Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ataman Ryps

SMOLEŃSK na POWAŻNIE

Polecane posty

I to że były kartki na beznyne nie oznaczało że mozna było ją kupić. Czasami trzeba było cała noc w kolejce spędzić żeby kupić te przydziałowe, kartkowe 20 a później czy 40 litrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolałbym poczytac jakieś konkrety, opinie, zaprzeczające ogólnie znanym faktom dotyczacym wypadku pod Smolenskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,..,,,,
nie doczytasz sie i nie doczekasz na nie , bo dostaniesz to co ktoś uznał ze masz dostać - tyle !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palpatine[szykanowany]
Gościu jak ty chcesz dostać cokolwiek innego ze zdaniem PO jak to ma pełną władzę w kraju i wszystko co niezgodne z Po jest ukrywane, ośmieszane, kasowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,..,,,,
zobacz ile powstało za owej złej komuny , kopalnie , stocznie , huty itd. wszystko za nich , tak czy nie ? i nastały lepsze czasy i co sie niby stało ? gdzie są stocznie , gdzie kopalnie - ile ich zostało jakim systemem je likwidowano ? podpowiem , takim by ich odbudowa nie była mozliwa - dlaczego ? No w GB sie kopalnie zalewa , potem mozna odpompowac i masz kopalnie , tu jest to nie mozliwe ! huty - gdzie są co robią ? itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palpatine[szykanowany]
nikt wam nie każe głosowac na PIS jest jeszcze RPP, PJN, SLD, KNP wszystko tylko nie po może powiem tak w 2007r. głos przeciwko pis teraz przeciwko po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,..,,,,
która historie ?:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Gościu jak ty chcesz dostać cokolwiek innego ze zdaniem PO jak to ma pełną władzę w kraju i wszystko co niezgodne z Po jest ukrywane, ośmieszane, kasowane..." To nieprawda. Wystarczy poczytac to forum żeby się przekonać że tak nie jest. O poczytaniu gazet czy posłuchaniu radja czy tv już nawet nie pisze bo to az nazbyt oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,..,,,,
a ten swoje , uwaza ze podaje sie mu prawde jak przez TV tak radio i gazetę - proszę Cię po raz kolejny ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te historię która ja przezyłem. Tą samą. Prawdziwą. A co do tego o czym piszesz. Jasne że powstało sporo. Np stocznie które budowały drogo za to źle, huty które produkowały zła stal ale za to drogą, drogi które się natychmiast rozpadały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a ten swoje , uwaza ze podaje sie mu prawde jak przez TV tak radio i gazetę" To dotyczyło tego że PO ma taka władze że kasuje wszystko co jest jnie po myśli... Co do historii. Jak już pisałem. Sam to przezyłem. Na własnych plecach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palpatine[szykanowany]
no dobra to fajnie, że Rzeczpospolita jedyna gazeta bardzo niezależna od PO tak jej się nie spodobała, że trzeba było sprzedaż udziały w Presspublica wydawcy Rzepy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palpatine[szykanowany]
i co może po nie kontroluje przekazu i rynku opinii z tobą gadać to jak rzucac grochem o ścianę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy towar jest do kupienia. A RZepe i Przekrój kupił prawicowiec Hajdarowicz. Znam człowieka i wiem że to prawicoweiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i co może po nie kontroluje przekazu i rynku opinii" Czyli sugerujesz że na rynku pojawiają się tylko opinie poprawne.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palpatine[szykanowany]
u a nie powiec boje się stracić jedyne źródło dobrej dla mnie oczywiście informacji w przeciwnym wypadku o zgrozo stanę się taki jak ty buuuuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie POwiec. Staniesz się taki jak ja? To dobrze że się będziesz wreszcie opierał na faktach a nie na zmyśleniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,..,,,,
drogi - jesli mówimy o autostradach to pass , ale jesli o drogach to sorki ale jezdze po niemczech dosć czesto od 1994 roku i stwierdzam , ze maja tak samo gówniane drogi jak my - nic inaczej ! tylko autostrady mają super , cała reszta dróg wyglada podobnie jak u nas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palpatine[szykanowany]
Nie to zbyt daleko posunięte stwierdzenie... Opinie i media je głoszące przychylne PO są gloryfikowane i poważane jako opiniotwórcze te niezgodne z linią PO marginalizowane i ośmieszane Najlepszy dowód dał pan Niesiołowski wypowiadając się o kłamcach z Rzeczpospolitej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O drogach mówiełem w kontekście tgo co budowali za komuny. Nawet było takie pytanie: "w jakim stosunku mieszacie sadze z psim gównem?"... Do drogowców. A najsłynniejsza droga, tzw gierkówka była miejscami tak budowana że asfalt kładziono na ubitą ziemie, żeby jak najszybciej zbudowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"te niezgodne z linią PO marginalizowane i ośmieszane" W większości osmieszają się same a nie są ośmieszane:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palpatine[szykanowany]
Hmmm no dobrze a gdybym ci przytoczył artykuł pana Wildsteina o Smoleńsku z Uwarzam Rze czy nie uznasz go i też powiesz, że Pan Wildstein kłamie, brak mu dowodów, zmyśla tylko dlatego, że salon Po go nie trawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palpatine[szykanowany]
Ośmieszają bo nie piszą tego co PO chciałoby od nich usłyszec hmm z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli Wildstein posługuje się faktami, opiniami specjalistów i na tej podstawie buduje wnioski i opinie swoje, to chetnie takiego Wildsteina poczytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palpatine[szykanowany]
Dobrze Wprost jest przychylny PO TVN się powołuje na jego teksty i wypowiedzi redaktorów, na Rzeczpospolitą lub Uważam Rze rzadko albo wcale może dlatego, że nie kłaniają się carowi Tuskowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,..,,,,
zaraz a w 1992 roku to ja po jakich drogach jezdziłem ...przez kogo wybudowanych ? te drogi porównałem z tymi w niemczech - teraz lepiej w kwesti porównania nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu nie chodzi o powoływanie się na teksty czy redaktorów takich czy innych. Chodzi o powoływanie sie na fakty które opieraja się na rzeczywistosci a nie na bajkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×