fluorescencji i fosforescencji systemów biologicznych, promieniowania mniej transferu energii, nanosekundy i pikosekund czasowo-rozdzielczej spektroskopii, spolaryzowane absorpcji i emisji w izotropowych i makroskopowo zorientowanych systemów, Wieczysta mikroskopii fluorescencyjnej Imaging. "Metoda i urządzenie do Multi-Dimensional fazy fluorescencji Lifetime Imaging" JR Lakowicz, KW Berndt, K. Nowaczyk, H. Szmacinski, ML Johnson, Wielka Patent Number Państwa 5485530, 16 stycznia 1996. Przetwarzanie obrazu i statystycznej analizy danych i prezentacji przy użyciu profesjonalnego, zaawansowanego oprogramowania (Origin, Mathematica Mathcad, Inovision iSee, Adobe Photoshop) i metody (FFT, liniowe i nieliniowe dopasowania funkcji). Sieci i witryn sieci Web budowy: - Instytut Fizyki Doświadczalnej w Uniwersytecie Gdańskim, - Centrum fluorescencyjnej spektroskopii. Budowy i modernizacji sprzętu PC, podłączenie do sieci, urządzeń i urządzeń zewnętrznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak dodał, wnioski są następujące: samolot nie zmienił kursu po minięciu brzozy, tej - mówił poseł PiS - "której MAK przypisuje złamanie skrzydła i obrót (samolotu-PAP) wokół własnej osi i przebieg katastrofy". "Tak nie było, samolot nie zmienił tego kursu, nie ma co do tego cienia wątpliwości. To stało się dużo dalej, po minięciu punktu wyznaczonego przez aparaturę TAWS, a między punktem zamrożenia wszystkich funkcji, zamrożenia pamięci centralnego komputera. Wtedy, kiedy doszło - na skutek dwóch wielkich wstrząsów - do awarii systemu zasilania, systemu elektrycznego" - powiedział Macierewicz. Jak dodał, stało się to 15 metrów nad poziomem pasa." ---- Jak samolot był na wysokości 15 metrów to miał do rozbicia się o ziemie 2 sekundy. A więc jak to mogło być "dużo dalej" ? I nie nad poziomem pasa tylko nad poziomem gruntu bo wskazania sa wg radiowego miernika wysokości. Trzeba sobie uzmysłowić, że owe 15 metrów to powiedzmy, połowa długości samolotu. Czyli. Jeśli ogon zadarł się na 15 metrów to kabina samolotu ryła ziemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytałem tylko pierwszą stronę
reszty dyskusji nie znam. Dla mnie jednym ze śmiesznych podejść ludzi "wierzących" w zamaci jest potraktowanie sprawy transportowego iła. Najpierw był głównym podejrzanym, tworzył sztuczną mgłę. Po okazaniu się, że przewoził samochody polskiej delegacji, znikł jak zdmuchnięty z rozważań. A tak dodatkowo, jaka śmieszna by była sytułacja polskiego prezydenta gdyby jednak wylądowali i nie mieli czym odjechać z lotniska. Ił odleciał na zapasowe lotnisko, nie dał rady wylądować. I wtedy podejście do lądowania naszych stało się bezsensowne nawet gdyby pogoda poprawiła się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murdoch
ataman ryps-zostales tu naslany prtzez POlszewikow zeby zaklamac sprawe smolenska?Bo to mi na to wyglada.Wszyscy co bardziej inteligentni wiedza ze na rozne fora sa rozsylani komuchy z sld/polszewii po to zeby zaklamywac rzeczywistosc.Ty mi wygladasz na jednego z nich.Juz od pierwszego postu -z tym "zabranianiem" wyglaszania tu opinii ktore sie tobie nie podobaja. Jezeli chodzi o mjnie-na poczatku staralem sie oslabic emocje tych,ktorzy od razu mowili o zamachu.Dzis- po tym jak wiemy juz bardzo duzo o calym zdarzenu-jestem slkonny przyznac im racje.Jest FAKTEm a wiec sprawa niepodwazalna to ze ruscy kierowali samolot na smierc poprzez podawanie blednych informacji nt.polozenia samolotu tuz przed rozbiciem.Jest faktem ze w ruskiej budzie zwanej eufemicznie"wieza kontrolna"znajdowal sie trzeci czlowiek-agent sluzb specjalnych rosji.Pytanie-po co tam byl?Ja nie mowie ze po to zeby tym samolotem tak pokierowac aby sie rozbil.Jednak to ze nie mozna go przesluchac-ba-nawet poznac jego nazwiska-wskazuje wlasnie na to.Za wszelka cece dazyl do tego zeby znizyc lo t ponizej pewnego pulapu.samolot spadl z 15 metrow a rozpadl sie na setki drobnych kawalkow.Czesc kadluba lezala w stanie wskazujacym na dzialanie takich sil w srodku samolotu,ktore nie pozwolily na splaszczenie sie jej gdyby powodem katastrofy bylo rozbibicie sie o ziemie. W swietyle juz chociazby tych faktow widac jasno,ze twoje twierdzenie z 1go postu o tym ze jakoby wine ponosili polscy piloci jest czystym,bezczelnym komuszym klamstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murdoch
Obejrzyj sobie dokladnie komuchu ataman=shatyn-biala ksiege A.Macierewicza-to sie dowiesz co za bzdury i klamstwa tu wypisujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murdoch
"jaka piękna kolejna kompromitacja macierewicza." ---gdyby tak bylo-jak piszesz ataman shatyn-to A.Macierewicz wloczyl by sie po sadach ciagany tam przez twoich kolesi partyjnych.A.Macierewicz jest czlowiekiem bez skazy w odroznieniu od komuchow takich jak ty.,sld-ziaki i POlszewicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytałem tylko pierwszą stronę
No i to jest śmieszne! Nic nie ważne! To musiał być zamach! Dopasowanie rzeczywistości do wyobrażeń. Zorganizowanie zamachu tak by wyszła katastrofa w tej sytuacji możliwe było by tylko przy bardzo głupim i sprzyjającym zachowaniu ofiar. Tylko pewność tego dawała by szansę powodzenia zamachu. Ale widzę, że dyskusja nie ma sensu. Ot klapki na oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ataman ryps-zostales tu naslany prtzez POlszewikow zeby zaklamac sprawe smolenska?" Zakłamać? Czy możesz wskazac kłamliwe moje posty czy też fragmenty tych postów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Za wszelka cece dazyl do tego zeby znizyc lo t ponizej pewnego pulapu.samolot spadl z 15 metrow a rozpadl sie na setki drobnych kawalkow." To własnie jest zakłamywanie rzeczywistości. Samolot nie spadł z 15 metrów. On uderzył w drzewa i ziemie z szybkością ok 300 km/h Róznica jest olbrzymia. Mozna nawet zaryzykowac stwierdzenie, że te dwie wielkości sa nieporównywalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Obejrzyj sobie dokladnie komuchu ataman=shatyn-biala ksiege A.Macierewicza-to sie dowiesz co za bzdury i klamstwa tu wypisujesz." Dokładnie przeczytałem Biała Księge. Dlaczego komuchu? Dlaczego shatynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×