Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prima baleronia

od dzisiaj zaczynam sie odchudzac-wytrwam

Polecane posty

Gość Gruba Myszka
czesc dziewczyny moge sie dolaczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie mój topik, ale myślę, że będziesz tu mile widziana :-) napisz coś o sobie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie mój topik, ale myślę, że będziesz tu mile widziana :-) napisz coś o sobie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam problemy z kafeterią, a Wy? nie mogę odczytać najnowszych wiadomości, a w spisie tematów mam ostatnie z 19:38 :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba Myszka
Czesc Dziewczyny Postanowiłam sie dołaczyc bo mam podobna wage hi hi Niedawno urodzilam dziecko W ciazy przytylam 20kg a teraz waze 95 Od tygodnia jestem na diecie kopenhadzkiej Wiem ze jest ona radykalna ale dzieki niej zrzuciłam 5 kg w tydziem Za miesiac mam wazna uroczystoc i bardzo bym chciala zrzucić jeszcze z 8 kg Dzisiaj mam 8 dzien diety mam nadzieje ze jeszcze chociaż z 3kg zejdzie mi na tej diecie A wy jak sie trzymacie :)Mam nadzieje ze przy waszym wsparciu do konca roku bede ważyła 70 hihi:):):):) Mam pytanie o ten chleb Czy dziewczyna która go je schudła cos wiecej niz te dwa kilo??? i czy on jest naprawde skuteczny Bo nigdy w zyciu nie słyszałam o odchudzajacym chlebie A mam ochote go upiec dla meza I jeszcze jedno Jak długo po upieczeniu jest on swiezy i czy mozna uformowany chlebek mrozic a póżniej go piec Z góry dziekuje za odpowiedz Buziaki kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :-) no, dziś kafe działa, ale wczoraj - masakra jakaś!!! dziś jeden dzień w pracy i od jutra znów na urlop :-) dietkowo OK :-) ćwiczeniowo - beznajdzieja :D ale damy radę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba Myszka
A co tu tak cichutko Mialysmy sie wspierac kobitki A Wy co??:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my nic :D trzeba wierzyć, że wszystkie ćwiczymy i dietkujemy - i dlatego mamy tak mało czasu na kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie zaczynamy kolejny dzień walki z oponkami hehe.Od wczoraj rozpoczął się u mnie remont, jak ja mam dosyć tej sytuacji- tzn. związanego z tym bałaganu. W tym roku remontowałam kuchnie, a teraz przyszedł czas na reszte. Całkiem rozumiem Gillian i to jej zniechęcenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Grubej Myszki Jem ten chleb niecały tydzień. Tak na razie tylko tyle schudłam . Ten chleb zmniejsza apetyt- bardzo syci i nie czuje się głodu przez 4-5 godzin po 1 kromce. Przeczytaj dokładnie jak go się piecze- w postaci cienkich kromek. Poza tym jem wszystko normalnie jak wcześniej z wyjątkiem słodyczy. Warto by było dołączyć ćwiczenia ale od 2 dni nie mogę się zmusić. A przecież powinnam!!! . Ten chleb można jeść na posiłki ale i jako przegryski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruba Myszko Nie chcę Cię martwić ale po tej kopenhaskiej to niestety szybciutko wraca się do poprzedniej wagi, a nawet i ciut więcej niestety. Warto więc zmienić cały styl życia- zmienić nawyki żywieniowe na rozsądne i zdrowe oraz zacząć się ruszać. Jest to strasznie trudne bo jest tyle pokus po drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :-) prima baleronia --> współczuję :-( wczoraj minął równy miesiąc, jak siedzę w bałaganie, a tu jeszcze końca nie widać!!! po awanturze - wczoraj fachowiec od gładzi i malowania skończył pierwszy etap prac, ale - może z zemsty za zwróconą uwagę? - zostawił taki bałagan!!! że szkoda gadać... :-( tak więc dziś dostanę niezły wycisk, zanim to posprzątam... ale pocieszam się, że to kolejny krok do czystego i pachnącego świeżością domku :-) Gruba Myszka --> popieram prima baleronię :-) miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba Myszka
Wiem dziewczyny ze trzeba sie bardzo pilnowac po tej diecie Ale ja mam teraz mocne postanowienie i wierze ze wytrwam TA dieta nie jest dla mnie cieszka do zniesienia poniewaz juz dwa tygodnie przed nia jadlam tylko musli na sniadanie i jakis lekki obiad a na kolacje brazowy chleb i szynke Tak ze moj zoładek sie skurczyl i nie mam problemu z atakiem glodu Ja tak bardzo bym chciala schudnac jeszcze 8 kg przez nastepne 5 tygodni zrobie wszystko nawet przestane jesc przesz pare dni ale musze schudnac Nie oceniajcie mnie zle napewno kazda z was tak miala przynajmniej raz w zyciu ze musiala schudnac na gwalt przed jakas okazja Potem zamierzam sie zdrowo odzywiac :):): A czwiczyc nie moge jeszcze przez 7 tygodni bo mialam cesarke Ale uwierzcie mi gdybym tylko mogla to codziennie bym na basen chodzila taka jestem zdesperowana zeby schudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na razie nie wiem :-) ubrania jakby ciut luźniejsze, ale waga gdzieś głęboko wepchnięta (remont!!!) i nie mam możliwości sprawdzić :D w każdym razie - dieta OK, a ostatnio na brak ruchu też nie narzekam, choć nie są to typowe ćwiczenia :D pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertykulator
prima baleronia- zajebisty nick. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chyba mam problem
Schudłam na tabletkach 20 kg w 2 miesiące przy minimalnym ruchu (pól godz dziennie, nie zawsze). Ostatnio mialam depreche, przez 2 tygodnie zarlam jak swinka, ale mimo straszenia, ze po tych tabletkach jest straszne jojo, przytylam tylko 1 kg, ktory zreszta juz zrzucilam. tabletki te dzialaja na osrodek glodu w mozgu i mimo ze mialam strasznie rozciagniety zoladek (zjesc dużą pizze w jedno posiedzenie to nie byl dla mnie problem, a do tego litr pepsi), to po tych tabletkach jade na 2 bulkach razowych dziennie i nie czuje ssania w zolądku. Ostatnio robilam usg i watrobe, zoladek, mam w porzadku, jedyny minus to zaparcia i obnizony nastroj. wychodza taniej niz te wszystkie gowienka jak goodbye appetite czy inne tego typu ktore wcale nie dzialaja, jednak nie kupicie ich w aptece bo zostaly wycofane z Europy (kupicie je chyba tylko jeszcze w czechach), wiec kupic mozna tylko przez neta na czarno, bez atestow i ulotek. Nie podam nazwy, bo nie chce byc oskarzona o reklame ani nie chce miec nikogo na sumieniu, bo na kazdego dzialaja inaczej, a po0nadto ich produkcja nie jest nadzorowana, wiec same wiecie... raz im sie sypnie tego więcej, a raz tego więcej.... na marginesie - biore to z glowa - obserwuje swoj organizm, robie badania i gdybym tylko zauwazyla cos niepokojacego, odstawilabym je. pozdrawiam i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ldjyeneovbsha
wkurwiają mnie tacy ludzie co podszywaja sie pod kogoś i rekamują leki na "niby" chudnięcie/ nara skuuurwysyny !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chyba mam problem
nic nie reklamuje poniewaz nie podaje nazwy leku i mowie - jest to moze glupota. ale za to cholernie skuteczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba mam problem oj ciekawi mnie co bierzesz. ja kiedys bralam meridie ktora wlasnei w ten sposob dziala , szkoda ze jej juz nie ma. moze jednak powiesz co za zamiennik znalazłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, gdzie są wszyscy?? dziewczyny, dajcie sobie spokój z wszelkimi tabletkami, to nie pomaga, wręcz przeciwnie! co z tego, że będziecie szczuplejsze, skoro będziecie chore?? apeluję o rozwagę!!! pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusikusi
🖐️ może już sie nie odchudzają ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusikusi
no i co odchudzaczki, jedzenie wygrało ? Dlatego pisałam , że bede Was pilnować, bo zapał zawsze jest na początku ,a później ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kusikusi --> myślę, że wygrało życie w realu :-) mam swój własny topik, tu zaglądam gościnnie, ale chyba nigdzie nie ma ruchu, ludzie wrócą z wakacji, to znów będą marzyć np. o sylwestrze w rozmiarze 34 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×