Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gugajnaa

nie przytyłam w ciąży

Polecane posty

witam do porodu zostało mi 11 dni nie przytyłam ani kilograma szukam w internecie przypadków podobnych do mojego, ale nikogo nie znalazłam w momencie zajścia w ciążę ważyłam 105kg przy wzroście 172cm bo problemy z wagą mam od kilkunastu lat, każdy obstawiał, że przytyję ze 30 kilo... dziś mam tyle samo co w dniu zrobienia testu, dzięki chodzeniu 3x w tygodniu na basen,spacerom i nie objadaniu się. Ciąża przebiegała wspaniale, żadnych mdłości, napadów głodu w nocy, zgagi, opuchnięć, żylaków itd Córcia jest zdrowa. Czy jest tu ktoś komu się tak udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie wy jestescie
oooo Gugajna ! Pamiętam Cię z forum Diety ! Gratulacje ! Nie wiedziałam, że w ciąży jesteś. No pięknie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapewne to wynika z twojej pierwotnej wagi. ot poprostu tak sie zdarza i tyle, jesli dziecko ma prawidłową wage i lekarza nie widzi w tym nic złego to w czym problem chciałabys do swoich 100kg przybrac jeszcze ze 20 ? niesądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsds
nic w tym dziwnego, organizm mial wystarczajaca ilosc nagromadzonego tluszczu. z taka waga kobiety przewaznie tyja co najwyżej kilka kilogramow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to ja :) oczywiście, że nie chciałam przytyć i nie robię z tego problemu :) to samo mówił mi lekarz, że skoro jest z czego chudnąć to własnie dzięki ruchowi tak się stało jednakże nie znam żadnej dziewczyny, która by nie przytyła dlatego szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do drobnych takze nie naleze a w ciazy schudlam 15 kg jestem w 30 tc dziecko rozwija sie prawidlowo i wszystko jest ok a ja czuje sie rewelacyjnie :D zostala u mnie stwierdzona cukrzyca ciazowa wiec musialam trzymac diete nadal musze i to moj caly sekret ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie wy jestescie
No i fajnie :) Synek czy córka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa czyli schudłaś więcej niż 15kg bo jeszcze waga dziecka, łożyska, wód itd ja prawdopodobnie schudłam ok 7-8 kg ale to się okaże po porodzie córka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gugajna ja jestem w ciazy 30 tydzien i od poczatku juz schudlam 15 kg u mnie bedzie synek :) Takze jestem 15 kg na minusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gugajna nie pekaj
ginekolog mi mówił,ze te większe kobitki nie przybierają na wadze tyle,co szczuplejsze i dziecko prawidłowo się rozwija,przykładowo ja wazyłam ok 60 kg jak zaszłam w ciąże,jak jechałam na porodówkę to ok.73,a lekarz mi powiedział,ze norma dla mojej pierwotnej wagi,to pi razy drzwi...15 kg,czyli wsio się zgadza :),wszystkiego dobrego życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa około 8 kg spokojnie ale przed Tobą jeszcze 8-9 tygodni do porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jak na razie jestem 15 na minusie moze 5 max do konca mi przybedzie chociaz watpie bo caly czas musze trzymac diete ... zobaczymy najwazniejsze jest to aby dziecko bylo cale i zdrowe ;) A ogolnie jak sie czujesz? Ja bardzo dobrze zadnych boli zylakow opuchniec wyniki super cisnienie tesz :) czuje sie lepiej niz przed ciaza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy poczulas pierwsze ruchy? Ja w 16 tc poczulam lekkie smyranie takie drapkanie a przelom 20/22 tc solidne kopniaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w ciąży schudłam 10 kg więc bez obaw :) Też ciąża przebiegła mi bardzo dobrze jedynie ucierpiały na tym moje zęby bo ból miałam silny a tak to luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamy zaraz dwójeczki
czego zazdrościsz autorce? tych 105 kg?????????:O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rikotele
Słyszałam o tym, że osoby z nadwagą mniej tyją w ciąży,albo prawie wcale, tylko się dziwię, że kompletnie nic nie przytyłaś, bo przecież samo dziecko ze 3 kilo waży, łożysko do tego i wody, to coś jednak więcej jest tych kilogramów.No ale może taka Twoja uroda. Ja jestem szczupła z natury i jak normalnie ważę 60 kilo,to przed porodem miałam 85:-)! 25 kilo przytyłam, a najlepsze, że wcale nie wyglądałam grubo, tyle tylko że brzuch sterczał, a w nogach, w biodrach, na całym ciele wyglądałam normalnie,tyle tylko że nie aż tak chudo jak przed ciążą. Potem po porodzie też bardzo szybko to wszystko zrzuciłam Różne są typy kobiet, jedna utyje 30 kilo, a druga 5 kilo. No a jak miałaś ponad 100 kilo przed ciążą, to chyba faktycznie nie miałaś już co tyć, dlatego nie utyłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gugajnaa -> na programie TLC leci taki dokument "ciąza z zaskoczenia" i tam sa rozne przypadki ..np. sa bardzo szczupłe kobiety - nic nie przytują w ciazy, maja okres, nie maja zadnych objawow itd.. i okazuje sie potem że ciąza i to czesto od razu bole i porod jak sie dowiaduja... wiem dziwne ale jak widac mozliwe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rikotele a wzrostu ile masz
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem ale ja czytałam
tutaj na kafe jak jedna dziewczyna opisywała, że SCHUDŁA w ciąży 10 kg miała ogromną nadwagę i była pod okiem dietetyka podczas ciąży dziecko urodziło się całkowicie zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rikotele
171 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziula_
Ja tak mam :) Zaszłam w ciążę gdy ważyłam 78,9 kg przy wzroście 160 cm. Teraz jestem już na końcówce 36 tydzień i mam 79 kg. Na początku schudłam 5 kg bo miałam okropne mdłości i niewiele jadłam. Teraz mam apetyt, ale też dużo spaceruję więc zrównałam z wagą wyjściową. Widać tylko brzuszek, a reszta jest bez zmian! Z dzieckiem wszystko w porządku :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tak jak pisałam czuję się świetnie żadnych negatywnych objawów pierwsze ruchy około 17 tyg teraz to się strasznie rozpycha i zmieniam kształty :D jeżeli chodzi o wagę to w dniu porodu stracę te 7-8 kg bo obstawiam, że właśnie tyle udało mi się schudnąć widzę to po nogach, ramionach i twarzy zwłaszcza na zdjęciach jest to mocno zauważalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko masakra total
O Boże :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejj autorko
ja tez nie przytylam tylko tyle co dziecko, wazylam 55 przed ciaza i teraz dochodzi mi tylko waga dziecka i i plynow:) ale nie wiem czy to powod do radosci czy nie. dla mnie to dziwne, lekarz mowi ze ok:) jestem w 31 tc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ert5y67u8i9o0p-
Gugajna Ty z bliżniętami w ciąży jesteś ? Ale masz ogromny brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woow gugajna ależ masz duży ten brzuszek!! :D Pozatym nie wyglądasz na tą wagę, serio.. A powiedz mi szczerze, mialas otylosc brzuszna czy tak rownomiernie kg rozlozone po ciele? Mi tez lekarze rokuja, ze nie powinnam wiele przytyc juz do tego co mam ;) i bede sie starala by tak bylo.. Najbardziej sie zastanawiam jak ma rosniecie brzuszka do obecnej otylosci na brzuchu, czy to sie rownomiernie "rozlozy/wyrówna" czy ..sama nie wiem, ciezko mi opisac o co chodzi..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelowa nie miałam otyłości brzusznej, ale po prostu jestem gruba :O jednakże w miarę chodzenia na basen ciało trochę zeszczuplało nie rozeszłam się na boki a brzuch wystrzelił w dniu zrobienia testu wyglądałam dużo gorzej https://picasaweb.google.com/lh/photo/p6HJi1xXr8kyPYqVbi1C3xh0R61MOmj0vsW0-rpHyYo?feat=directlink miałam prawie 108 kg, dziś na wadze 103kg a po porodzie zacznę z wagą +-95 kg nie porównuję się z dziewczynami, które ważyły 60 kilo to nie moja liga :) i nigdy nie była i zapewne nie będzie 75kg -80kg to moje realne przedziały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×