Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OnaOna18

czy odbiłyście kiedyś chłopaka :D?

Polecane posty

Tak i nie :) chodziłam z chłopakiem który zostawił dziewczynę żeby chodzić ze mną. Ale nie robiłam nic w tym kierunku więc właściwie sie nie liczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pewnym sensie. Spotykalam się z jednym i było super, a pewnego dnia zadzowniła do mnie jego laska wielce oburzona, że jej związek rozwaliłam! :O Nie wiedziałam oczywiście o jej istnieniu :O I raz poznalam faceta swoich marzeń, imprezowaliśmy troche no i było miło, a on nagle zaczął mówić o swoim teściu, więc pytam, czy ma żone, a on, że ten teść to nie do końca, bo to takjakby narzeczona i bla bla. Żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to odbijaj
próbuj szczęścia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to odbijaj
a skąd wiesz ze tak po prostu? moze będzie musiała się sporo napracować:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamiła i co? Długo byliście razem? Bo u mnie bardzo krótko to trwało, chyba tylko dwa tygodnie sie spotykaliśmy i stwierdziłam że nie warto :p I gościu został sam jak palec :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy, narazie chce zobaczyć czy się da , są szanse bo to widać, czuję. Ale nie wiem ,on już z pol roku z nia jest.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie odbijam nikomu mężczyzn, nie upokorzę się w ten sposób. Za to kilku chciało "odbić" mnie mojemu mężczyźnie, bezczelnie, wprost o tym mówili "zostaw go, bądź ze mną, kocham Cię", i .... Fajna była zabawa, flirt, ale podświadomie nie miałam do nich szacunku przez to, w jaki sposób chcieli mnie mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczę:D
Nie i nie mam zamiaru. Dzisiaj wybierze mnie, a jutro pójdzie z inną. Dzięki, ale nie piszę się na to;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s92m3
może nie odbiłam, ale zdradził ze mną swoją dziewczynę chłopak! i mimo ze mi się on podoba, nie jest mi z tym dobrze, ze jestem tą drugą! nie przespaliśmy się, ale nie powinno dojśc choćby nawet do pocałunku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to chyba macie racje, ja też tego nie lubie. Ale on mi się tak strasznie podoba,że szok. zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s92m3
jak jestes mloda to co masz rezygnowac. baw sie dziewczyno! jak jestes juz starsza to nie wpadaj w to :D tak mysle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chłopaka nie, ale
meża a i owszem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s92m3
a teraz z tym facetem jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia z okienusia
Owszem, z obecnym mężem. długo się przyjaźniliśmy, ja miałam chłopaka 6 lat, on dziewczynę 5 lat. Zwierzaliśmy się sobie, rozmawialiśmy, aż któregoś dnia za sprawą mojej dobrej koleżanki-spojrzeliśmy na siebie w inny sposób :P Wybuchła ta nasza miłość znienacka i jesteśmy teraz szczęśliwym małżeństwem. Stworzyliśmy nasz związek kosztem innych osób, zdajemy sobie sprawę że zraniliśmy ich, ale cóż... czasami miłość nie wybiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego ludzie będący w związkach nie powinni zawierać jakiś głębszych przyjaźni...żadnych (na wypadek ukrytych skłonności biseksualnych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s92m3
w takim razie niczego nie żałujcie :) wiadomo, że lepiej byłoby gdyby nikt na tym nie ucierpiał, ale właśnie miłosc nie wybiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE! Chociaż jego dziewczyna powiedziała, że tak :o Tylko, że mi powiedział, że już nie są razem, a jej ,zdaje się, tego nie uświadomił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×