Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość g0s1a82

Biura podróży

Polecane posty

ja z tego co sie orientowalam to taka Skandynawia Tour z funclubem kosztuje okolo 2,5 tys:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystałam ostatnio z www.parkinglotnisko24.pl . Słyszeliście o tym? Super sprawa, gdy nie ma się gdzie zostawić pod opieką samochodu. Spróbowałam i przekonałam się, że naprawdę warto. Obsługa jest profesjonalna, samochód bezpieczny a ceny niskie. O to mi właśnie chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teli_mena
Bardzo doświadczoną podróżniczką nie jestem, ale kilka razy zdarzyło mi się wypoczywać w Turcji czy Egipcie z BP Bee Free i prawda jest taka, ze nie mogę narzekać. Wszystko odbywało się zgodnie z planem, zawsze wracałam zadowolona, więc tak się ich trzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie widziałam w TRAMP-ie ten wyjazd, ale coś czarno to widzę z moją kondycją ;) Aczkolwiek młodzi aktywni pewnie czują się tam jak ryba w wodzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieseskaL.
Od kilku lat trzymam się Rainbowa, bo są w dobrej kondycji finansowej, co roku publikują swoje dochody, jako spółka notowana na giełdzie,więc śpię spokojnie przed każdym wyjazdem. Poza tym mają do wyboru multum kierunków, hoteli i wycieczek fakultatywnych oraz miłą obsługę w punktach sprzedaży, skoro już płacę, to wymagam dobrej obsługi, a co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klerea
Ja ze swojej strony polecam beefee, zawsze spędzam z nimi udane wakacje i polecam to biuro zawsze swoim znajomym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula43
Biuro podróży, które jest według mnie godne polecenia to travelstyle poznań, profesjonalnie i ciekawie przygotowane oferty np. tu http://www.travelstyle.pl/ Ja poleciałam do Włoch dzięki nim...polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klauduśka82
Sprawdziłam tylko jedno w swoim życiu i uważam, że jest godne polecenia, zwłaszcza, że mają dobre promocje, a normalne ceny też nie są wygórowane. Do tego wywiązują się z umowy. Byłam z nimi w Bułgarii w zeszłym roku i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariannna87
Kiedyś jeździłam z biurami podróży ale potem uświadomiłam sobie, że jak człowiek sam sobie pokombinuje może zorganizować wakacje w o wiele niższej cenie ;) Jest poza tym bezpieczniej ponieważ tyle się w końcu słyszy o bankructwach poszczególnych biur podróży ... Lubię jeździć nad nasze morze - wracam stamtąd idealnie wypoczęta - może działa tak na mnie zawartość jodu w powietrzu, może po prostu szum morza. Mogłabym leżeć na plaży całymi dniami i wpatrywać się w ten bezkres wody ;) W zeszłym roku na przykład pojechaliśmy do Świnoujścia - bardzo ładna plaża (zresztą odznaczona błękitną flagą ...). Dzieci już mamy dorosłe tak więc obecnie jeździmy raczej we dwoje z mężem - cenimy przede wszystkim spokój, prywatność, nieskrępowany relaks. Dlatego też stawiamy od pewnego czasu na wynajęcie osobnego mieszkania co jest moim zdaniem znacznie wygodniejszym rozwiązaniem niż na przykład hotel. Dużą rolę odgrywają również względy ekonomiczne ponieważ jak na takie wygody jest o wiele taniej. Nam mieszkanie udało się bardzo - jak do tej pory było to najładniejszy apartament jaki kiedykolwiek wynajęliśmy. Jeśli jesteście ciekawi to tutaj są zdjęcia: http://swinoujscie.baltichome.pl/pl/apartament/trzy-korony-korona-wazow/92_617 Może info przyda się komuś kto planuje romantyczny weekend ;) Mieszkanie było przepiękne - dopiero co wyremontowane. Jak najlepszy apartament w zagranicznych hotelach. Wielkie, wygodne łoże, ładna łazienka z prysznicem i własny aneks kuchenny (sami sobie przygotowywaliśmy śniadania - nawet nie wiecie ile można na tym zaoszczędzić ...). Szkoda tylko, że było umiejscowione na 4 piętrze - za to z drugiej strony mogliśmy liczyć na ładne widoki ponieważ mieszkanie ma balkon i krzesła gdzie można sobie rano wypić kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam z Itaką ,Wezyrem ,Alfa Star i na te biura nie mogę narzekać,chciałabym polecieć z Necermana tylko oni są drodzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karpatka2
Ja sprawdziłam BeeFree - wczasowałąm z nimi 3 razy: w Egipcie, Tunezji i na Teneryfie. Zostawili po sobie za każdym razem bardzo pozytywne wrażenie. Moim zdaniem bardziej dbają o klienta niż inne biura. Nigdy nie mieliśmy żadnych problemów z tym biurem, ani przed ani w trakcie wycieczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tęczyna
W ostatnich 2 latach - BeeFree. Raz, że nie jest drogo, dwa że dużo ciekawych promocji, a trzy, że wycieczki na wysokim poziomie. Małe biuro, ale dziecko Rainbow Tours, więc nie ma się co obawiać o rzetelność, a poza tym byłam 2 razy i wszystko było w porządku. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodnicczka
Kupuję tam gdzie akurat mi się podoba program i jest najtaniej, ale jednak w moich oczach najlepiej wypada Rainbow Tours. Nigdy nie miałam nic do zarzucenia na objazdach z tym biurem, piloci świetni, a wyjazdy takie jakich się spodziewałam po programie wyjazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziemka
Również byliśmy w tym roku na wakacjach z Rainbow Tours, ale w opcji dla rodzin z dziecmi. Faktycznie wczasy godne polecenia :) nikt się nie nudził, animatorki dbały o zajęcie dla małych i dużych, każdy mógł odpoczac :) polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawella
A może zamiast z biurem podróży to samodzielnie? Też są opcje żeby dostać gotowy plan podróży, dopasowany do wymagań i zainteresowań, np. www.gildiawedrowcow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobaczcie ofety www.pantur.pl maja naprawde fajne, niszowe wycieczki :) mozna zwiedzic troche inne rejony niz te oblegane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też wolę samodzielnie, albo biorę znajomych, albo szukam ich na www.olneo.pl i lecimy z biurem lub na własną rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sprawdziłam biuro Grześkowicz. Mają dużo niższe ceny wycieczek, a atrakcji w programie nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loma

W Coral Travel można fajnie znaleźć wyjazdy – które są dobrze zorganizowane. A na taki wyjazd żeby odpocząć to chyba każdy chce jechać! W końcu jak wakacje to ma być odpoczynek na całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×