Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ster

BDSM

Polecane posty

Dzisiaj do rana na plebani impreza!!! Dziś walimy na całość damy niezłą banie nie ma czasu na smęty i na dołowanie dziś impreza na plebani wy musicie tam być można będzie do rana zdzirować i pić !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam porannie po baaardzo ciężkiej nocy ;) Aczkolwiek owocnej :) Levi zostałeś tutaj sam widzę , ale światła jeszcze nie gaś ! ;) Levi moim zdaniem z takim podejściem zostaniesz całe życie onanistą siedzącym przed kompem ;) Głowa/główka (:P) do góry i do dzieła ;) Jestem pewna że znajdziesz kobietę która z miłą chęcią kopnie Cię w krocze ;) Pozdrawiam wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artemida25
Ja ledwo dzisiaj chodze..4 razy ostrego seksu mam za soba. Niezle...i bardzo namietnie;) cala jestem podrapana od brody..jak tu isc do pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam równiez z rana:) Cóż to za zwierzenia:):):)?? Noc:) spokojna i dobrze przespana po baaardzo męczącym dniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wolałabym być blondynką :) Ale skoro nie jestem to też dobrze , Levi daje Ci receptę ;) Weź życie w swoje ręce ;) i nie czekaj na księżniczkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha bez przesady ;) Nie charakterem tylko upierdliwym pesymizmem :) Suczi absolutnie moje zwierzenia pozostają w mojej głowie ;) Liczę na wyspanie po wczorajszym wieczorze no chyba że trafi się miły rozmówca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metaliczny oddech
Dziś wieczorem będę wkręcał śrubki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEHEH i bez pejcza bedzie piszczal jak mysz :-) Jest tyle metod by doprowadzic go do bolu :-P My juz sie kolezanko dogadamy bez problemu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×