Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prima baleronia

od dzisiaj zaczynam sie odchudzac-wytrwam

Polecane posty

prima baleronia - możemy podać sobie ręce :-) ja też mogłabym otworzyć niewielką siłownię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wciąż na diecie
nic specjalnego. 13 lutego 2010 r po zobaczeniu na wadze 125kg postanowiłam wziąć się za sobie. Dieta - niskokaloryczna 1300-1500kalorii. po ponad 2 miesiącach ważyłam już 108kg. w kolejne dwa miesiące zeszłam do 100kg a resztę traciłam, przybierałam ale udało się zejść do 92 kg... po dwóch miesiącach laby na wagdze pokazało 105 kg. teraz jestm znów na diecie od 13 lipca. czyli nie cały miesiąc a na wadze -5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wciąż na diecie --> widzę, że 13 to Twoja szczęśliwa liczba :-) moja też :-) co do gubienia kg - to potwierdza się stara zasada: ŻP+RD :D Słoneczko2011 --> nie masz czego żałować :-) przynajmniej masz więcej miejsca w domu i mniej kurzu do ścierania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wciąż na diecie
teraz jest coraz cięzej. Organizm buntuje się i waga albo trzyma się na jednym poziomie albo rośnie , mimo iż trzymam dietę. ostatnie 5 kg schudłam tylko na diecie, bez ćwiczeń, dlatego teraz muszę zaszokować organizm i wprowadzić jakiś ruch w moje życie ;) kiedyś dużo dawała mi skakanka i rower stacjonarny, oraz dywan... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wciąż na diecie --> zaczernij nick :-) ja polubiłam kije :-) co prawda, ostatnio je trochę zarzuciłam, bo kwitnę w tym bałaganie wściekła jak osa (remont!!!), ale w sumie - najwięcej przyjemności miałam właśnie z tej formy ruchu :-) lubię jeszcze aquaaerobic, ale zimą ciężko samej wybrać się na basen na 20.00 :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie skąd jesteście? bo jesli się okaze ze jestesmy z tego samego regionu to razem mozna uprawiac sport :) ja okolice katowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na pograniczu województw łódzkiego i śląskiego - do Katowic bliżej, ale nie na tyle, żeby razem ćwiczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki ja jestem z pomorskiego też daleko ostatnio staram sie chodzic z kijami, ale nie zawsze mi sie udaje gotuje sobie dzisiaj butwinke i zrobie chłodniczek chociaz nie jest za ciepło obiadek pyszny i ma dużo witamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pascal przygotowuje ośmiornice, zjadłabym coś takiego- lubie próbować nowości od rana kisze ogórki, właśnie skończyłam trzeć chrzan, napłakałam się jak głupia, ale potem do jajeczka super, moi chłopcy do szyneczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie żryj suko to schudniesz PROSTE JAK JEBANIE - wpierdalasz batony salceson i szmalec wyglądasz jak baleron, wpierdalaj sałatę ważywa mniej tłuszczu, otręby kurwa reszta sama przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkołę skończyłem nie jedną literówki się nie czepiaj ZAPRASZAM DO SZKOŁY ODCHUDZANIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę szacunku do drgiej osob
sssnake, nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkaaaaaaaassssssssiiiiiiiiaaa
hej moge polecic rewelacyjne srodki na odchudzanie ja po ciązy stosowalam i schudlam jakies 23 kg a najwazniejsze nie ma efektu jojo podaje link http://www.zomaks.com.pl/prom/odchudzanie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusikusi
Witam po co Wy dyskutujecie ze złosliwymi pomaranczami, poprostu je ignorujcie i nie dyskutujcie z nimi i dzdzą sobie spokój. Same z sobą nie będą dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kusikusi --> a propos pomarańczy :D :D :D to prawda, że nie warto, ale wkurzają mnie takie wampiry, które muszą kogoś gnoić, żeby samemu poczuć się ciut lepiej... żałosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×